Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

QUOTE(Vikucce @ 2009 07 26, 19:30)
Visa info galioja, tik ten nedidelį pasirinkimą rasi g.gif o daugiau galima internetu pirkti, siųstis, arba iš kelių mergaičių Lietuvoje mirksiukas.gif



o tai parduotuvėse jų nebūna? tai čia jie uždrausti ar kaip gaunasi? g.gif

o kur internetu? arba iš kokių mergaičių LT ax.gif

ir šiaip- kokiu pavidalu jie būna? milteliai, lašeliai? kiek kainuoja?
Papildyta:
va ka internete radau
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 26, 19:52)
o tai parduotuvėse jų nebūna? tai čia jie uždrausti ar kaip gaunasi?  g.gif

o kur internetu? arba iš kokių mergaičių LT  ax.gif

ir šiaip- kokiu pavidalu jie būna? milteliai, lašeliai? kiek kainuoja?
Papildyta:
va ka internete radau

Būna Maximoje tokių flomasterių kontiderinių keturių spalvų pakuotė prie prieskonių papaišyt kur nors mirksiukas.gif o šiaip tai daugiau nelabai g.gif

Ebay, Surbiton ir kitų, aš nesu siuntusis unsure.gif

Čia kur tu radai irgi vienos mamytės mirksiukas.gif Citriniuko gal g.gif
pažiūrėk dar Kulinarijos mene, čia aistuzeles atrodo, daugiau nebepamenu taip staigiai doh.gif užklausk papuošimų temoj gal mergaitės dar ką patars mirksiukas.gif

Atsakyti
ir dar apie Cipciuko beze paklausiu- ten raso citrinos rugsties deti. o jai citrinos isspausti, netinka?
Atsakyti
grietinėlės užšaldyti negalima, pavandenys atsilydžiusi, Cpiciukas rašė
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 26, 18:52)
o tai parduotuvėse jų nebūna? tai čia jie uždrausti ar kaip gaunasi?  g.gif

o kur internetu? arba iš kokių mergaičių LT  ax.gif

ir šiaip- kokiu pavidalu jie būna? milteliai, lašeliai? kiek kainuoja?
Papildyta:
va ka internete radau



Ar kas nors yra pirkę iš šios parduotuvės? Noriu sužinoti ar patikima, nes niekad čia Lietuvoje nesu pirkusi internetu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jursla @ 2009 07 27, 12:23)
Ar kas nors yra pirkę iš šios parduotuvės? Noriu sužinoti ar patikima, nes niekad čia Lietuvoje nesu pirkusi internetu.  ax.gif

aš pirkau, net labai patikima, čia gi mūsų Citriniuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 27 liepos 2009 - 12:06
Na gerai, tada reiks ir man kažką užsisakyti smile.gif mačiau ten gerų dalykėlių tongue.gif
Atsakyti
Cipciuk, noriu patarimo. Planuoju kepti medaus tortą, tačiau neturiu mikserio. Na turiu virtuvinį kombainą, tai jame yra tešlos maišytuvas ir dar yra kokteilinė. Ar su kuriuos nors iš šių prietaisų pavyktų išplakti grietinėlę? Ar man geriau daryti kokį kitą tortą?
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 28, 11:59)
Cipciuk, noriu patarimo. Planuoju kepti medaus tortą, tačiau neturiu mikserio. Na turiu virtuvinį kombainą, tai jame yra tešlos maišytuvas ir dar yra kokteilinė. Ar su kuriuos nors iš šių prietaisų pavyktų išplakti grietinėlę? Ar man geriau daryti kokį kitą tortą?
labas atsakysiu tau,galima ir su tuo ir su kitu ismaisyt grietinele ji vistiek isisplaks iki standumo,kazkada neturejua mikserio visai palkaiu aisku ilgai ir nuobodziai ranka doh.gif nenoriu ne prisiminti,taigi bandyk su tais aparatais gi jie vistiek plaka,tik tiek kad gal teslos masina labai letai ar ne?tai geriau su kokteiline,tik neperplak,sekmes! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 07 28, 13:29)
labas atsakysiu tau,galima ir su tuo ir su kitu ismaisyt grietinele ji vistiek isisplaks iki standumo,kazkada neturejua mikserio visai palkaiu aisku ilgai ir nuobodziai ranka doh.gif nenoriu ne prisiminti,taigi bandyk su tais aparatais gi jie vistiek plaka,tik tiek kad gal teslos masina labai letai ar ne?tai geriau su kokteiline,tik neperplak,sekmes! 4u.gif

Ačiū už atsakymą. Jau nusipirkau grietinėlės, jei nepavyks, plaksiu ranka doh.gif Bet tikiuosi, kad viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2009 07 28, 11:59)
Cipciuk, noriu patarimo. Planuoju kepti medaus tortą, tačiau neturiu mikserio. Na turiu virtuvinį kombainą, tai jame yra tešlos maišytuvas ir dar yra kokteilinė. Ar su kuriuos nors iš šių prietaisų pavyktų išplakti grietinėlę? Ar man geriau daryti kokį kitą tortą?


aš ir tik kombainą turiu, tai plakiau su tuo kur baltymų maišytuvas.
Atsakyti
Sveikos kepejeles smile.gif
Noriu savo gimtadieniui grazaus torto. Ar medutis puosimui cukraus ar saldainiu mase tinkamas?
Labai laukiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti