Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Olesta @ 2009 09 15, 22:36)
schmoll.gif  deja ne, neteko, aš pyragus namie valgau  blush2.gif




as irgi tongue.gif


bet jau kelinta karta ten tenka ragaut, na, man tas biskvitukas tai niam niam. ir pertepimas toks vertas gieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 15, 22:42)
as irgi  tongue.gif
bet jau kelinta karta ten tenka ragaut, na, man tas biskvitukas tai niam niam. ir pertepimas toks vertas gieko  ax.gif

nueini į kavinę ir sakai: esu alergiška kai kuriems maisto produktams, prašom pateikti pyragėlio sudėtį, nes labai noriu paragauti, jei galėsiu valgyti ir patiks, valgysiu pas Jus dažnai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 16, 08:30)
nueini į kavinę ir sakai: esu alergiška kai kuriems maisto produktams, prašom pateikti pyragėlio sudėtį, nes labai noriu paragauti, jei galėsiu valgyti ir patiks, valgysiu pas Jus dažnai  laugh.gif



Gera ideja lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos. Arteja vyro gimtadienis ir pradejau rupintis tortais (reikes net 3 vnt.) tai va skaitineju, dairausi parduotuvese visokiu riesutuku, pabarstuku it t.t. Klausimas toks. Vakar IKI parduotuveje maciau tokius pokeliu: Misinys vanilinis ir misinys sokoladinis torto pertepimams. g.gif Ten pilasi kazkiek salto pieno, dedasi sviesto nelabai daug ir pertepami ta mase tortai blynai. Ar kas bandete? Siaip tuos vadinamus blynus tai zinau kokius kepsiu, bet kuo pertepti tai vis galvoju. Grietinele nenoriu, nelabai man skanu, o sviestinio kremo niekada nedariusi. Knygose skaiciau, kad daromi pertepimai su pudingo milteliais ir sviestu, bet irgi nebandziusi. Tai gal sakau tie misiniai neblogi? O gal siaip kokiu minciu turite? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 15, 18:12)
sustings tikrai, va tik vyšnios neturėtų kristi per šonus, aš gi sakiau, ka šonus reikia grietinėle uždaryti  g.gif , iš pradžių jis ir būna toks šlep lep, bet kai sustingsta, o jei nori, kad būtų lygus, uždėk dabar ant jo kol nesustingo kepimo formelės šonus ir užsek  mirksiukas.gif  nu vsio einu vakarienės daryt, nes čia beskaitydama šeimą be normalaus maisto paliksiu  blush2.gif

tai kad tu vysniu pridejau beproto biggrin.gif grietinele sonus tepiau, bet pritrukau siek tiek smile.gif vysniu nesimate, bet pjaunant viena kita iskrito. siaip labai skanus gavosi bet labai soootus. ir labai sokoladinis biggrin.gif kita karta ta sokolado sluoksni mazesni daryciau. ir biskvitas vienas per storas gavos, matyt ranka sudrebejo ir per daug kepimo milteliu sliukstelejau. todel pora sluoksniu gavos per sausi, na sirupo sulaistymui pritrukau. bet kaip pirmas gyvenime keptas tortas tai zinokit laaabai labai sauniai gavosi sakyciau blush2.gif
Atsakyti
kepimo milteliai juodajame miške g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 09 16, 10:57)
Sveikos. Arteja vyro gimtadienis ir pradejau rupintis tortais (reikes net 3 vnt.) tai va skaitineju, dairausi parduotuvese visokiu riesutuku, pabarstuku it t.t. Klausimas toks. Vakar IKI parduotuveje maciau tokius pokeliu: Misinys vanilinis ir misinys sokoladinis torto pertepimams.  g.gif Ten pilasi kazkiek salto pieno, dedasi sviesto nelabai daug ir pertepami ta mase tortai blynai. Ar kas bandete? Siaip tuos vadinamus blynus tai zinau kokius kepsiu, bet kuo pertepti tai vis galvoju. Grietinele nenoriu, nelabai man skanu, o sviestinio kremo niekada nedariusi. Knygose skaiciau, kad daromi pertepimai su pudingo milteliais ir sviestu, bet irgi nebandziusi. Tai gal sakau tie misiniai neblogi? O gal siaip kokiu minciu turite? Aciu.


Esu bandžius tuos pusfarbikačius (kur pieno ir sviesto dedas) nu, man jie visgi sintetiniai schmoll.gif neskanu... viso torto netepčiau (aš viršų tik aptepiau). Šiaip visuose tuose pirktinuose jausis sintetika, jei tai nebaido tai galima bandyt mirksiukas.gif o šiaip visai skanus man kremas lygiom dalim sviesto ir rududu išmaišytas (tik abu turi būti kambario temperatūros)... dar plombyro skonio varškę sumaišyt su plakta grietinėle, laaabiai skanu (bet jau ir sotu), maskarponės pertepimą irgi galima gi... dar priklauso kokie tie jūsų blynai bus, biskvitiniai, trapios teškos, plikytiniai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 09 16, 13:00)
Esu bandžius tuos pusfarbikačius (kur pieno ir sviesto dedas) nu, man jie visgi sintetiniai schmoll.gif neskanu... viso torto netepčiau (aš viršų tik aptepiau). Šiaip visuose tuose pirktinuose jausis sintetika, jei tai nebaido tai galima bandyt mirksiukas.gif  o šiaip visai skanus man kremas lygiom dalim sviesto ir rududu išmaišytas (tik abu turi būti kambario temperatūros)... dar plombyro skonio varškę sumaišyt su plakta grietinėle, laaabiai skanu (bet jau ir sotu), maskarponės pertepimą irgi galima gi... dar priklauso kokie tie jūsų blynai bus, biskvitiniai, trapios teškos, plikytiniai rolleyes.gif

Oi, labai aciu, pakankamai issamu 4u.gif Blynus planuoju kepti biskvitinius paprastus, gal koki biskvitini -sokoladini (tiesiog biskvitai bus perpjaunami) ir butinai riesutini
(malti lazdyno riesutai su baltymais). As megstu tortus kur yra riesutai, sokoladas, vanile. Nelabai man patinka su uogom, rukstus tokie, tai ir gaminsiu ta ka pati megstu blush2.gif Bet kadangi reikia padaryti net tris tortus, kiekiai dideli, tai kazkaip norisi kad pavyktu skaniai. O ir vaisinsis didelis ratas sveciu gathering.gif
Atsakyti
tai vienas Snikersas, antras griliažinis, trečias šokoladinis su riešutais, vot ir visų skoniai patenkinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 09 16, 13:00)
Esu bandžius tuos pusfarbikačius (kur pieno ir sviesto dedas) nu, man jie visgi sintetiniai schmoll.gif neskanu... viso torto netepčiau (aš viršų tik aptepiau). Šiaip visuose tuose pirktinuose jausis sintetika, jei tai nebaido tai galima bandyt mirksiukas.gif  o šiaip visai skanus man kremas lygiom dalim sviesto ir rududu išmaišytas (tik abu turi būti kambario temperatūros)... dar plombyro skonio varškę sumaišyt su plakta grietinėle, laaabiai skanu (bet jau ir sotu), maskarponės pertepimą irgi galima gi... dar priklauso kokie tie jūsų blynai bus, biskvitiniai, trapios teškos, plikytiniai rolleyes.gif



kokiom proporcijom varske su grietinele maisot?
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 09 16, 13:00)
Esu bandžius tuos pusfarbikačius (kur pieno ir sviesto dedas) nu, man jie visgi sintetiniai schmoll.gif neskanu... viso torto netepčiau (aš viršų tik aptepiau). Šiaip visuose tuose pirktinuose jausis sintetika, jei tai nebaido tai galima bandyt mirksiukas.gif  o šiaip visai skanus man kremas lygiom dalim sviesto ir rududu išmaišytas (tik abu turi būti kambario temperatūros)... dar plombyro skonio varškę sumaišyt su plakta grietinėle, laaabiai skanu (bet jau ir sotu), maskarponės pertepimą irgi galima gi... dar priklauso kokie tie jūsų blynai bus, biskvitiniai, trapios teškos, plikytiniai rolleyes.gif


Tai sitas su varske daromas pagal skoni (kaip kas nori) be jokios zele ir neisbega ir buna gerai?

tai vienas Snikersas Va tokio tai visai nezinau blush2.gif

antras griliažinis, toki tik valgiau, bet noreciau zinoti kaip ji daryti ax.gif

trečias šokoladinis su riešutais, irgi noriu recepto tongue.gif
Aciu

Atsakyti

snikersas recepte 1 stiklinė cukraus, 2 stiklinės miltų, karamelinis ganašas čia retai kada gaunasi bent jau man tai ir nebevargstu, prisitaikau kitus kremus ax.gif


1 griliažinis - štai čia
nu esu tikra, kad Cipciukas kepė Griliažinį su ananasinio biskvitais, nu neberandu kur, bet pas ją čia, platus pasirinkimas riešutinių, morenginių tortų

„Zebros šokoladinis tortas

Biskvitui:

6 kiaušiniai
200gr cukraus
200gr miltų( karališkus dėjau)
50 kakavos
1 šaukštelis kepimo miltelių.

Kremui:

450gr grietinėlės
4 šaukštai cukraus
200 gr šokolado
tirpios kavos truputį ( aš pagal skonį dėjau)
vanilino
graikiškų riešutų

Baltymus iplakti su cukrumi,po vieną supilti trynius ,išmaišyti.Persijoti miltus su kepimo milteliais ir kakava,supilti į kiaušinių masę,permaišyti mentele ir supilti tešlą į formą.Kepti apie 40-50 min.Biskvitą gerai ataušinti,perpjauti į tris dalis.( man gavosi 4 perpjovimai,1 galima trupiniams panaudot)

Kremui išplakti grietinėlę,šokoladą ištirpinti,truputį ataušinti ir supilt į grietinėlę.Supilti kavą ( aš tirpinau su trupučiu vandens).Sudėt riešutus.

Biskvito receptas pagal Glace.Ir juos reikia sulaistyt,aš nemažai sulaisčiau,kad drėgni būtu.

Jau šiandien ragavom.Sakė skanus,šokoladinis.“


Atsakyti