Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos užtiesalai

žiūriu, kad sena tema atgijus biggrin.gif

QUOTE(-lelija- @ 2008 07 24, 21:03)
As tai uz skiautines lovatieses. Jei jau siutis, tai originalia, o ne panasia i viena is parduotuviu   unsure.gif


lelija, man patinka skiautiniai taipogi, tačiau jų stilius šiek tiek įpareigoja. Savo vaikiukui į kambarį būtinai siūsiu antklodę, naudodama skiautinių techniką, gal tik šiek tiek supaprastintą variantą rinksiuosi. Laukiu dabar audinių smile.gif

QUOTE(Taurė @ 2008 07 24, 21:23)
kadabra, labai gražus darbas. Neįprastas, labai nustebau, bet labai labai originalu ir gražu  thumbup.gif




P.S. Lelija, ir tai tikrai ne parduotuvinis variantas. Tai vienetinis darbas, o pliusas jo - dvi visiškai skirtingos pusės. Gal šiek tiek per storą sinteponą naudojom, nes sutavalioti ją skalbiant/valant tikrai nelengva.
Beje, tavo boružėlės gražios rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 28 gegužės 2010 - 07:13
user posted imageuser posted image
keletas mano darbeliu,pirma lovatiese is dazytos medvilnes,o antra is naturalaus silko ir stapuota,pagal kliento tapetus
Atsakyti
Oi kokių gražių darbelių pamačiau thumbup.gif
Aš siuvu taip pat su guma paklodes. Jų privalumas aiškus. Trūkumas: ilgia džiūva kraštai, sudėtingiau lyginti. Galima trūkumų išvengti, ištraukiant gumą, bet tada papildomai dirbti reiktų kiekvieną kartą skalbiant. Aš pradėjau namuose praktikuoti didesnių paklodžių siuvimą. Pasiteisina:)
Mano lovos užtiesalas-skiautinukas (tikiuosi pavyks įkelti foto blush2.gif ):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo medasta: 04 lapkričio 2009 - 15:35

user posted image
mano lovatiese ,pacios siuta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atnala: 08 lapkričio 2009 - 00:16
atnala, ka dejai apačioje g.gif
Atsakyti
sintepona ir pamusala mirksiukas.gif
Atsakyti
atnala, o sakykit daigstote per visus tris sluoksnius? Ir idomu kaip taip graziai lovatiesiu apacia padarot, kad krastai tokie pasipute, minksti...?
Siandien ziurinejau internete visokias lovatieses ir vis galvojau kaip apacia prisiuta, va kad ir toje nuorodoje, cia gal yra durimas apacioje, nors kazkaip nesimato, bet rastas nesutampa...
http://www.tavosapna...ledai/diana.htm

Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2010 02 06, 21:13)
atnala, o sakykit daigstote per visus tris sluoksnius? Ir idomu kaip taip graziai  lovatiesiu apacia padarot, kad krastai tokie pasipute, minksti...?
Siandien ziurinejau internete visokias lovatieses ir vis galvojau kaip apacia prisiuta, va kad ir toje nuorodoje, cia gal yra durimas apacioje, nors kazkaip nesimato, bet rastas nesutampa...
http://www.tavosapna...ledai/diana.htm

taip stapuojasi per visus sluoksnius,o krastai duriami tada,kai buna kitokio audinio.Siuo atveju nedurta mirksiukas.gif siaip nera sunku,tik reikalauja daug vietos. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(atnala @ 2010 02 08, 09:17)
taip stapuojasi per visus sluoksnius,o krastai duriami tada,kai buna kitokio audinio.Siuo atveju nedurta mirksiukas.gif siaip nera sunku,tik reikalauja daug vietos. doh.gif

na dar jeigu apie ta pacia nuotrauka, man irgi atrodo kad nedurta, bet kodel tada piesinio rastas nukirstas, na nezinau kaip cia issireiksti kad aisku butu, lapeliai "nebepilni" apacioje, toje vietoje kur siule ?... O siaip , kai dedamas pamusalas, jis prie pagrindo prijungiamas tiksliai pagal krastu linijas, ar gerosios puses audinio dar kazkiek uzleidziama i blogaja puse? Ir dar pries daigstant, reikia visu tris sluoksnius turbut rankom susidygsniuoti ar ne, o daigstoma gal irgi su kokia spec. masina... Na jusu darbai tai tikrai labai dailiai atrodo, labai krupsciai padaryta 4u.gif Man kazkaip labai cia daug klausimu smile.gif
Atsakyti
Nu neturu zodziu,kokiu graziu prigaminot lovatiesiu,nesuprantu kaip reikia su tokiu dideliu gabalu medziagos susitvarkyti. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(linutka @ 2008 02 05, 16:23)
OOhoo, čia tai jau geras thumbup.gif  nieko sau, jau tikra specė esi.
Beje, jau sužinojau, kad į vidų dauguma deda sinteponą. tik va bėda, kad aš nenoriu sintetinio pluošto - nepatinka man kad jis oro nepraleidžia. Nu ką vietoj jo galima dėt, gal kas ką nors bandėte?


Sveikos siuvejeles 4u.gif
Na as kai siuvau savo mazyliui toki kaip ir ciuzinuka i vezima, tai i vidu dejau dviguba neaustini daikta is grynos medvilnes. Nu man jis superinis. As ir sau sakiau pasisiusiu kada didele antklode vasarai, nes jeigu ji deti vienguba,o dar sudaigstyti kaip nors daug, nu tai toks turetu mielas lengvas, naturalaus pluosto kaldriukas gautis. Virsu gal is kokios flaneles arba satino daryciau wub.gif . O to neaustinio medvilninio audinio perku visada bazese kur yra audiniu parduotuve, tik nepamenu nei kuris sandelys, nei kuris skyrius blush2.gif . Niu gal pagelbejau kam nors sia info 4u.gif
Atsakyti
Va kelios siutos anklodes

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo K_margo: 28 balandžio 2010 - 12:53