Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

jau pasimeciau viska paskaicius g.gif arteja mum 6 men ir nezinau ka daryt g.gif kazkaip daugiau girdejau apie salutini poveikki nuo skiepu skiepytu MMR g.gif sian is savo gydytojos gavau diskeli toki su pavadinimu "Skiepu mokyklele" irgi Usonio,nors ten ir daugiau kas kalba,bet kazkaip konkreciu atsakymu neradau,pasigedau ypac apie salutinius poveikius skiepu... g.gif taip ir pasimeciau... ohmy.gif ka jus i tai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia40: 12 birželio 2009 - 22:47
QUOTE(linulia40 @ 2009 06 13, 00:47)
jau pasimeciau viska paskaicius g.gif arteja mum 6 men ir nezinau ka daryt g.gif kazkaip daugiau girdejau apie salutini poveikki nuo skiepu skiepytu MMR  g.gif sian is savo gydytojos gavau diskeli toki su pavadinimu "Skiepu mokyklele" irgi Usonio,nors ten ir daugiau kas kalba,bet kazkaip konkreciu atsakymu neradau,pasigedau ypac apie salutinius poveikius skiepu... g.gif taip ir pasimeciau... ohmy.gif ka jus i tai? ax.gif

Usonis yra farmacininkas suinteresuotas kuo daugiau iškyšti vakcinų.juk nei vienas ūkininkas paklaustas nepasakys kad augino daržoves ant chemikalų,jiems rūpi kuo daugiau parduoti,todėl jų daržovės ir visa kita tik "ekologiškos" bigsmile.gif
Atsakyti
Skiepų nuo tuberkuliozės ir hepatito atsisakėm. Dabar artėja 2 mėn skiepas nuo difterijos, stabligės ir kokliušo... Šitas skiepas man atrodo rimtesnis ir reikalingas. Bet sprendžiu klausimą, kaip kiek įmanoma sumažinti skiepų riziką. Gal kas nors atidėjot šį skiepą vėlesniam laikui, ar mažinot revakcinacijų skaičių? Gal teko ką nors apie tai girdėti, kokios būtų rekomendacijos?
Vienvalenčių vakcinų, kaip suprantu, nėra...
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 13, 00:20)
Usonis yra farmacininkas suinteresuotas kuo daugiau iškyšti vakcinų.juk nei vienas ūkininkas paklaustas nepasakys kad augino daržoves ant chemikalų,jiems rūpi kuo daugiau parduoti,todėl jų daržovės ir visa kita tik "ekologiškos" bigsmile.gif

Nežinau, kaip šis konkretus gydytojas, bet tikrai yra tokių, kurie nežino. O žino tik tai, kas senuose vadovėliuose rašoma ir kas vaisto anotacijoj parašyta.
Papildyta:
QUOTE(manjana @ 2009 06 14, 15:33)
Vienvalenčių vakcinų, kaip suprantu, nėra...

O pvz.: Infekcinių ligų ligoninėj arba ten, kur skiepija keliautojus?
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 06 14, 15:33)
Skiepų nuo tuberkuliozės ir hepatito atsisakėm. Dabar artėja 2 mėn skiepas nuo difterijos, stabligės ir kokliušo... Šitas skiepas man atrodo rimtesnis ir reikalingas. Bet sprendžiu klausimą, kaip kiek įmanoma sumažinti skiepų riziką. Gal kas nors atidėjot šį skiepą vėlesniam laikui, ar mažinot revakcinacijų skaičių? Gal teko ką nors apie tai girdėti, kokios būtų rekomendacijos?
Vienvalenčių vakcinų, kaip suprantu, nėra...

mane taip pat domina ar galima mazinti revakcinacijų skaiciu
Atsakyti
sveikos,
gal žinosite, ar gali vaikas susirgt sloga ir šiek tiek pakilti temperatūra (37,5) po skiepo (18 mėn) praėjus 4 dienoms?
kai pasirašinėjau sutikimą skiepui, tai tarp kontraindikacijų buvo ilgas sąrašas visokių visokiausių ligų, o ir daktarė įspėjo, kad gali karščiuoti. tik keista man, kad po 4 dienų g.gif
Atsakyti
QUOTE(varle123 @ 2009 06 14, 16:59)
mane taip pat domina ar galima mazinti revakcinacijų skaiciu


po skiepu imunitetas susidaro tik trumpalaikis,todel ir reikalingos revakcinacijos,pirmi kartai rekalingi susiformuoti antikuniams ir susidaryti imunitetui,o velesni jam palaikyti,jeigu jos neatliekamos kas tam tikra laika,imunitetas toms ligoms neisliks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2009 06 14, 15:33)
Skiepų nuo tuberkuliozės ir hepatito atsisakėm. Dabar artėja 2 mėn skiepas nuo difterijos, stabligės ir kokliušo... Šitas skiepas man atrodo rimtesnis ir reikalingas. Bet sprendžiu klausimą, kaip kiek įmanoma sumažinti skiepų riziką. Gal kas nors atidėjot šį skiepą vėlesniam laikui, ar mažinot revakcinacijų skaičių? Gal teko ką nors apie tai girdėti, kokios būtų rekomendacijos?
Vienvalenčių vakcinų, kaip suprantu, nėra...



QUOTE(varle123 @ 2009 06 14, 16:59)
mane taip pat domina ar galima mazinti revakcinacijų skaiciu

Jei bet kurio iš trijų pasirinkimų: skiepyti visomis planinėmis vakcinomis- skiepyti kai kuriomis vakcinomis- neskiepyti visai, idėją suprantu, tai minties mažinti revakcinacijų skaičių logika man visiškai neaiški schmoll.gif ."Šiek tiek paskiepytas" skamba kaip "biškį nėščia" bigsmile.gif Jei manot, kad vakcina jūsų vaikui nereikalinga, kenksminga ar dar kažkokia, tai kokia prasmė vakcinuoti su didele tikimybe, kad imunitetas nesusidarys ir užsikrėtimo atveju vakcina savo funkcijos neatliks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 14, 21:01)
sveikos,
gal žinosite, ar gali vaikas susirgt sloga ir šiek tiek pakilti temperatūra (37,5) po skiepo (18 mėn) praėjus 4 dienoms?
kai pasirašinėjau sutikimą skiepui, tai tarp kontraindikacijų buvo ilgas sąrašas visokių visokiausių ligų, o ir daktarė įspėjo, kad gali karščiuoti. tik keista man, kad po 4 dienų  g.gif

tempa jau 38 sad.gif

ar būna, kad skiepo komplikacija vėliau atsiranda? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2009 06 14, 21:01)
sveikos,
gal žinosite, ar gali vaikas susirgt sloga ir šiek tiek pakilti temperatūra (37,5) po skiepo (18 mėn) praėjus 4 dienoms?
kai pasirašinėjau sutikimą skiepui, tai tarp kontraindikacijų buvo ilgas sąrašas visokių visokiausių ligų, o ir daktarė įspėjo, kad gali karščiuoti. tik keista man, kad po 4 dienų  g.gif

Ne, negali. Orai buvo ziauriai prasti-ieskokit, kur vaikas persalo ir gydykit persalima/angina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2009 06 15, 18:41)
Ne, negali. Orai buvo ziauriai prasti-ieskokit, kur vaikas persalo ir gydykit persalima/angina 4u.gif

iš kur žinote,kad negali g.gif
Atsakyti
naujausios žinios gal kam idomu bus paskaityti trejų metukų mergytei išmokėta didelė kompensaciją( MMR)
čia dar apie tą pačią mergytę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bimkutele: 15 birželio 2009 - 17:24