Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 09:52)
Kas dėl rožių , šaldytuve stovi kiek nori , nekeičia spalvos , nepabalo , neprarado formos , nerasoja ....irtaip jau keletas mėnesių , ornamentai daromi be medaus , todėl taip nutinka , rožėm tas negresia medaus dėka .

supratau,nes galvoju jaigu as jas padarysiu ir jos man pabals doh.gif ,aciu uz apsvietima.... smile.gif
Atsakyti
Pasigaminau ir aš Grilijažinį ,viskas gavosi thumbup.gif kepiau baltą biskvitą iš 3 kiaušinių,o šokoladinį pasiskolinau Juodo miško (man jis skaniausias).Pertepimą dariau kaip Cipsiuko tik ipyliau šiek tiek tirpios kavosLabai geras skonis gavosi/tik va su nuotraukom nekas. blush2.gif Puošt nesistengiau,nes buvo savam vartojimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GITANA.B: 13 birželio 2009 - 21:09
Čia gabaliukas mano Grilijažinio pagal Cipsiuką
user posted image
Atsakyti
GITANA .B .....koks skanutėlis bigsmile.gif , dar pamenu lotuliukas.gif

Pintikė , čia kakava kalta , tu kai nuėmiai miltus ir dadėjai kakavą - svėriai ?...ar nuėmiai šaukštą ir dadėjai šaukštą ? .....kakava sunkesnė , matai aš nuėmiai ir dėjau jos iki reikiamo kiekio ( gramų ) ....šaukštą , bet gal ne tokį kokį nuėmiau g.gif ....man taip su " Zebru " buvo ...kur kakava , ten neiškilo taip gerai , o nuimti man miltų tada nedaėjo doh.gif
Atsakyti
Cipciukai
Norejau paklausti ne i tema,kur jus perkate tas popierines seveteles,kur dedate po tortais,kazkada buvo apie tai sneketa,bet jau nepamenu,tik atsimenu kad lygtais bazeje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neryte: 14 birželio 2009 - 20:30
QUOTE(Neryte @ 2009 06 14, 21:29)
Cipciukai
Norejau paklausti ne i tema,kur jus perkate tas popierines seveteles,kur dedate po tortais,kazkada buvo apie tai sneketa,bet jau nepamenu,tik atsimenu kad lygtais bazeje  g.gif



Spalvotas - AREVITOJE , visas kitas bazėje , jei neklystu tarp 15 ir 16 sandelio , ten toks sienoje nedidelis skyrelis , pasirinkimas nedidelis , bet yra , apvalių stačiakampių , ovalinių , keliolikos dydžių . Šią savaitę IKI pardėse buvo 50 procentų joms nuolaida , tik dydžiai nelabai dideli .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 06 13, 22:48)


Pintikė , čia kakava kalta , tu kai nuėmiai miltus ir dadėjai kakavą - svėriai ?...ar nuėmiai šaukštą ir dadėjai šaukštą ? .....kakava sunkesnė , matai aš nuėmiai ir dėjau jos iki reikiamo kiekio ( gramų ) ....šaukštą , bet gal ne tokį kokį nuėmiau  g.gif ....man taip su " Zebru " buvo ...kur kakava , ten neiškilo taip gerai , o nuimti man miltų tada nedaėjo  doh.gif

taip,sveriau viska ciki g.gif
GITANA.B koks dailus pjuvis,na man tai taip graziai nesigavo
as jau po torto thumbup.gif good.gif ajaj,kaip buvo skanu,visi tik gyre gyre,skonis tikrai klasikinio grilijazinio,kaip vaikystej wub.gif as ikelsiu nuotraukyte,bet labai nesijuokit ,nes cia pirmas bandymas ,irankiu puosybos neturiu-gelytes pagal Cipciuko mase pati susipjausciau pasidariusi is plastmases trafareta,kremo virsu papuosti nebeliko tai labai ant greicio plakta grietinele tept lept tongue.gif
aciu dar karteli Cipciuk ,uz pagalba

aciuks.gif

user posted image
Atsakyti
koks simpatiskas tortas bigsmile.gif kad visu tokie pirmi butu,saunuole,taip ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Tep liap , bet tortukais liuks thumbup.gif ....ir niekas čia nesijuokia schmoll.gif , labai džiugu , kad skanus , kad patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 06 14, 20:51)
taip,sveriau viska ciki g.gif
GITANA.B koks dailus pjuvis,na man tai taip graziai nesigavo
as jau po torto  thumbup.gif  good.gif ajaj,kaip buvo skanu,visi tik gyre gyre,skonis tikrai klasikinio grilijazinio,kaip vaikystej  wub.gif as ikelsiu nuotraukyte,bet labai nesijuokit ,nes cia pirmas bandymas ,irankiu puosybos neturiu-gelytes pagal Cipciuko mase pati susipjausciau pasidariusi is plastmases trafareta,kremo virsu papuosti nebeliko tai labai ant greicio plakta grietinele tept lept  tongue.gif
aciu dar karteli Cipciuk ,uz pagalba

aciuks.gif

user posted image



Ziuriu paskutiniu metu grilijaziniu tortu padave , vat greitai mano tortadienis , tai draugus nustebinsiu tokiu uzmirstu vaikystes skoniu , kadangi , LT toli , tai manau siurprizas pavyks
Atsakyti
aciu,mergytes,siaip turbut man jau pribrendo reikalas koki konditerini maisa isigyti su normaliais antgaliais ir mokytis ,,piesti,, cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 06 14, 22:42)
aciu,mergytes,siaip turbut man jau pribrendo reikalas koki konditerini maisa isigyti su normaliais antgaliais ir mokytis ,,piesti,, cool.gif


Apsilankyk va čia ....AREVITA mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti