Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

QUOTE(indraske @ 2009 05 11, 15:25)
as atsimenu kad rasei apie ta nemalonia operacija.kaip pacios sveikatele,jau pora savaiteliu praejo. 4u.gif o kas seka toliau,po gimdos salinimo,juk dabar tai nebus kur vystytis jokiems cin.

.taip, praejo ja dvi savaiteles.. na nedaug vaikscioju, tai atrodo nieko visai... lygiai taip pat nieko nekilnoju sunkaus, nes negalima unsure.gif geguzes pabaigoje vaziuosiu jau ir atsakymu, ir pasiziures gydytojas, kaip viskas gyna
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 05 11, 13:28)
.taip, praejo ja dvi savaiteles.. na nedaug vaikscioju, tai atrodo nieko visai... lygiai taip pat nieko nekilnoju sunkaus, nes negalima unsure.gif  geguzes pabaigoje vaziuosiu jau ir atsakymu, ir pasiziures gydytojas, kaip viskas gyna

linkiu kad su siais atsakymais jau pasibaigtu visos bedos smile.gif laikysiu kumstukus victory.gif
Atsakyti
noreciau pasiteirauti o viska ar buvai isbandzius iki kol prireike tokios operacijos? ar nebuvo kitos iseities? gal klausiu ne kaip tiesiog idomu , gaila del to supranti..
Atsakyti
Man prieš laparoskopiją irgi paėmė onkocitologinį tepinėlį. Tai du mėnesius laukt iki atsakymo, per tą laiką ir laparoskopijos būdu išpjautų blogybių tyrimo atsakymą gausiu. Aš nusiteikusi optimistiškai. Pavargau jau beveik pusę metų laukdama operacijos, išmokau gyventi su liga. Dabar tikiuosi, kad nieko blogiau neras ir galėsiu toliau laimingai gyventi ir planuoti vaikelį.
Atsakyti
Sveikos, supermamos 4u.gif
Šiandien sužinojau, jog turiu gimdos kaklelyje žaizdelę. Gydytoja paėmė citologinį tepinėlį, tad atsakymai tik po poros savaičių. Prisikaičiau visokių straipsnių, bet taip iki galo ir nesupratau, kas gali įtakoti žaizdelių atsiradimą (prieš porą metų jos nebuvo). Man vis kartojasi kiaušidžių uždegimas, gal tai irgi gali turėti įtakos, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriut_ @ 2009 05 11, 17:55)
Sveikos, supermamos 4u.gif
Šiandien sužinojau, jog turiu gimdos kaklelyje žaizdelę. Gydytoja paėmė citologinį tepinėlį, tad atsakymai tik po poros savaičių. Prisikaičiau visokių straipsnių, bet taip iki galo ir nesupratau, kas gali įtakoti žaizdelių atsiradimą (prieš porą metų jos nebuvo). Man vis kartojasi kiaušidžių uždegimas, gal tai irgi gali turėti įtakos, a? g.gif



Cia galite pasiskaityti http://www.homosanus....php?-489404132
Viskas graziai papasakota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 05 11, 15:28)
.taip, praejo ja dvi savaiteles.. na nedaug vaikscioju, tai atrodo nieko visai... lygiai taip pat nieko nekilnoju sunkaus, nes negalima unsure.gif  geguzes pabaigoje vaziuosiu jau ir atsakymu, ir pasiziures gydytojas, kaip viskas gyna


pasaugok save... stiprybes ir sveikatukes bei tikejimo paciu geriausiu (kas imanoma tokioje situacijoje)... viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bjauriuke @ 2009 05 11, 20:26)
pasaugok save... stiprybes ir sveikatukes bei tikejimo paciu geriausiu (kas imanoma tokioje situacijoje)... viskas bus gerai  4u.gif

.beliko saugoti... o tikejimas paciu geriausiu visada buvo ir bus.. esu optimiste.... mirksiukas.gif
Atsakyti
klausykit, mergaites, gal kam teko susidurt su ureaplazmom, is kur jos atsiranda ir kokia gali buti simptomai, jei ji yra. klausiu, nes is patirties buna kitaip, nei, kad paskaicius internete kokioj "enciklopedijoj".
Atsakyti
sveikos 4u.gif
as irgi jungiuosi prie jusu...man siandien taip pat padare PAP tepineli...ejau privaciai pas gydytoja,pas kuri ir gimdziau,nes savo apylinkes gydytoja prakeikiau amziams biggrin.gif schmoll.gif man pries puse metu idejo spirale(beje,as turiu 2metu sunu biggrin.gif ) ir nuo tada prasidejo mano visos bedos...nors ir po gimdymo menesines prasidejo tik po 6men,nes maitinau,bet buvo reguliarios ir normalios...o kai ikiso spirale(per visus skausmus) prasidejo cistos,cistos,infekcijos,uzgdegimai,grybelis,cistos ir tonos antibiotiku ir zvakuciu...GANA,prisikankinau pas ta poliklinikos despote ir nuejau pas mieliausiaji ginekologa,kuris priime sunaus gimti blush2.gif atsikratem spirales,o dabar(tiksliau siandien..) pasiule pasidaryti ta tepineli...autikau,atsakymai bus kita savaite...labai jaudinuos,nes tiek turejau problemu su gimda,kad nebezinau kas dar gali prisikabinti doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Putlutė: 13 gegužės 2009 - 23:02
QUOTE(Putlutė @ 2009 05 14, 00:01)
sveikos 4u.gif
as irgi jungiuosi prie jusu...man siandien taip pat padare PAP tepineli...ejau privaciai pas gydytoja,pas kuri ir gimdziau,nes savo apylinkes gydytoja prakeikiau amziams biggrin.gif  schmoll.gif man pries puse metu idejo spirale(beje,as turiu 2metu sunu biggrin.gif ) ir nuo tada prasidejo mano visos bedos...nors ir po gimdymo menesines prasidejo tik po 6men,nes maitinau,bet buvo reguliarios ir normalios...o kai ikiso spirale(per visus skausmus) prasidejo cistos,cistos,infekcijos,uzgdegimai,grybelis,cistos ir tonos antibiotiku ir zvakuciu...GANA,prisikankinau pas ta poliklinikos despote ir nuejau pas mieliausiaji ginekologa,kuris priime sunaus gimti blush2.gif atsikratem spirales,o dabar(tiksliau siandien..) pasiule pasidaryti ta tepineli...autikau,atsakymai bus kita savaite...labai jaudinuos,nes tiek turejau problemu su gimda,kad nebezinau kas dar gali prisikabinti doh.gif  doh.gif


nepergyvenk anksciau laiko,juk viskas ir gerai buti gali,to tau ir liniu 4u.gif

gal,kuri zinote ar biopsijos atsakymo butina vaziuoti,ar uztenka tik paskambinti?
Atsakyti
Mano gydytoja,kai paskambinau, man liepe atvaziuoti net del elementaraus Pap tyrimo, ir ka isgirdau : "Viskas gerai, linkiu grazaus pavasario"! Ir cia po to, kai kamstyjr prastovejau, eile pusvalandziu velavo, ir pakeliui namo dar kamstis blink.gif
Ir plius dar nervai, galvojau, kad jei kviecia, reiskia kazkas negerai.
Tai kad paskambinkite, jei sakys vaziuoti, tai vaziuokite. Gal pasiseks telefonu susizinoti atsakymus bigsmile.gif
Atsakyti