Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(*Jonė* @ 2009 11 12, 21:43)



QUOTE(Vaidosee @ 2009 11 12, 22:03)
As ir gi pasiulyciau "Juoda miska " thumbup.gif ,nemirkau as vysniu jokiuose skysciuose,perku vysniu kompota is iki,jos be kauliuku,tikrai labai skanus  tortas,o svarbiausia,lengvai pagaminamas:super



aciu mergaites! Atrodo tikrai nesudetingai gamynamas o is produktu jau matau, kad bus labai svelnus ir skanus thumbup.gif jau seile tysta tik pagalvojus apie ji wub.gif
Atsakyti
Nesugalvojau kurioje temoje klausti, tai paklausiu čia. Dariau Kuršėnų vyniotinį, tik man kažkodėl gavos labai sausas biskvitas. Tai ką padariau blogai, kad kitą kartą gerai pavyktu. Gal aš jį per ilgai kepiau ar temp buvo per didelė?
Atsakyti
QUOTE(*Jonė* @ 2009 11 11, 21:16)
As tik jo biskvita naudoju pacio torto nesu darius nepatinka man tas pertepimas is pokeliouser posted image

jo tai kvaila nezinojau pakelio skonio ir padariau.. tragedija man irgi skonis....
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2009 11 13, 15:44)
Nesugalvojau kurioje temoje klausti, tai paklausiu čia. Dariau Kuršėnų vyniotinį, tik man kažkodėl gavos labai sausas biskvitas. Tai ką padariau blogai, kad kitą kartą gerai pavyktu. Gal aš jį per ilgai kepiau ar temp buvo per didelė?

Na net nezinau,kodel taip gavosi,as kepu,bet sausas nesigauna.Gal problema pertepime?Per mazai kremo uztepi.As krema darau is akies.Biskvita kepu tol kol vos vos paruduoja.
Atsakyti
Pasiguosiu del Rafaelo.Kaip ir tikejausi gavosi s...... verysad.gif Kremas pavandenijo ,biskvitas per slapias.MB sake,kad jam skanus bet kokosas labai i tarpdancius lenda ax.gif Tortas buvo skirtas nestis i gimtadieni,neiskenciau ir is apvalaus torto padariau nedideli kvadratini,apipjausciau lentutes pagalba.Foto nebus sugedes fotikas.Nesiuos visvien ,kad ir nepatenkinta savo darbu,nes ragausim savam rate.Sake nesvarbu koks gaunasi svarbu bendras skonis ar verta toliau gaminti.Pas mus labiausiai einami Medutis (darau pagal save),Juodasis miskas,Vaisiniai.
Atsakyti
Kur rasti vaisinio ir džiovintų vaisių tortų receptus? Nieko man per paiešką neranda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniege26 @ 2009 11 14, 21:27)
Kur rasti vaisinio ir džiovintų vaisių tortų receptus? Nieko man per paiešką neranda schmoll.gif

tai kad abudu tortai šioje temoje
vaisinis

džiovintų vaisių ir riešutų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 14 lapkričio 2009 - 22:22
O aš kad ieškau tarp saldžių patiekalų receptų, per visas temas doh.gif Net nežinojau, kad ir šitoj temoj 1 lape surašyti receptai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sniege26: 15 lapkričio 2009 - 11:26
QUOTE(Sniege26 @ 2009 11 15, 11:08)
O aš kad ieškau tarp saldžių patiekalų receptų, per visas temas doh.gif Net nežinojau, kad ir šitoj temoj 1 lape surašyti receptai blush2.gif



per kancias i zvaigzdes biggrin.gif

sveika prisijungus
Atsakyti
Aš laaaabai laaabia atsiprašau už temutės pateršimą blush2.gif Nerandu niekur kas galėtų iškepti tortuką ne tik sau, bet pvz ir man ax.gif tuoj gimtadienis, o tortuko taip nesinori pirkt pardėj. Gal žinote kas keptų gražius ir skanius tortukus/pyragus? Būčiau labaaaaiii dėkinga, lauksiu AŽ aciuks.gif atsiprašau dar kartelį notworthy.gif
Atsakyti
ziurint is kokio miesto esate. cia labai daug motereliu yra, kurios skaniai ir graziai daro tortus . Tai CYPCIUKAS, ASSENI, SPANGUPLIA, OLESTA, NAITAS, MEIAN ir.t.t
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 11 13, 16:28)
jo tai kvaila nezinojau pakelio skonio ir padariau.. tragedija man irgi skonis....

As ta krema seniau papuosimui naudodavau,bet dabar tai ne,jau geriau sviestinis ar plakta grietinele,o cia pertepimui ax.gif
Atsakyti