Įkraunama...
Įkraunama...

Šnekamoji Anglų kalba

ar dar vyksta susitikimai/pokalbiai skype? Labai noreciau iveikti kalbos barjera.
Atsakyti
Sveiki, pradejau mokintis anglu savarankiskai, gal kas turite kokios medziagos pradedanciam vartotojui? 4u.gif
Atsakyti
Niekaip nesusiorganizuojam pasneket angliskai doh.gif biggrin.gif
As galvoju mokytis privaciai. Gal atsirastu kelios mamytes, galetume kartu pas kokia destytoja mokytis. Pvz. valanda 30 litu, jeigu butume trise, iseitu po 10 lt. Jeigu butu norinciu vilnieciu kartu lankyti pamokas (darbo dienomis nuo 10 iki 15 val, geriausia pietu metu 11-13 val.) lauksiu zinuciu i AZ 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nori pabendrauti angliškai Šiauliuose? Rašykit į AŽ
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

matau, kad Vilniuje anglų kalbos kursai taip ir neįsivažiavo, todėl klasiu kiek būtų norinčių gyvai susitikti ir pabendrauti anglų kalba. Koks laikas geriausiai tiktų? Diena, vakaras, rytas? Jei atsirastų norinčių, galėčiau organizuot susitikimus.
Atsakyti
Gal kam reikia, dovanoju Vilniuje:
A.F. Matveyev Your first steps in english, 1977
Anglų-rusų žodynas su iliustracijomis, 1964
Rusų-anglų žodynas (mini), 1965
Trumpas rusų-lietuvių kalbų žodynas
Beje, nebrangūs anglų kalbos kursai įvairiais lygiais vyksta Gabrielės Petkevičaitės-Bitės suaugusiųjų mokymo centre Vilniuje, Žirmūnuose. Jau antrą mėnesį ten lankau 4u.gif
Atsakyti
man tiktu vakare nuo 18 val.
Atsakyti
sveiki, as uz susitikima, Vilniuje, man tinka iv laikas nuo 14 val
Atsakyti
Sveiki, aš taip pat mielai prisijungčiau prie pradedančiųių anglų kalbos pokalbių. Man tiktų nuo 18h.darbo dienomis.

Atsakyti
tai kas zengs ta zingsni smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, as ir labai noreciau prie jusu saunaus burio prisijungti ir pabandyti drauge nepamirsti anglu kalbos.Beje, turiu ideja, galetumeme kartkartemis susitikima suregti ir jo metu, pvz , aptarti issirinkta anglu kalbos romaneli, ka manot ?
Atsakyti
Esu kauniete, bet su malonumu prisijungčiau prie kokių-nors skype pašnekesių, ir aptarti romanėlį ir šiaip papliurpti, nes reikia treniruotis, o aplink nelabai tokių žmonių turių. Lygys tai sakyčiau intermediate, gal upper-intermediate, bet šiaip sutikčiau pabandyti ir su pradinukėm gal visai tiks ir patiks, nes nelabai kažką tokio esu darius. Gal atsiras norinčių? Galit čia ar į AŽ kreiptis, būtų labai faina
Atsakyti