Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos užtiesalai

Vakar ieškojau plačios medžiagos. Kažkas sakė, kad yra JYSK-e, bet ten radau tik užuolaidinės plačios medžiagos. sad.gif
Net nežinau kokią dar siųsiu.
Atsakyti

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
bigsmile.gif
yr panasi temute, norr ten tikrai daugiausiai megztos nertos
cia yra skiautiniu temute - ten nemazai apie antklodeles pasakota ir kaip siuti
nera nei lengva nei sunku
ax.gif
as siuvau va tokia didele
user posted image
va tokia vaikiskai
user posted image
ir dar daugybe kam idomu mano parase blush2.gif
Atsakyti
Mama_gulbe, iš kokių audinių yra pirmasis užtiesalas?
Labai, labai gražu wub.gif
Atsakyti
ojezau, mama_gulbe, kaip gražu thumbup.gif NU tikrai super gražu, čia jau neperdedu bigsmile.gif
Man taip labai rūpi sužinoti - ką dedi į vaikiškos antklodės (tos mažesnės su avytėmis) vidų? Na, kad ji tokia storesnė būtų? Ir kur gauti galima tokio daikto?

Aš labai noriu pasisiūti savo mažylei (jau 4 mėn smile.gif ) tokį dekutį, mat dažnai guldau ant žemės nes kaip vijurkas suikėjasi - ant lovos jau nepaguldyti tongue.gif
Atsakyti
Na ir aš su savo lovatiesėm įlendu biggrin.gif Lovatiesės
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2008 02 05, 12:00)
Na ir aš su savo lovatiesėm įlendu biggrin.gif Lovatiesės



OOhoo, čia tai jau geras thumbup.gif nieko sau, jau tikra specė esi.
Beje, jau sužinojau, kad į vidų dauguma deda sinteponą. tik va bėda, kad aš nenoriu sintetinio pluošto - nepatinka man kad jis oro nepraleidžia. Nu ką vietoj jo galima dėt, gal kas ką nors bandėte?
Atsakyti
Gali pabandyti kokią flanelę, bet storesnio daikto nepasiūsi, o ir sunkus bus... Dar galima tokį senovinį vatiną, kurį į paltus dėdavo, bet jo retai būna ir vėl gi antklodė sunkesnė, o kol išdžius schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2008 02 04, 11:53)
Mama_gulbe, iš kokių audinių yra pirmasis užtiesalas?
Labai, labai gražu  wub.gif

pirmasis yra is lininiu audinuku wub.gif

linutka - i vidu dedu sintepona - nueik i audiniu parduotuve ir paklausk, jis nebrangus, 1 m ~5 Lt
tik paciupinek rankom kuris tau atrodo minkstesnis putlesnis mirksiukas.gif
jis yra sintetinis, bet ora tikrai praleidzia, gi purus ir toks na net nezinau koks nu ale persvieciamas... bet jei nepatinka gali deti toki biski su vilna..bet jis ne toks minstutis ir tik vienoj vietoj maciau pirkti...

CDA thumbup.gif nu super tavo darbukai thumbup.gif
Atsakyti
na tai ir aš pasirodysiu jūsų teismui blush2.gif (gaila, kad tik tiek pafotkinus doh.gif ):

user posted image

user posted image
Atsakyti
wooow
man tai tavo lovyte wub.gif wub.gif
jau kiek iskart minciu prilindo i galva .. doh.gif blush2.gif blush2.gif
man pirmoji fainute bigsmile.gif
antra irgi, rimtesne tokia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_gulbe @ 2008 02 07, 01:35)
wooow
man tai tavo lovyte  wub.gif  wub.gif
jau kiek iskart minciu prilindo i galva .. doh.gif  blush2.gif  blush2.gif
man pirmoji fainute  bigsmile.gif
antra irgi, rimtesne tokia  ax.gif


Dėkui, dėkui, bet čia viena lovatiesė - ji tiesiog dvipusė.
O klientės lova tikrai graži smile.gif .
Atsakyti