Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(zuliaska @ 2009 09 19, 12:05)
nu labai aciu tikrai eisiu gamint, siandien turbut ne, bet rytoj tikrai. padaryciau ir siandien bvet kad rududu bus nepastovejes visa dieno kambario temperaturoj, tai ne kas gausis:(

sekmes 4u.gif
Atsakyti
user posted image

mano tortas smile.gif) pirmas blynas, labai prisvilo... bet ryt ziuresiu ar valgomas smile.gif)
Atsakyti
sveikos 4u.gif
zemai lenkiu galva pries tokias isradingas ir kuribingas mamas,merginas 4u.gif
antra diena lakstau po foruma ir nerandu(ar nemoku ieskoti?) vaikisko torto recepto doh.gif spalio pradzioj sunelio gimtadienis ir noriu iskept torta ax.gif gal kas kokia ideje galit mestelt? labai smagu butu kokia imantresne forma,gyvunas koks ar masina,ar darot tokius?
Atsakyti
QUOTE(LAIMINGA MAMA @ 2009 09 20, 19:31)
sveikos 4u.gif
zemai lenkiu galva pries tokias isradingas ir kuribingas mamas,merginas 4u.gif
antra diena lakstau po foruma ir nerandu(ar nemoku ieskoti?) vaikisko torto recepto doh.gif  spalio pradzioj sunelio gimtadienis ir noriu iskept torta ax.gif  gal kas kokia ideje galit mestelt? labai smagu butu kokia imantresne forma,gyvunas koks ar masina,ar darot tokius?

žinoma darom, sakyk iš kokio miesto esi, pasakysim ir kuri daro tongue.gif kurk mamuk orkaitę, raityk rankoves ir stok į mūsų klubą, aš kai užėjau pernai moliūgų pyrago recepto, tai baigiau tuo, kas paraše lotuliukas.gif čia virusas nepagydomas, vakcinos nėra lotuliukas.gif
Atsakyti
na orkaite pas mane beveik ir neisjungiama mirksiukas.gif tik apsieinu paprastesneis receptukais,savos kurybos pyragiukais,geda net rasyt tokius butu cia blush2.gif as esu is birzu ir butu malonu jei kas is sio krasto gamintu thumbup.gif
Atsakyti
gal atsilieps mamytė kuri nors arčiau to krašto, kol kas biržietės dabar nei vienos nežinau blush2.gif einu paūbausiu papuošimų temoj ax.gif
Atsakyti
sveikos juodaji miska esu ragavusi tai laabai skanu ,o snikersas kaip g.gif neapsisprendziu kuri kept
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 09 21, 12:17)
sveikos juodaji miska esu ragavusi tai laabai skanu ,o snikersas kaip  g.gif  neapsisprendziu kuri kept

jei juodasis išbandytas, tai nebėra ko svarstyti, reikia kepti snikersą, tik gal be ganašo blush2.gif man asmeniškai jis nei karto nesigavo schmoll.gif snikersiukas tai skanus, bet miškas man asmeniškai skanesnis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 21, 09:44)
snikersiukas tai skanus, bet miškas man asmeniškai skanesnis  ax.gif

drinks_cheers.gif ir man mirksiukas.gif As savaitgali snikersa kai dariau, tai man jis toks sausokas gavosi, matyt mazai suliejau g.gif nors atrodo pyliau nemazai biggrin.gif ir kita kart jauciu daryciau du pertepimus su kondensuotu ir riesutais, o ne viena kaip recepte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 21, 12:58)
drinks_cheers.gif ir man mirksiukas.gif As savaitgali snikersa kai dariau, tai man jis toks sausokas gavosi, matyt mazai suliejau  g.gif nors atrodo pyliau nemazai  biggrin.gif ir kita kart jauciu daryciau du pertepimus su kondensuotu ir riesutais, o ne viena kaip recepte ax.gif


As visad darau du su rududu smile.gif ir viena karta net nelaisciau, sake buvo skanu labai vistiek smile.gif
Atsakyti
Mergaites gal galit man kas nors atsakyti kaip nuimti nuo migdolo riesutu luobele, desiu as ju i rafaelo svajone ir galvoju paskrudinti, bet lyg esu kazka girdejus, kad su verdanciu vandeniu uzpilti reikia, gal maisau cia kazka, zodziu gal gali kas atsakyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ariele23: 23 rugsėjo 2009 - 10:58
QUOTE(ariele23 @ 2009 09 23, 09:57)
Mergaites gal galit man kas nors atsakyti kaip nuimti nuo migdolo riesutu luobele, desiu as ju i rafaelo svajone ir galvoju paskrudinti, bet lyg esu kazka girdejus, kad su verdanciu vandeniu uzpilti reikia, gal maisau cia kazka, zodziu gal gali kas atsakyti 4u.gif

nieko tu nemaisai,taip ir reikia daryti,uzpili karstu vandeniu,biski palaikai,ir luobele labai lengvai nusiima smile.gif
Atsakyti