Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Labai skaniai atrodo bigsmile.gif ir man kilo ideja, o jei vietoj vieno arba dvieju balto kremo sluoksniu padaryt viena arba du su rududu g.gif jauciu priduotu skonio dar kazkokio g.gif

O man tas griliazas, tai nesigavo toks kad kocelu baisiai smulkint reikejo... kazka ne taip padariau. Nors padauziau siek tiek..
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 15:09)
Atnešu margaitės jums torčiuką , griliažinį , vis klausiate apie jį , tai va iškepiau , skanus gavosi  thumbup.gif , galite bandyti  mirksiukas.gif


Kaaaaaaaip as noooooooriu to gabalelio torto,visa diena einu ratais ir noriu tortooooo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 10, 18:26)
O jetau kaip skaniai atrodo  swoon.gif Gal reikai eit daryt, bet kaip nemėgstu to griliažo daryt...  verysad.gif O kaip jūs jį smulkinant? Man butent tai nelabai sekasi, visur pribyra lotuliukas.gif


Žinai kaip ....paimu kepimo popierių , jį sulenkiu , tarp jo dedu griliažą , ir dar uždengiu kokiu rankšluostuku , ir tada su kočėlu tiesiog kočioju , žinok be galo gerai trupa , matyt tie riešutai neduoda jam taip stipriai sukietėti .

Tiesa , iš tos normos , man jo dar liko bigsmile.gif , nu kokiam visai nedideliam torčikui tikrai užteks .

Rugiagelia , tu tai eksperimentatorė lotuliukas.gif ...žinok puikus skonis prisiduoda ir nuo kondencuoto , juk jis turi tokį lyg vanilės prieskonį....na mano skoniui... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 10 birželio 2009 - 17:34
wub.gif essen.gif koks apetitnas...
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 18:31)
Žinai kaip ....paimu kepimo popierių , jį sulenkiu , tarp jo dedu griliažą , ir dar uždengiu kokiu rankšluostuku , ir tada su kočėlu tiesiog kočioju , žinok be galo gerai trupa , matyt tie riešutai neduoda jam taip stipriai sukietėti .

Tiesa , iš tos normos , man jo dar liko bigsmile.gif  , nu kokiam visai nedideliam torčikui tikrai užteks .

Rugiagelia , tu tai eksperimentatorė lotuliukas.gif ...žinok puikus skonis prisiduoda ir nuo kondencuoto , juk jis turi tokį lyg vanilės prieskonį....na mano skoniui... rolleyes.gif


As zinau kokio jis skonio biggrin.gif cia kaip Negro bucinio, tikrai skanu bigsmile.gif gerai, gana cia viliot... nes dar ta Margarita nebandyta, Napoleonas ir kiti.. o va ir simtalapis stovi dar nesuvalgytas doh.gif
Atsakyti
aš kai dariau, tai tik rududensku kremus su sviestuku ir pertepus buvau, dar pamaišiau ten riešutukų, ale aš tai migdolų, tai man taip sunku buvo irgi griliažą padaryt, bet padariau rolleyes.gif o va žemės riešutai tai tikiu, kad lengvai byra thumbup.gif
Atsakyti
Naaaaaaaaa....lengviau man trupėjo lazdyno pakepinti , o migdolai tai tikiu , jie kietoki doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 16:09)
Atnešu margaitės jums torčiuką , griliažinį , vis klausiate apie jį , tai va iškepiau , skanus gavosi  thumbup.gif , galite bandyti  mirksiukas.gif

aciu cipciuk uz nauja receptuka,skaniai labai atrodo tas prapjautas gabaliukas,kad ji kur.... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 17:09)

Griliažinis tortas .



Nu šakės kaip skaniai atrodo, noriu noriu! wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 18:09)
Griliažinis tortas .



O jergutėliau kaip skaniai atrodo swoon.gif Nu aš pagatava pasimušt dėl to gabalėlio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei dar liko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 10, 17:09)
Atnešu margaitės jums torčiuką , griliažinį , vis klausiate apie jį , tai va iškepiau , skanus gavosi  thumbup.gif , galite bandyti  mirksiukas.gif

Griliažinis tortas .





Net seiles nutyso rolleyes.gif essen.gif taip noretusi gabalelio , net papuosimas toks panasus , kaip budavo puosiami grilijaziniai tortai

Turiu visko , reiks greitu laiku issikepti
Atsakyti
Neatlaikė nervai ,aš irgi labai mėgstu Grilijažinį tortą ,o dar kai jis nėra sausas mmmmmmmm..... wub.gif wub.gif wub.gif Šiandien pasigaminau grilijažo,tik dar galvoju dėl biskvito,nes man ananasinio neišeina.Kažkaip man biskvitui kiaušinai plakami su vandeniu nesigauna. schmoll.gif Susmenga biskvitas nors tu ką blink.gif
Atsakyti