Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

QUOTE(allisa @ 2009 05 06, 18:54)
visoms kuo maziau pakitimu 4u.gif
as buvau pas vaidotiene,paeme biopsijai meginelius,nieko nejauciau,25 diena vaziuosiu atsakymu,labai faina,maloni gydytoja,atsake i visus mano klausimus,o ar daznai skiriasi tepinelio tyrimai nuo biopsijos?

Cia skaiciau, kai kurioms skyresi, man asmeniskai nesiskyre, ko labai bijojau. o dar gydytoja sake nesigasdint per daug.
Atsakyti
O man siek tiek skiresi verysad.gif
Citologinis rode Cin 3, o po konizacijos paaiskejo, kad cin3 (carcinoma in situ). As va dabar pagalvojau, gal tai tas pats blush2.gif Ir dar isvadose parase, kad cervicitas ir bala zino kas ten dar buvo unsure.gif
Atsakyti
siandien as irgi buvau kolposkopu ziurejo ta mano apraudima.kazkokiu baltu demiu uzmate,tai nzn,apramino,kad nepanikuoti,po pusmecio vel ateiti,nebent isskyru atsirastu neaiskiu,tada is karto kreiptis.tai nzn ar cia mano tas ats geras ar labai gasdinantis doh.gif
Atsakyti
as tai is proto issikraustysiu, dar tik trys dienos praejo po onkocitologinio paemimo,o laukti iki birzelio net atsakymu. gimdos kaklelis pakraujuoja vis dar,skaiciau,kad cia ir vezio (deja) ir gimdos kaklelio uzdegimo pozymis. Ir kaip gyvent verysad.gif Jauciu is to streso ir pilva skaudena ir strenas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitele12 @ 2009 05 07, 09:24)
as tai is proto issikraustysiu, dar tik trys dienos praejo po onkocitologinio paemimo,o laukti iki birzelio net atsakymu. gimdos kaklelis pakraujuoja vis dar,skaiciau,kad cia ir vezio (deja) ir gimdos kaklelio uzdegimo pozymis. Ir kaip gyvent  verysad.gif Jauciu is to streso ir pilva skaudena ir strenas  doh.gif

siandien buvau pas gydytoja, tai biopsijos atsakymas kaip ir PAP - CIN1 ir dar buvo parasyta letinis cervicitas, tai cia gimdos kaklelio uzdegimas, tik man niekas nekraujuoja, dabar gavau siuntima tirtis del ureaplazmu, tai po savaites pasidarysiu ji, pries tai ieskojo chlamidiju- nerado. dar klausiau del ZPV, sake nereikia jo daryt, nustatymas ZPV sake 160 lt, o jei bus teigiamas nieko nepakeis, juk gydymo nera nuo jo, liks toks pats stebejimas, tai neverta tokiu pinigu moket. zodz liko gydyt sita cervicita.
Atsakyti
tikiuosi ir man tik cervicitas,gydytoja sake teks abiems su vyru antibiotiku pagert...tik baisu kad tik kas daugiau nebutu,jau net galvoju lekt gal i privatu ir pasidaryt dar karta onkocitologini,juk greiciau atsakymai butu. O jeigu nera zaizdeles,ir randa ka nors negero,tai daro vistiek biopsija?
Atsakyti
Biopsija daroma atm, kad isistikinti, ar tikrai nieko blogo nera rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos,mano biopsijos atsakymas yra cin3,bet galejobuti ir blogiau smile.gif dabar apziura po puses metu,tikiuosi kad tos zarazos neataugs mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2009 05 11, 13:05)
sveikos,mano biopsijos atsakymas yra cin3,bet galejobuti ir blogiau  smile.gif dabar apziura po puses metu,tikiuosi kad tos zarazos neataugs mastau.gif

Cin 3 tai jau paskutine, kas is geriausiu yra..... o tau nieko nedarys?Paliks viska stebejimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 05 11, 12:00)
Cin 3 tai jau paskutine, kas is geriausiu yra..... o tau nieko nedarys?Paliks viska stebejimui? g.gif

aga zinau kad cin3 paskutine,bet man dar ne paskutinioji biggrin.gif tai man jau padare lletz,kas isvertus reiskia mazdaug tu negeru lasteliu salinimas lazeriu,kazkas tokio.tik jie vadina biopsija,nes siuncia tyrimam.tai kaip supratau kad jie ir pasalino tuos negerumus nupjaudami.o po to seka apziura per kuria pasakys ar ten atsinaujino,ir jei atsinaujino,manau jau kazka tokio kaip konizacija darys.matai as esu anglijoje ir todel siek tiek skiriasi tie proceduru pavadinimai,o gal nesiskiria tik as dorai issiverst nemoku smile.gif nezinau ar eina ka suprast ka as cia pripaisciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(indraske @ 2009 05 11, 14:53)
aga zinau kad cin3 paskutine,bet man dar ne paskutinioji biggrin.gif tai man jau padare lletz,kas isvertus reiskia mazdaug tu negeru lasteliu salinimas lazeriu,kazkas tokio.tik jie vadina biopsija,nes siuncia tyrimam.tai kaip supratau kad jie ir pasalino tuos negerumus nupjaudami.o po to seka apziura per kuria pasakys ar ten atsinaujino,ir jei atsinaujino,manau jau kazka tokio kaip konizacija darys.matai as esu anglijoje ir todel siek tiek skiriasi tie proceduru pavadinimai,o gal nesiskiria tik as dorai issiverst nemoku smile.gif nezinau ar eina ka suprast ka as cia pripaisciau tongue.gif

..nea, nepripaistei... Lietuvoje dar tokiu dalyku nera... as pati neseniai is po gimdos salinimo operacijos, nes tyrimas parode CIN3... kadangi gimdos kaklelio jau nebebuvo.... tai salino gimda
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 05 11, 12:59)
..nea, nepripaistei... Lietuvoje dar tokiu dalyku nera... as pati neseniai is po gimdos salinimo operacijos, nes tyrimas parode CIN3... kadangi gimdos kaklelio jau nebebuvo.... tai salino gimda

as atsimenu kad rasei apie ta nemalonia operacija.kaip pacios sveikatele,jau pora savaiteliu praejo. 4u.gif o kas seka toliau,po gimdos salinimo,juk dabar tai nebus kur vystytis jokiems cin.
Atsakyti