Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Labas vakarelis smile.gif Gal galetumet pasakyti, kaip padaryti sviestini krema su kondensuotu pienu? Man jo reikia tik aptepimui rafaelo, kad galeciau dengti saldainiu marshmallow mase. Tiks toks kremas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ariele23: 11 lapkričio 2009 - 20:20
QUOTE(ariele23 @ 2009 11 11, 20:19)
Labas vakarelis smile.gif  Gal galetumet pasakyti, kaip padaryti sviestini krema su kondensuotu pienu? Man jo reikia tik aptepimui rafaelo, kad galeciau dengti saldainiu marshmallow mase. Tiks toks kremas?

Kuo puikiausiai tiks Sviestinis kremas su kondensuotu pienu
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 11 11, 20:16)
As tik jo biskvita naudoju pacio torto nesu darius nepatinka man tas pertepimas is pokeliouser posted image

Tai nebūtina juk kremą iš pakelio naudoti doh.gif man Ananasinio torto biskvitas yra pats pačiausias baltas biskvitas paskutiniu metu vaisiniam tortui wub.gif dedu įvairių vaisių, sulaistau šiek tiek ir pertepu grietinėle wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 11 11, 21:24)
Tai nebūtina juk kremą iš pakelio naudoti doh.gif man Ananasinio torto biskvitas yra pats pačiausias baltas biskvitas paskutiniu metu vaisiniam tortui wub.gif dedu įvairių vaisių, sulaistau šiek tiek ir pertepu grietinėle wub.gif

drinks_cheers.gif Taip man sitas biskvitas irgi patinka user posted image Nebutinai tik baltas as buna idedu kavos-sokoladinis gaunasi,vienakart idejau pora saukstu medaus-gavosi puikaus kvapo ir skonio,galima ivairiai,ideciau ir aguonu,bet kad ju pas mane nelabai megsta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 11 lapkričio 2009 - 22:22
O gal kas turi pasidalinti sokoladinio torto su vysniomis receptuka rolleyes.gif Teko valgyti Villon viesbucio restorane ir dar panasus buvo ManoLiza. Ten kremas beprotiskai skanus ir vysnios nei zalios nei virtos...nu skanumelis wub.gif noreciau sunelio gimtadieniui toki iskpeti
Atsakyti
QUOTE(biriusa @ 2009 11 12, 19:45)
O gal kas turi pasidalinti sokoladinio torto su vysniomis receptuka  rolleyes.gif  Teko valgyti Villon viesbucio restorane ir dar panasus buvo ManoLiza.  Ten kremas beprotiskai skanus ir vysnios nei zalios nei virtos...nu skanumelis  wub.gif noreciau sunelio gimtadieniui toki iskpeti

Gal sitas patiks Juodas miskas
Atsakyti
As ir gi pasiulyciau "Juoda miska " thumbup.gif ,nemirkau as vysniu jokiuose skysciuose,perku vysniu kompota is iki,jos be kauliuku,tikrai labai skanus tortas,o svarbiausia,lengvai pagaminamas:super
Atsakyti
Kepiau ir as praeita savaitgali visu isgirta Rafaelo - na nezinau, man jis buvo per saldus (dejau puse cukraus kiekio). Taip norejosi idet migdolu, bet patingejau i parduotuve eit. Darydama kita karta deciau daugiau kokoso i krema, butinai deciau migdolu ir saldumo mazinciau..... Nors vyrui patiko, o tai svarbiausia drinks_cheers.gif
user posted image
O cia atpjautas su 'iskastu' biskvitu vienoj vietoj ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 13, 04:38)
Kepiau ir as praeita savaitgali visu isgirta Rafaelo - na nezinau, man jis buvo per saldus (dejau puse cukraus kiekio).

na,va tai tau,jau ,,susibalamutinau,, g.gif buvau apsisprendusi ji kepti savo tortadieniui,bet dabar nebezinau....nes saldziu nemegstu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 11 13, 11:04)
na,va tai tau,jau ,,susibalamutinau,, g.gif buvau apsisprendusi ji kepti savo tortadieniui,bet dabar nebezinau....nes saldziu nemegstu  g.gif

kam patinka saldus tortas tai rafajelo thumbup.gif ,mum jis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 11 13, 11:08)
kam patinka saldus tortas tai rafajelo  thumbup.gif ,mum jis  thumbup.gif

as noreciau kept Rafaelo,bet tingiu parden grietineles varyt.o su grietine kazin nesigautu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GITANA.B @ 2009 11 13, 12:04)
as noreciau kept Rafaelo,bet tingiu parden grietineles varyt.o su grietine kazin nesigautu?  g.gif

a va cia ir nezinau g.gif ,bet galvoju verta nulekt iki parduotuves grietineles mirksiukas.gif
Atsakyti