Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

QUOTE(MAMarija @ 2009 05 05, 09:27)
Nereali svetainė, siūlau pasiskaitinėti visomis ten esančiomis temomis, bet čia apie gimdos kaklelio vėžio vakcinaciją. Tiesą sakant, jau ketinau vakcinuotis nuo šios bėdos ir rinkausi informaciją ant kiek tai yra veiksminga lytiškai santykiavusioms moterims (nes daug kur mini, kad tai efektyvu tik mergaitėms). Beje, kiek teko klausinėtis, tai nė vienas gydytojas nepateikė vienodos nuomonės, taigi perskaičiusi šį straipsnį, supratau kodėl. Ačiū tam, kuris įkūrė šią svetainęsmile.gif
http://www.homosanit...aiviomis_akimis


gera nuoroda.. aciu 4u.gif ten ir kiti straipsniukai vercia susimastyti...

is pradziu kai suzinojau nelabai kokius savo pap tyrimo atsakymus masciau, kad reikia skiepytis ir taskas... paskui pasikalbejau su gydytoju, kuris mane operavo, jo poziuris laaabai buvo skeptiskas siuo poziuriu... mano gine, tai... gal ir reiketu, bet irgi nepirso primygtinai... ir nusprendziau, kad galbut ateityje nuspresiu kitaip, bet kol kas nesiskiepiju.. nors jau ir nepatenku i ta amziaus grupe, kurioms rekomenduojami sie skiepai...
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2009 05 05, 18:46)
Labas visoms, as cia naujoke, nes nelabai buvo aktuali temele. O dabar moterims jau nuo 25metu tikrina nemokamai, tai ir man teko pasidaryt. Pries pora men paeme pirma karta ir parode kad piktosios bakterijos suaktyvejusios. Tai gydytoja motyvavo kad gal grybelis trukdo teisingam atsakymui. Tai padare antra karta ir siandien vel atsakymas blogas. Net nezinau kaip jaustis, kaip kovoti, ar cia verkti ar dar tiketi gal viskas ne taip. Va gyvenu Kedainiuose tai ryt zadu eiti pasiimti siuntima i Kauna, tik va nezinau kur geriau? Gal patartumet... verysad.gif


labas 4u.gif

nereikia cia verkt, o susiimt ir ziuret i situacija realiai (zinau pagal save, kad tai tikrai sunku).. pap atsakymas blogas - kokia diagnoze? gal nera taip viskas blogai kaip atrodo? del Kauno nelabai ka galiu patart... skaiciau, kad merginos berods i Kauno klinikas registruojasi... jei jau pap tyrime zymus pakitimai, gali buti, kad tau bus atliekama konizacija ir/ar biopsija... mano pap atsakymas buvo HSIL, po konizacijos - cin3.... zinau, kad dabar viskas baisiai atrodo, ir paciai taip buvo... bet kaip viena is supermamu man rase - baimes akys didesnes, nei isties ten baisu buna... viskas bus gerai, tik nepanikuok, nusiramink ir tikek geriausiu 4u.gif
Atsakyti
Kazkur siame skyriuje maciau tema KMUK, gal ten bus info rolleyes.gif
Atsakyti
..nereikia tik nusiminti.. nors zinau, kaip sunku buna su visais patarinejimais ir raminimais... man taip buvo net pries operacija..is paziuros rami, bet viduje- uraganas siautejo..o dabar pamazu sveikstu....ir tikrai nenuleidziu ranku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eri-ka @ 2009 05 05, 18:46)
Labas visoms, as cia naujoke, nes nelabai buvo aktuali temele. O dabar moterims jau nuo 25metu tikrina nemokamai, tai ir man teko pasidaryt. Pries pora men paeme pirma karta ir parode kad piktosios bakterijos suaktyvejusios. Tai gydytoja motyvavo kad gal grybelis trukdo teisingam atsakymui. Tai padare antra karta ir siandien vel atsakymas blogas. Net nezinau kaip jaustis, kaip kovoti, ar cia verkti ar dar tiketi gal viskas ne taip. Va gyvenu Kedainiuose tai ryt zadu eiti pasiimti siuntima i Kauna, tik va nezinau kur geriau? Gal patartumet... verysad.gif

Nesakau, kad Kaune gydytojai šventieji (anaiptol), bet verčiau jau atvažiuok čia. Ir nepergyvenk labai. Pavyzdžiui mano PAP tepinėlis buvo geras. Po paprastos ginekologinės apžiūros irgi viskas gerai, bet kai padarė palmoskopiją (ar kaip ten ji vadinasi), jau pamatė gimdos kaklelio eroziją. Taigi, toliau sekė siuntimas į onkologinį tyrimams. Atsakymas geras. Taigi, nusiraminau...metams...
Prieš mėnesį papuolė į rankas žirnalas "Sveikas žmogus', kuriame buvo rašoma, kad tokioje situacijoje (kokia buvo man), atsakymai iš Onkologinio dažnai būna netikslūs. Taigi, vėl nervai. Prieš savaitę nueinu pas V.Gintautą (KMUK), jis juokaisi dėl tų straipsnių. Vėliau dalyvauju gimtadienyje, kuriame dalyvauja ir Onkologijos ligoninės chirurgas - jis taip pat juokėsi iš tų užsakomųjų straipsnių.
Taigi, dabar dar kartą tikrinsiuos gimdos kaklelį.
Kaip matai, nuomonių įvairių, kompetencija taip pat skirtinga, todėl labai nepergyvenk ir palauk kitokios nuomonės ir rezultatų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 05 gegužės 2009 - 21:03
Su mani ta pacia diena dare biopsija ir impidimpi, kazin , gal jau zino atsakyma unsure.gif
Atsakyti
na o as jau penktadieni einu biopsijos atsakymo smile.gif kazkaip jau ir baime isgaravo assa.gif orai geri,nera kada apie nelaimes galvot vacation1.gif tikiuosi atsakymas is koto neisvers lotuliukas.gif
Atsakyti
skambinaus katik gydytojai del biopsijos atsakymo, tai sake ta pati rodo, kaip ir nkocitologinis - LSIL, sake cia labai lengvi pakitimai ir galiu pilnai pasveikt per 3-4 metus. aina sau, kaip palengvejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2009 05 06, 13:37)
skambinaus katik gydytojai del biopsijos atsakymo, tai sake ta pati rodo, kaip ir nkocitologinis - LSIL, sake cia labai lengvi pakitimai ir galiu pilnai pasveikt per 3-4 metus. aina sau, kaip palengvejo  smile.gif

4u.gif thumbup.gif ir as taip noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2009 05 06, 16:31)
4u.gif  thumbup.gif ir as taip noriu lotuliukas.gif

tu taip nori? as noriu, kad Tau JOKIU pakitimu nerastu, to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz palaikyma. Man LSIL, bet leukocitu labai mazai, o tai gydytoja sake blogiau. g.gif Tad kita ketvirtadieni varau i Kauno onkologini tada ir parasysiu kaip seksis ir ka darys toleliau. unsure.gif
Atsakyti
visoms kuo maziau pakitimu 4u.gif
as buvau pas vaidotiene,paeme biopsijai meginelius,nieko nejauciau,25 diena vaziuosiu atsakymu,labai faina,maloni gydytoja,atsake i visus mano klausimus,o ar daznai skiriasi tepinelio tyrimai nuo biopsijos?
Atsakyti