Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 09 23, 13:08)
nieko tu nemaisai,taip ir reikia daryti,uzpili karstu vandeniu,biski palaikai,ir luobele labai lengvai nusiima smile.gif


Aciukas, nes buciau jau kepinus rolleyes.gif
Atsakyti
tortas otelas receptas:
Tesla:
3 kiausiniai
2 stikl. cukraus
1 stikl. kakavos
5 valg. saukst. istirpinto sviesto (100 g.)
1/2 litro kefiro
3 stikl. miltu
1 arbt. saukst. nugesintos sodos
Kremas:
400 gr. sviesto
1 indelis sutirstinto pieno su cukrumi (reikia isvirti, virti apie 1,5 - 2 val.). Kai kurie, girdejau, vietoj virto sut. pieno naudoja RUDUDU, nesu bandziusi, nezinau.

Klausimai:
1. kokio dydzio cia tortas gaunasi?
2. kokia kakava naudojama - ar ne per daug jos unsure.gif
3. soda nugesinama actu? g.gif
4. kondensuota piena, jei gerai supratau, ant vidutines ugnies su visu indeliu virt?
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 23, 13:17)


Atejau biggrin.gif
Tortas didelis. 27 -28 cm skersmens. kokiu 6-7 lakstu

Va kaip tik turiu dabar ant stalo is pilnos normos iskeptus lakstus tai gavosi 5 vnt 20 cm ir 6 vnt 15 cm. Man tokiu reikejo.

Is 2-ju kiasiniu kepiau 19 cm tortuka. Gavosi 7 lakstai. Tai is 5-kiu buvo tortas ir 2 i saldikli dejau

kakava paprasta, miltukai po 2 Lt maximoje 200 gr. Kakavos ne per daug, viskas gerai parasyta, stikline

Soda galima gesinti actu, citrinos sultim. dedu miltus, padarau duobute, ten idedu soda ir uzpilu actu.

Skarbonke virti vandeny, teisingai supratai. Esu bandziusi jau su RuDuDu. Panasiai, bet vis gi su virta man skaniau

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 24, 17:16)

dekui 4u.gif man va kaip tik reikia 18 ar tai 19 cm tortuko - tai kepsiu is 2 kiausiniu ir viso kito atitinkamai po trecdali mazinsiu thumbup.gif
dekui uz konsultacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 25, 14:30)
Asseni o ta Negro bucinio biskvita viena kepti? ir dar susinervinau nes tik dabar perskaiciau apie vysnias  doh.gif as jas is vakaro ir tuo brendziu uzpyliau ar blogai  g.gif

nesupratau klausimo unsure.gif Kaip viena kept?
O kas del vysniu blogai?
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 15:32)
nesupratau klausimo  unsure.gif Kaip viena kept?
O kas del vysniu blogai?

nu kur juodojo misko recepte tai parasyta issikepti 2 biskvitus smile.gif

as nepersigere jos per daug to alkoholio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 25, 14:38)
nu kur juodojo misko recepte tai parasyta issikepti 2 biskvitus  smile.gif

as nepersigere jos per daug to alkoholio  blush2.gif

AAAAAAA. ta prasme viena lotuliukas.gif , galvojau, kad su kuo nors lotuliukas.gif
Tai ziurint kokio dydzio bus tavo knyga. Jeigu mazyte, per puse skardos, tai uzteks vieno. perpjausi per pus, ir dar kiekviena biskvita drasiai galesi i 2 dalis perpjauti. Viso turesi 4 sluoksnius. Jeigu per visa skarda tai tada 2 kaip minimum reikes.

Kuo daugiau alkoholio tuo geriau alc.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 15:43)
AAAAAAA. ta prasme viena  lotuliukas.gif , galvojau, kad su kuo nors  lotuliukas.gif
Tai ziurint kokio dydzio bus tavo knyga. Jeigu mazyte, per puse skardos, tai uzteks vieno. perpjausi per pus, ir dar kiekviena biskvita drasiai galesi i 2 dalis perpjauti. Viso turesi 4 sluoksnius. Jeigu per visa skarda tai tada 2 kaip minimum reikes.

Kuo daugiau alkoholio tuo geriau  alc.gif  lotuliukas.gif

nu supratau tada biggrin.gif ka as zinau nenoriu labai mazo , pabandysiu isskepti viena ir bus matyt smile.gif

kas del alkoholio tai ir vaiku bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 14:43)
AAAAAAA. ta prasme viena  lotuliukas.gif , galvojau, kad su kuo nors  lotuliukas.gif
Tai ziurint kokio dydzio bus tavo knyga. Jeigu mazyte, per puse skardos, tai uzteks vieno. perpjausi per pus, ir dar kiekviena biskvita drasiai galesi i 2 dalis perpjauti. Viso turesi 4 sluoksnius. Jeigu per visa skarda tai tada 2 kaip minimum reikes.

Kuo daugiau alkoholio tuo geriau  alc.gif  lotuliukas.gif


Ooo taip, kuo alkoholio daugiau tuo geriau drinks_cheers.gif ir gausiai sulaistyt biskvitus ta sunka nuo vysniu smile.gif niam niam man ir be vysniu tie biskvitai buna slapi biggrin.gif
Papildyta:
Vienas stikliukas ant vysniu brendzio tikrai nepakenks vaikams biggrin.gif juk kiek jie to torto suvalgys, o stikliukas ant viso torto, tai baika irnesakyk.gif
Atsakyti
Laba diena.bandysiu iskepti kvadratini snikersa ar uzteks man vienos normos 25x25 cm dydzio tortui?

ir dar jei dedate 2 rududu su riesutais pertepimus tai tada grietineles viena pertepima daryti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 25 rugsėjo 2009 - 14:01
QUOTE(Asseni @ 2009 09 06, 02:39)
DŽIOVINTŲ VAISIŲ IR RIEŠUTŲ TORTAS
.........
..Kremai:
Visam tešlos kiekiui pagal duota recepta  imu 4 grietines (450 ml.)  ir 4 grietineles  (450 ml.)
Dziovintos slyvos apie 400 gr. (pagal skoni, galima ir daugiau)
Graikiniai riesutai apie 300 gr.
Dziovinti abrikosai apie 300 gr.


QUOTE(Asseni @ 2009 09 06, 10:41)
As cia dabar pagalvojai, kad gal su vaisiu ir riesutu gramais negerai parasiau. Niekad nesveriu. Ziuriu pagal kieki, kiek man reikia. Tai labai neziurekit i tuos gramus.

aha.. aš dariau, tai man liko dar kremo su slyvomis, kurių dėjau tik 200 gramų unsure.gif
o abrikosų kremo dar daugiau liko.
riešutus kažkaip išstūmiau..

sakyčiau, abrikosų ir slyvų čia po 200 gramų reiktų, riešutus galima palikti. Aš tikrai storus pertepimus dariau karsta.gif

QUOTE(kersiene @ 2009 09 09, 09:47)
jau isbandziau si torto recepta,"dziovintu vaisiu ir riesutu".
tai pasakysiu savo atiliepimus,kadangi neissikaiciau gerai recepto,tai vaisius buvau uzpilusi tik porai  valandu ax.gif grietine sieteli laikiau visa diena,bet labai gerai issivarvejo.tortuka dariau nelabai dideli,nes vyras megsta labai saldzius ir dazniausiai be vaisiu.Taip,kad pirma auksta (labai nedidelio skersmens tortas buvo,gal iki 1.5kg,bet dariau dvieju aukstu),tepiau kaip iprastai meduti,grietinele ir zele gabaliukais,o antraji su siais kremais.ai kai torto paragavau kita diena nuo sutepimo,sakiau,kad jo turbut daugiau ir negamunsiu,per sausas man,bet klydau...paragavusdar kita diena tortas buvo nepaprastai skanus!!!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Net vyras nemegejas tokiu tortu,valge ir gyre,tik sako,galejai vaisius dar brendi ar rome pamirkyt  biggrin.gif taip,kad isvada mano,ji pasigaminti pries 2dienas ir tik tada valgyt ax.gif trecios dienos jis nesulauke  smile.gif man labai buvo geras derinys,pirmiau su vaisiais ir riesutais torto gsabalelis,o paskui gaivesnio su zele gabaliukais  ax.gif

maniškiui tai nepatiko. Jam per sausas...

QUOTE(Asseni @ 2009 09 09, 10:42)
dazniausiai ir mirkau slyvas vandenuke su romu  ax.gif  .

jaučiu, reikės tik į romą ir merkti.. jokio vandenuko laugh.gif

QUOTE(Bijuna @ 2009 09 14, 14:55)
Sveikes. Man toks klausimas iskilo, kur jus perkate kepimo popieriu. As pirkdavau Senukuose, bet dingo  g.gif , jau kuri laika niekur nerandu tokio. Buvo tikrai labai, labai geras, kepdavau viska ir tortus ir kotletus  biggrin.gif Paskui pirkau maximoje kazkoki,tai "pritraukdavo". Gal as ieskoti nemoku  blink.gif

nu ne į temą apie kotletus.. bet kaip juos kepti ant kepimo popieriaus bigsmile.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 09 16, 09:30)
nueini į kavinę ir sakai: esu alergiška kai kuriems maisto produktams, prašom pateikti pyragėlio sudėtį, nes labai noriu paragauti, jei galėsiu valgyti ir patiks, valgysiu pas Jus dažnai  laugh.gif

pamatai sudėtį ir atšoka noras valgyt laugh.gif geriau neklausk hihihi.gif
Atsakyti
Asseni, o Nemedaus tortui vaisius Jus kaip smulkinat g.gif Pjaustot, malat ar dar kaip nors biggrin.gif g.gif
Blyneliu jau prisikepiau, tuo paciu ir abu delnus nusideginau per ziopluma doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti