Įkraunama...
Įkraunama...

Lovos užtiesalai

KADABRA,man labai patiko! thumbup.gif As suzaveta! Taip subtiliai ramu! thumbup.gif
CDA, labai jau aukstas pilotazas, super! 4u.gif Apziurejau visa tavo galerija! wub.gif
Atsakyti
mimute sulaukti tavo pagyrimų man labai malonu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CDA @ 2008 02 08, 15:06)
mimute sulaukti tavo pagyrimų man labai malonu... blush2.gif

Nu jau tu baik, kas as cia per viena? g.gif Be abejo, man irgi malonu isgirsti tokius komentarus! ax.gif
Atsakyti
Kadabra, lovatiesė tokia satūriai graži, neperkrauta.Jei būtų mano , tai blizgesio nedėčiau g.gif
CDA, ir aš pagaliau pavaikščiojau po tavo puslapį.Su malonumu. Tiek didelių darbų turi,gražių , skoningų wub.gif Visgi spėji visur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimute @ 2008 02 08, 12:57)
KADABRA,man labai patiko! thumbup.gif As suzaveta! Taip subtiliai ramu! thumbup.gif


QUOTE(Sedona @ 2008 02 08, 15:41)
Kadabra, lovatiesė tokia satūriai graži, neperkrauta.Jei būtų mano , tai blizgesio nedėčiau  g.gif


dėkui, merginos, labai malonu išgirsti jūsų nuomonę 4u.gif
Sėdona, o ką tu vadini blizgesiu? Pirmąją lovatiesės pusę, t.y. pirmoj nuotraukoj parodytą blush2.gif ?
Atsakyti
KADABRALabai subtilios antklodes.Cia turbut is taftos siutos?
Atsakyti
QUOTE(isdykelee_ @ 2008 02 09, 12:33)
KADABRALabai subtilios antklodes.Cia turbut is taftos siutos?


Siūta iš užuolaidų salone pirktų užuolaidinių audinių, tiek viena pusė, tiek kita. Ar tikrai ten tafta nepasakysiu jau... 4u.gif

Dar kartelį pamislijau ir pagalvojau, kad Sedona tikriausiai turėjo galvoje pirmoje nuotraukoje esantį audinį antklodės kraštuose. Jis nėra visiškai blizgus, tik kai fotografuota su blicu, tai tiesiog tas menkas blizgėjimas tiesiog atsispindi ir gaunasi didesnis negu realiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 09 vasario 2008 - 12:40
QUOTE(kadabra @ 2008 02 09, 13:37)
Siūta iš užuolaidų salone pirktų užuolaidinių audinių, tiek viena pusė, tiek kita. Ar tikrai ten tafta nepasakysiu jau...  4u.gif

Dar kartelį pamislijau ir pagalvojau, kad Sedona tikriausiai turėjo galvoje pirmoje nuotraukoje esantį audinį antklodės kraštuose. Jis nėra visiškai blizgus, tik kai fotografuota su blicu, tai tiesiog tas menkas blizgėjimas tiesiog atsispindi ir gaunasi didesnis negu realiai.


Jo, tam pirmam plane tas audinys kiek bliksi nuotraukoje, ten ,kur gėlės ant šonų.Nuotraukos tur būt ir duoda tą keistą efektą. O tai realybėje gal ir labai viskas susigroja gražiai. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
As tai uz skiautines lovatieses. Jei jau siutis, tai originalia, o ne panasia i viena is parduotuviu unsure.gif
Atsakyti
kadabra, labai gražus darbas. Neįprastas, labai nustebau, bet labai labai originalu ir gražu thumbup.gif
Atsakyti
Kokie tie suauge savanaudziai, vaikams lovatiesiu nei su ziburiu nerasi, gerai, kad as apie tai pagalvojau biggrin.gif .....

user posted image

user posted image

ir daugiau - mano parase
Atsakyti
QUOTE(-lelija- @ 2008 08 15, 11:17)

user posted image

user posted image

ir daugiau  -  mano parase


Kokios gražios aplikacijos ir pačios lovatiesės wub.gif . Noriu pakalsuti ar aplikacijos iš kur nors iškirptos, ar pačios sukurtos (žuvytė panašu, kad pačios sukurta). LAAAAABAI GRAŽU thumbup.gif
Atsakyti