Įkraunama...
Įkraunama...

Šnekamoji Anglų kalba

As irgi jungciausi prie kaunieciu 4u.gif Bet kalbu labai silpnai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, vilnietės, kas nori susibėgti pasišnekėti angliškai, labai laukiu į až.
Aš galėčiau darbo dienomis nuo 17 val. senamiestyje, centre, ar kur kitur ne per daug į miesto kraštąsmile.gif

Atsakyti
sveiki, siulau rytoj vakare Vilniuje susimatyt? gal Zirmunuose yra katpedele, kur turi siek tiek atskiresni kambareli, man tiktu kokia 19
Atsakyti
laba, plnauojamas susitikimas ketvirtadieni vakare:) siulau visoms susirasyt per az
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2012 02 21, 10:28)
Smagu butu jei daugiau susirinktu Kaunieciu.  smile.gif


as norėčiau prisijungti.
Atsakyti
QUOTE(martyna2006 @ 2012 02 20, 12:53)
Sveikos, mane irgi domintu susitikimai Kaune. Dar gal yra norinciu?smile.gif

QUOTE(rudenssniegas @ 2012 02 26, 18:21)
As irgi jungciausi prie kaunieciu  4u.gif  Bet kalbu labai silpnai  blush2.gif

QUOTE(neragana @ 2012 03 07, 12:00)
as norėčiau prisijungti.


martyna2006,rudenssniegas,neragana musu jau grupele susidaro (4 zmones), jei visos dar norit galima ir organizuotis manau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika852 @ 2012 03 07, 13:45)
martyna2006,rudenssniegas,neragana   musu jau grupele susidaro (4 zmones), jei visos dar norit galima ir organizuotis manau smile.gif


Sveikos as galiu antradieniais, ketvirtadieniais, penktadieniais per pietus 12h centre arba pirmadieniais, antradieniais, treciadieniais apie 16.30;).
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ar vis dar organizuojami sie susitikimai? noreciau ir as prisijungti wub.gif (esu is Kauno)
Atsakyti
Man laikai kaip ir tiktu, bet dar vieta kazkokia reiketu sutarti? O kaip kitoms? 4u.gif
Atsakyti
Oi kazkaip pamirsau apie tema sia. Man laikas po kol kas irgi tinkamas, tai kas dar nori ir kaip su laikais ir vietom? kokioj kavinej centre?
HappyFromToday bandom organizuotis, tik letai gaunasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vika852: 13 kovo 2012 - 21:39
Tai gal ketvirtadieni 16.30 val., tik kurioj kavinej?
Atsakyti
Galima ir ketvirtadieni. Bet reik daugiau zmoniu, kam dar tinka ? As tu kaviniu nelabai zinau blush2.gif laisveje kazkokia picerija yra galima ten. Nors siulikit variantu man tas pats vis tiek iki centro reiks vaziuot.
Atsakyti