Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(apple tree @ 2009 06 12, 23:47)
vienas klausimelis,o jos nepakeicia savo isvaizdos,nes as buvau pasidarius sokoladiniu ornamentu,tai man po kazkiek laiko truputi pabalo..kazin del ko...bet as nelabai nusiminiau,tiesiog islydzius panaudojau pertepimui smile.gif


nu ejau specialiai pažiūrėt - nepabalę schmoll.gif gal tu darei vien iš šokolado - o čia masė su medum (nors nedaug ten to medaus bet vistiek g.gif ) gal tai ką keičia....
Atsakyti
Kad jau prakalbot apie sokolada, tiaj man toks vienas dalykelis atsitiko..

http://www.supermama...?...4884&st=156

Matot ant torto sonu papuosimus? As juos tiesiog per vilsono tutele uzspaudziau ant sviestinio popieriaus ir palikau dziuti, kambario tempeaturoje, kai pradziu buvo nunesto i 1-2 laipsniu saltesne temperatura. Ryte atsikeliu, o man jis visaukiuasiai ornomentais issimargines, kazin kodel taip? Naudojau princa pienisko skonio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 12, 22:14)
Ačiū  4u.gif  O gal žinot kokių būdų kaip atsargiai jį perkelti nesugadinus papuošimų, jei jie minkšti ir limpantys?

as tai atsargiai pakisu du didelius placius peilius ir labai lengvai persikelia wink.gif
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 12, 23:56)
nu ejau specialiai pažiūrėt - nepabalę  schmoll.gif gal tu darei vien iš šokolado - o čia masė su medum (nors nedaug ten to medaus bet vistiek g.gif ) gal tai ką keičia....

o sakykit jums tos rozes nerasoja?? man tai jos po nakties saldytuve buvo slapios. visos pasidenge mazais lasiukais g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kodel pvz kai plakamas sviestas ir kai pilamas kond.pienas arba rududu dedamas sviestas susitraukia? g.gif
Atsakyti
Kas dėl rožių , šaldytuve stovi kiek nori , nekeičia spalvos , nepabalo , neprarado formos , nerasoja ....irtaip jau keletas mėnesių , ornamentai daromi be medaus , todėl taip nutinka , rožėm tas negresia medaus dėka .

Tortą jau papuoštą reikia lačia lopetėle ( lyže tongue.gif ) perkelti ant servetėlės , puošiant ji gali išsitepti .

Domi 95 ....nu niekaip nesuprantu , kas tau ten susimargino , gal susiliejo ?? g.gif

Saulute 20 ....NEBUVO VIENODA JŲ TEMPERATŲRA , kartosiuos entajį kartą ........jie turi pastovėti kambario temperatūroje per naktį , kad susivienodytu temperatūra , kitai sušoks į kruopeles ,....tai viena ir pagrindinė to kremo taisyklė .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 13 birželio 2009 - 10:55
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 11:52)
Kas dėl rožių , šaldytuve stovi kiek nori , nekeičia spalvos , nepabalo , neprarado formos , nerasoja ....irtaip jau keletas mėnesių , ornamentai daromi be medaus , todėl taip nutinka , rožėm tas negresia medaus dėka .

o tai kodel man jos rasojo?? unsure.gif ir ta mase tokio kietumo buvo, kad jau galvojau kviestis vyra isspaust tuos lapiukus doh.gif
Atsakyti
Mergaitės atitempiu tortuką , vertas jūsų dėmesio , iš enciklopedijos , kaip visada išėjo puikiai be jokių probleminių situacijų ....nu ką - pradedam.... mirksiukas.gif



" NUMYLĖTINIS "



Jums reikės produktų tešlai ( 18 cm. formeliai ):


250 g. miltų

150 sviesto ( bet kokio )

puse pokiuko kepimo miltelių ( pokiukas 7 g. )

1 citrinos tarkuota žievelė

1 ir puse kiaušinio ( pusantro )

1 pokiukas vanilinio cukraus

75 ml. vandens
.


Kremui reikės :


90 g. cukraus

puse citrinos tarkuotos žievelės

2 šaukštai krakmolo

1 pokiukas vanilinio cukraus

75 ml. citrinos sulčių

1 cielas ir dar puse kiaušinio

100 g. sviesto
.



Darbo eiga .........

Supilkite miltus į dubenį , sudėkite gabaliukais supjaustytą sviestą , vanilinį cukrų , tarkuotą žievelę , supilkite truputi paplaktus kiaušinius ir pirštu galais minkykite , kol tešla sukris į gabaliukus , kaip kruopos , tada palaipsniui supilkite vandenį , užminkykyte tešlą ....ji lipni , suvyniokite į drėgną audinį ir bent jau 2 valandom į šaldytuvą .

Paimkite gabalėlį atvėsusios tešlos , iškočiokite ir išspauskite mažus sausainiukus , pas mane jų 30 ( 2 cm. skersmens) ....iškepkite 175 - 200 karščio orkaitėje ( apie 8 min. ) .

Likusią tešlą padalinkite į 7-8 dalis ( 8 pas mane ) , iškočiokite , apipjaukite pagal formos apačią , dėkite į popieriumi išklotą formą , subadykite šakute , kepkite kaip ir sausainiukas , tik truputi ilgiau taip iškepkite visus kitus blynelius , blynelis išimamas tik ką ištraukus iš orkaitės - dar karštas .

Verdame kremą ......

Į puodą supilame visus ( išskyrus sviestą ) produktus ( kiaušinius prieš dedant paplakite ) ir labai gerai išmaišote , dedate ant ugnies ir be perstojo maišote kol užvirs , ( labai svyla ) tik užvirusį nukelkite , ir maišant per kelis kartus sudėkite sviestą , vis maišant ....šaldamas kremas turi būti vis pamaišomas .

Atšalusiu kremu suklijuokite sausauniukus po 2 , pertepkite tortą , kiškite šaltai ( aš dariau vakare , tai jis ten išbuvo iki ryto ) .

Dabar puošime ....

Cukraus pudra 100 g, sukite su citrinos sultimis 50ml. ( taip kaik meduoliukams ) , kuo ilgiau suksite tuo ji bus baltesnė , apipilame ja sausainukų viršų , uždedame kokį norime papuošimą , pilame masę ant torto , lyginame , pastumeme nuo kraštų , kai nubėgs , juo aptepkite torto šonus .

Viskas mergaitės ...tortas baigtas biggrin.gif

Koks jo skonis .....mmmmmmmmmmmmm.....pasakiškas good.gif .....neriebus ( maniškiui netiks tongue.gif ) saldrūgštis , trapus ....na vertas darbo ir , kad mūsų burnos jo paragautu .

Papuošimas toks , kaip knygoje , paprastutis , valgyti namuose , bet man patinka daryti originalų .. biggrin.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 10:19)
Mergaitės atitempiu tortuką , vertas jūsų dėmesio , iš enciklopedijos , kaip visada išėjo puikiai be jokių probleminių situacijų ....nu ką - pradedam.... mirksiukas.gif

MMm,kaip skaniai atrodo,dar vienas i sarasiuka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 13:19)
" NUMYLĖTINIS "



Oi koks įdomus naujasis tortukas bigsmile.gif jau vien dėl pavadininmo verta išmėginti lotuliukas.gif kas žino gal jį įsimylėsiu blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nepamėginsi - nesužinosi wink.gif atrodo tai tikrai labai gražiai ir be abejo skaniai user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 13:19)
Mergaitės atitempiu tortuką , vertas jūsų dėmesio , iš enciklopedijos , kaip visada
išimamas tik ką ištraukus iš orkaitės - dar karštas .

o kaip suprasti pusantro kiausinio, tai trynys ar baltymas turi buti tas antras g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2009 06 13, 17:30)
o kaip suprasti pusantro kiausinio, tai trynys ar baltymas turi buti tas antras  g.gif


Visą kiaušinį suplaki šakute ( sumaišai trynį su baltymu ) , puse jo atpili jei to reikalauja receptas smile.gif .

Tortas jau į pabaigą ax.gif .....jau kitas bresta mintyse laugh.gif



Atsakyti
Cipciuk,kooks torciukas thumbup.gif itariu man patiktu,nes as megstu tokius neriebius,saldziarugscius wub.gif
na,vakar kepiau griliazinio tortuko biskvitelius,Cipciuk kazin kas per problema,rudasis biskvitas man neiskilo g.gif t.y.is tos 1/3 dalies baltasis biskvitas kuo puikiausiai iskilo,o rudasis,vos didesnis nei puse baltojo,net perpjaut niekaip neiseitu,teko greit suktis ir dar viena blyna sumaisyti,net plakant jautesi-baltasis kuo puikiausiai issipucia dar plakant,o rudasis,tik suberus miltus,krakmola,kep.miltelius ir kakava-subliuksta g.gif na,manau skoniui netures reiksmes dideles,einu krema gaminti ir pertepti ax.gif
Atsakyti