Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

pasiskaičiau apie tinkamą tepinėlio paėmimą ir suabejojau. O atsakymo reikės dar ilgai laukti. Bet ka siš to, jei jis dar gali būti ir neteisingas g.gif Suabejojau dėl to, kad kai man ėmė tepinėlį buvo beprasidedantys pienligės simtomai. Juolab, kad paskui naudojau daktarės paskirtas žvakutes. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2009 05 14, 17:51)
pasiskaičiau apie tinkamą tepinėlio paėmimą ir suabejojau. O atsakymo reikės dar ilgai laukti. Bet ka siš to, jei jis dar gali būti ir neteisingas  g.gif Suabejojau dėl to, kad kai man ėmė tepinėlį buvo beprasidedantys pienligės simtomai. Juolab, kad paskui naudojau daktarės paskirtas žvakutes.  unsure.gif



Jeigu finansiskai esate stipri, galite pasidaryti thinPrepPap tyrima. http://www.medcentra...jienos/,nid.281
Ir jokiu abejoniu neturesite mirksiukas.gif
Atsakyti
riv,man kaip paeme biopsija,is karto uzregistravo po 3 savaiciu ir liepe atvykti,mano tepinelis pries tai buvo blogas,tai gal del to nori,kad atvykciau?o man 60 kilometru iki kauno,tai ir svarstau,ar gali paskirti ka nors per telefona ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(allisa @ 2009 05 14, 21:53)
riv,man kaip paeme biopsija,is karto uzregistravo po 3 savaiciu ir liepe atvykti,mano tepinelis pries tai buvo blogas,tai gal del to nori,kad atvykciau?o man 60 kilometru iki kauno,tai ir svarstau,ar gali paskirti ka nors per telefona ar ne g.gif

..patarimas- nuvaziuok ir suzinosi.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasike @ 2009 05 14, 21:54)
..patarimas- nuvaziuok ir suzinosi....  mirksiukas.gif


taip ir padarysiu,o kaip jus mergaites gyvuojat,kokios naujienos pas jus?
Atsakyti
..o man viskas gerai... buvau vakar pas gydytoja, tai viskas liuks thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės...visos matau gražiai diskutuojate.... 4u.gif
vakar laukiau pas gydytoją, pavarčiau pernai metų daryto onkocit.rezultatus. asc-us. vakar vėl pakartotinai ėmė. laukiu ats po 10dienų.

SIŪLAU SCEHMĄ SUSIDARYT, KAD BŪTŲ AIŠKIAU.

galima gal išvardinti kokie yra tie kaklelio blogėjimo eiliškumas raidėmis? PVZ:
LSL
Asc-us
cin 1
cin2
cin3
ar aš klystu?? tuomet visoms bus lengviau orientuotis, "kur" mes esame, ir kitoms užėjusioms.. ax.gif
būtų gerai dar išverst lietuvšikai šalia raižių ką reiškia tie sutrumpinimai. nes aš žinau tiksliai tik asc-us - tai reiškia nediferencijuojama ploškčiojo epitelio atipija

p.s. draugei, kuriai darė konizacija - jau parašyta cervicalis displazija. 9ikivežinė stadija. tai čia jau būtų cin 2 ar cin 3?)

pataisykit netikslumus ir papildykit 4u.gif dėl mūsų visų 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mergaites. ilindau pasiskaityt, kaip jauciasi kitos moterys, nes pati gulejau sausio men onkologiniam, operavo gimdos kakleli. prasidejo nuo paprasto citologinio tyrimo, kuris priklauso nemokamai kiekvienai moteriai. va ir suzinojau. jus cia kalbat aukshtom materijom, ash tai tixliai nepasakysiu, medicinishkai kaip ten vadinasi. zo, aukshto lygio KAZKAS. vezio pradzia. biopsija pasitvirtino. pagulde, ishoperavo- ishpjove dali gimdos kaklelio. nieko baisaus. tik 5 metus esu irashyta i vezininku sarasa ir darysiu kas 3men citologini, kuris man db lb skausmingas. o dar shian spirale idejo- galvojau numirsiu ish skausmo. bet idejo. tai tik noriu pasakyt, kad esu dekinga Dievui, ar kam, kad pagavo mano vezi dar maza ir ash gyvensiu ir vaiku dar galesiu turet. ir visom savo draugem kalbu- eik pas gydytoja ir pasidaryk citologini. nieko nekainuoja, betgali ishgelbet sau gyvenima
Atsakyti
QUOTE(3M @ 2009 05 20, 14:04)
sveikos, mergaites. ilindau pasiskaityt, kaip jauciasi kitos moterys, nes pati gulejau sausio men onkologiniam, operavo gimdos kakleli. prasidejo nuo paprasto citologinio tyrimo, kuris priklauso nemokamai kiekvienai moteriai. va ir suzinojau. jus cia kalbat aukshtom materijom, ash tai tixliai nepasakysiu, medicinishkai kaip ten vadinasi. zo, aukshto lygio KAZKAS. vezio pradzia. biopsija pasitvirtino. pagulde, ishoperavo- ishpjove dali gimdos kaklelio. nieko baisaus. tik 5 metus esu irashyta i vezininku sarasa ir darysiu kas 3men citologini, kuris man db lb skausmingas. o dar shian spirale idejo- galvojau numirsiu ish skausmo. bet idejo. tai tik noriu pasakyt, kad esu dekinga Dievui, ar kam, kad pagavo mano vezi dar maza ir ash gyvensiu ir vaiku dar galesiu turet. ir visom savo draugem kalbu- eik pas gydytoja ir pasidaryk citologini. nieko nekainuoja, betgali ishgelbet sau gyvenima


pritariu jums drinks_cheers.gif as irgi visai atsitiktinai pasidariau ta tyrima ir ka rado tik paraudima,bet po apziuros kolposkopu jau ir baltu demeliu,kolkas nenugasdino,bet po pusmecio reiks tikrintis vel,ar nepabloges verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 05 20, 10:45)
sveikutės...visos matau gražiai diskutuojate.... 4u.gif
vakar laukiau pas gydytoją, pavarčiau pernai metų daryto onkocit.rezultatus. asc-us. vakar vėl pakartotinai ėmė. laukiu ats po 10dienų.

SIŪLAU SCEHMĄ SUSIDARYT, KAD BŪTŲ AIŠKIAU.

galima gal išvardinti kokie yra tie kaklelio blogėjimo eiliškumas raidėmis? PVZ:
LSL
Asc-us
cin 1
cin2
cin3
ar aš klystu?? tuomet visoms bus lengviau orientuotis, "kur" mes esame, ir kitoms užėjusioms.. ax.gif
būtų gerai dar išverst lietuvšikai šalia raižių ką reiškia tie sutrumpinimai. nes aš žinau tiksliai tik asc-us - tai reiškia nediferencijuojama ploškčiojo epitelio atipija

p.s. draugei, kuriai darė konizacija - jau parašyta cervicalis displazija. 9ikivežinė stadija. tai čia jau būtų cin 2 ar cin 3?)

pataisykit netikslumus ir papildykit 4u.gif dėl mūsų visų 4u.gif



zinok as nelabai suprantu viska iki galo, bet ko gero surikiuociau sitaip:

Asc-us
LSIL
cin 1
cin2
cin3

man jau eile metu dare sita tyrima...is pradziu darydavo karta metuose, kol buvo viskas gerai. kai prasidejo neaiskumai, kartojo kas puse metu. kelis kartus buvo atsakymas ascus. gydytoja sake, kad tai yra neinformatyvus tyrimas, kur nerodo nieko blogo, taciau yra kazkokiu reiksmingu pakitimu, kuriuos reikia stabeti ir tiek. kazkaip nelabai tenkina toks atsakymas aisku... schmoll.gif mazdaug nezinom kas yra, bet tu nebijok, nieko baisaus. Gal kam nors detaliau toki atsakyma paaiskino?
Tai vat. Veliau pakeiciau gydytoja. Kaip tik buvo praeje apie puse metu po tyrimo, tad padarem vel. Atsakymas LSIL . Gydytojas sako jei sutiktumet, reiketu padaryti biopsija, kad butu aiskiau. As aisku sutikau. Parėjo biopsijos atsakymas CIN1. tai po sito atsakymo as jau savaite kaip po konizacijos.... verysad.gif dabar nekantrauju, kad tik greiciau gytu, nes planuoju nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2009 05 20, 12:19)
Atsakymas LSIL . Gydytojas sako jei sutiktumet, reiketu padaryti biopsija, kad butu aiskiau. As aisku sutikau.

AR SKAUDĖJO,darant biopsiją? kaip tai atliekama buvo?be narkozės? nupjaunamas gabalėlis?

taip pat nežinau ką reiškia - kalposkopijos būdu...ar kai per vamzdeli pažiūri? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 20 gegužės 2009 - 14:46
QUOTE(zuzu @ 2009 05 20, 15:46)
AR SKAUDĖJO,darant biopsiją? kaip tai atliekama buvo?be narkozės? nupjaunamas gabalėlis?

taip pat nežinau ką reiškia - kalposkopijos būdu...ar kai per vamzdeli pažiūri? g.gif


Šiaip neskaudėjo. Tik labai nemalonus jausmas sad.gif Aš anksčiau nebuvau nieko apie tą biopsiją girdėjus ir kažkaip nespėjau pasidomėti. Tai man jokių nuskausminimų ar narkozės neiks nepasiūlė, aš ir neprašiau. Bet galvoju, kad ir nereikėjo man jos. Man nepjovė, bet išgnybo keliose vietose pažeisto audinio. Jaučiau tik žnybtelėjima, kai jau gnybo. Po to ėjau tiesiai į darbą ir jaučiuosi kuo puikiausiai. Tik kad kraujavo šiek tiek, bet gydytojas paaiškino, kad tai yra normalu, nes gi ten žaizdelė liko.
Dėl tos kolposkopijos irgi tiksliai nežinau, bet manau, kad ten kažkoks padidinimo stiklas. Man karts nuo karto pasižiūri kažkokiu aparatu, bet as neprisimenu kaip jis vadinasi blush2.gif
Atsakyti