Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

Merginos kepu rafaelo biskvitą ir klausimas iškilo kaip išiminėt man jį kai iškeps? Iškart iš formos traukt ar palaukt kol pravės? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 15, 16:37)
Merginos kepu rafaelo biskvitą ir klausimas iškilo kaip išiminėt man jį kai iškeps? Iškart iš formos traukt ar palaukt kol pravės? unsure.gif

Aš tai iš karto išiminėju
Atsakyti
Išėmiau ir aš, ir uždėjau iškart kaip Olesta sakė paslėgti biški nes vidurys iskilo truputi. Žiesim kas čia bus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 15, 17:06)
Išėmiau ir aš, ir uždėjau iškart kaip Olesta sakė paslėgti biški nes vidurys iskilo truputi. Žiesim kas čia bus smile.gif

kepiau ir aš šiandien, paslėgiau dar tebesantį formoje ir palikau atvėsti irgi formoje, ne mano išmislas bet teisybė, kad gražiai ir vienodai biskvitas pasitraukia ir ataušta paliktas formoje, karštą išiminėju tik tada kai staigiai reikia kišti antrą biskvitą į orkaitę 4u.gif iš esmės geri abu būdai...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 15, 20:50)
kepiau ir aš šiandien, paslėgiau dar tebesantį formoje ir palikau atvėsti irgi formoje, ne mano išmislas bet teisybė, kad gražiai ir vienodai biskvitas pasitraukia ir ataušta paliktas formoje, karštą išiminėju tik tada kai staigiai reikia kišti antrą biskvitą į orkaitę  4u.gif iš esmės geri abu būdai...


as visada visus biskvitus palieku atausti formoje......dazniausiai kepu is vakaro,tai issimu is formos ant rytojau,kai jau reikia pilti torta......
Atsakyti
Labas mergaites
Gal jau kokia 3-cia savaite studijuoju skanumynu - saldumynu temukes
Labai daug skaniu tortu receptu. Bet nusprendziau pirmoje eileje pabandyti iskepti meduti, ir dar koki ambasadoriu Vienu zodziu receptuka radau kazkurioje ankstesneje temukeje, dabar jau neberandu. Bet man iskilo klausimas, gal kas ji kepete? ( iskyrus nare, kurios buvo sio tortuko kepimo eigos fotoreportazas - beja labai issamus )
BET galiu pasakyti taip. Tesla man gavosi kuo puikiausiai, tokios pat spalvos, kaip ir fotoreportazo nuotrakyteje. Bet nejaugi toks vargas kilo su tu lakstu nulupimu nuo kepimo poperiaus??? Anksciau kepiau meduti pagal Cipciuko recepta, ir jokiu problemmu neturejau LABAI SKANUS TORTUKAS O cia buvo visa kankyne Paskleisti tesla su slapia ranka pavyko, bet paskui ta plona iskepta laksta nukliuoti nuo poperiaus beveik neimanoma Nejaugi taip ir turi buti???
Bet noriu iskarto pasakyti del rezultato - kad jo skonis is ties buvo nuostabus!!! Visi kirto net ausys lepsejo!!!
Aciu uz geras idejas ir lauksiu is jusu atsakymo kaip ten turi buti is tikruju su tais iskepusiais lakstais.
ACIU
QUOTE(RiMami @ 2009 10 30, 04:04)
Nereikia laistyt  schmoll.gif nes pavirs į košę tau jie  unsure.gif antrą parą jie ir savaime viiiisiškai persigėrė doh.gif man skaniausia buvo po paros valgyt, kai dar jautėsi "biskvitukai" mirksiukas.gif nenustebk, kadangi jie plikytos tešlos tai valgant bus tokie vos vos a'le guminiški (bet nesausi schmoll.gif ) tokie ir turi būt ax.gif Šiaip tai, manau, grietine pertepti būtų pats idealiausias variantas, nes grietinė yra švelniai rūgštelėjanti ax.gif jei vistik grietinėle pertepinėsi būtinai įberk truputį citrinų rūgšties (tik nepadaugink, tik kad švelniai jaustųsi mirksiukas.gif ), nes bus per saldu tau  unsure.gif Sėkmės  4u.gif

VAt radau ir autore sio receptuko wub.gif , labai is Jusu lauksiu atsakymo del laksteliu "atlipinimo"
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2009 11 16, 09:38)
as visada visus biskvitus palieku atausti formoje......dazniausiai kepu is vakaro,tai issimu is formos ant rytojau,kai jau reikia pilti torta......

o ką darai, kai biskvitų reikia 6,7 ???? tokio pat skresmens irgi lauki per naktį??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 17, 16:25)
o ką darai, kai biskvitų reikia 6,7 ???? tokio pat skresmens irgi lauki per naktį??? 4u.gif


turiu 4 formas,o aisku jeigu reikia dar kepti,tada truputy pravesusy isimu is formos.....tiesiog norejau pasakyti kad galima ir taip ir taip daryti.....nieko tam biskvitui neatsitinka.... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai prasau jusu greito atsakymo,
galvoju daryti toki torta, ale juodaji miska, taciau i biskvitus nedeti kakavos, daryti juos baltus ir nedeti sokoladinio sluoksnio, o apteptus biskvitus trintais su cukrum saldytais juodaisiais serbentais aptepti grietinele.
Kaip manot ar vertas demesio toks bandymas ar nelabai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 11 17, 22:26)
labai prasau jusu greito atsakymo,
galvoju daryti toki torta, ale juodaji miska, taciau i biskvitus nedeti kakavos, daryti juos baltus ir nedeti sokoladinio sluoksnio, o apteptus biskvitus trintais su cukrum saldytais juodaisiais serbentais aptepti grietinele.
Kaip manot ar vertas demesio toks bandymas ar nelabai?  ax.gif

aš manau, kad vertas, tik biskvitą rinkčiausi arba ananasinio torto, arba Rafaelo 4u.gif manau būtų nuostabu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 11 17, 22:26)
labai prasau jusu greito atsakymo,
galvoju daryti toki torta, ale juodaji miska, taciau i biskvitus nedeti kakavos, daryti juos baltus ir nedeti sokoladinio sluoksnio, o apteptus biskvitus trintais su cukrum saldytais juodaisiais serbentais aptepti grietinele.
Kaip manot ar vertas demesio toks bandymas ar nelabai?  ax.gif


Aš vieną kartą taip kepiau, be kakavos, o pertepinėjau grietinėle ir dėjau šviežių aviečių ir persikų į sluoksnius, mums labai patiko, šokoladinio sluoksnio irgi tuomet nedėjau, va ir nuotrauka radau kaip atrodė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ikristute: 17 lapkričio 2009 - 23:03
QUOTE(Dzanetukas @ 2009 11 17, 16:17)
BET galiu pasakyti taip. Tesla man gavosi kuo puikiausiai, tokios pat spalvos, kaip ir fotoreportazo nuotrakyteje. Bet nejaugi toks vargas kilo su tu lakstu nulupimu nuo kepimo poperiaus???  Anksciau kepiau meduti pagal Cipciuko recepta, ir jokiu problemmu neturejau  LABAI SKANUS TORTUKAS  O cia buvo visa kankyne  Paskleisti tesla su slapia ranka pavyko, bet paskui ta plona iskepta laksta nukliuoti nuo poperiaus beveik neimanoma  Nejaugi taip ir turi buti???
Bet noriu iskarto pasakyti del rezultato - kad jo skonis is ties buvo nuostabus!!! Visi kirto net ausys lepsejo!!! 
Aciu uz geras idejas  ir lauksiu is jusu atsakymo kaip ten turi buti is tikruju su tais iskepusiais lakstais.
VAt radau ir autore sio receptuko wub.gif , labai is Jusu lauksiu atsakymo del laksteliu "atlipinimo"


Laaaaabai džiaugiuosi, kad tortukas tau patiko thumbup.gif Įdomiai čia, kad taip stipriai lakšteliai tau prilipo unsure.gif man absoliučiai neiškilo tokia problema unsure.gif kepimo popierių kruopščiai ištepiau tikru naminiu sviestu ax.gif iškeptus ataušusius lakštelius kroviau į vieną krūvą (dėl vietos stokos hihihi.gif) su visu nenuluptu popieriumi blush2.gif pagalvojus, gal jie taip biškį atidrėgo vienas nuo kito g.gif kad man visiškai lengvai nusilupo jie g.gif Na ir dar suradau tikrosios šio recepto autorės komentarą kaip ji darė - popierių nuo lakštelio ji nulupinėjo iškarto, kai tik ištraukia iš orkaitės t.y. apverčia lakštą aukštyn kojom, popierius atsiduria viršuje ir atsargiai nulupa nuo karšto lakšto ax.gif
Dar parašysiu vieną būdą (gal kitam kartui ar kitam kepinukui pravers), kai pasitaiko, kad sunkiai nusilupa popierius - apversk aukštyn kojom (popierius viršuje) ir uždėk ant jo drėgną rankšluostuką - jau netrukus daaaaug lengviau nulupsi popierių mirksiukas.gif Na labai tikiuosi, kad kitą kartą nebeprilips taip stipriai mirksiukas.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti