Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

QUOTE(sena pažįstama @ 2009 06 15, 16:41)
Ne, negali. Orai buvo ziauriai prasti-ieskokit, kur vaikas persalo ir gydykit persalima/angina 4u.gif

Zinoma, kad gali !!!!!
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 15, 19:18)

dar šiek tiek šveižių naujienų ax.gif
SKIEPŲ RIZIKA DIDESNĖ NEI NAUDA
Farmacijos kompanija MERCK prisipažįsta,kad vakcina GARDASIL gali sukelti epilepsiją
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 16, 11:22)

Pamiršote pridėti prie pirmosios nuorodos, jog tai yra asmeninė šio leidinio skaitytojo nuomonė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 06 16, 13:11)
Pamiršote pridėti prie pirmosios nuorodos, jog tai yra asmeninė šio leidinio skaitytojo nuomonė  mirksiukas.gif

tikrai nepridėjau ax.gif ,bet ar ten ne teisybę rašo?
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 16, 19:18)
tikrai nepridėjau ax.gif ,bet ar ten ne teisybę rašo?

bigsmile.gif Dėl tos "teisybės" buvom ne kartą susidūrę kaktomis šiame forume mirksiukas.gif Tai, ką pateikiate kaip tiesą iš tiesų tėra jūsų taip nekenčiamos oficialios medikų pozicijos veidrodinis atspindys mirksiukas.gif "Visos problemos dėl skiepų" ir "Dėl skiepų nebūna jokių problemų"- abu teiginiai, nors ir išsakyti iš skirtingų stovyklų yra vienodai nutolę nuo tiesos 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 15, 17:55)
iš kur žinote,kad negali g.gif



QUOTE(meinherz @ 2009 06 15, 20:09)
Zinoma, kad gali !!!!!

O ne paprasčiau būtų parodyti sergantį vaiką gydytojui g.gif Simptomų "nurašymas" skiepams gali būti tiek pat pavojingas, kiek ir povakcininių komplikacijų priskyrimas atsitiktinumui: spėliodami ir siūlydami variantus, paremtus asmeniniu požiūriu į vakcinas, sudarote sąlygas pražiūrėti ligą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 06 16, 22:33)
bigsmile.gif Dėl tos "teisybės" buvom ne kartą susidūrę kaktomis šiame forume  mirksiukas.gif Tai, ką pateikiate kaip tiesą iš tiesų tėra jūsų taip nekenčiamos oficialios medikų pozicijos veidrodinis atspindys  mirksiukas.gif "Visos problemos dėl skiepų" ir "Dėl skiepų nebūna jokių problemų"- abu teiginiai, nors ir išsakyti iš skirtingų stovyklų yra vienodai nutolę nuo tiesos  4u.gif
Papildyta:
O ne paprasčiau būtų parodyti sergantį vaiką gydytojui  g.gif Simptomų "nurašymas" skiepams gali būti tiek pat pavojingas, kiek ir povakcininių komplikacijų priskyrimas atsitiktinumui: spėliodami ir siūlydami variantus, paremtus asmeniniu požiūriu į vakcinas, sudarote sąlygas pražiūrėti ligą  mirksiukas.gif

Dange tiesiog sunkiai atsidusiu,Jūs kaip medikė gal daugiau galėtumėt pakomentuoti,juk vistiek sekate užsienio naujienas g.gif
Atsakyti
QUOTE(linulia40 @ 2009 06 12, 23:47)
jau pasimeciau viska paskaicius g.gif arteja mum 6 men ir nezinau ka daryt g.gif kazkaip daugiau girdejau apie salutini poveikki nuo skiepu skiepytu MMR

Buvau trumpam dingusi ir iš tikrųjų tos tiesos taip ir neradau. Iki šiol nežinau kas geriau - skiepyti ar ne. Protas lyg ir sako, kad farmacija tai verslas ir net didelis, tuo tarpu negaliu sutikti, kad tradicinė medicina yra š..as niekas. Taip, esu nusiteikusi prieš tabletes ir ligų gydymą tik jomis, tačiau tik tiek, kiek tai leidžia daryti sveikas protas. Stengiuosi save kontroliuoti ir neperžengti tam tikros ribos. Vienus dalykus ir eksperimentus galiu leisti sau, visai kitas dalykas yra vaikai.
Tikiu įvairiomis teorijomis ir patirtimis, randu tiesos ir Dangės, ir mamų, atsisakiusių skiepų, žodžiuose. Visa tai tik apsunkina apsisprendimą, nes klaidų ir neatsakingo pasirinkimo pasekmių niekas nenorėtų patirti. Priimti sprendimą toliau skiepyti dukrą padėjo specialių žinių neturėjimas. Nenorėdama priimti neatsakingo sprendimo, pasirinkau viduriuką, t.y. suskiepyti taip vadinamais "privalomais" skiepais ir ties čia padėti tašką.
Tiesa, pediatro paklausiau ką jis mano apie skiepus, padiskutavome apie tai ir tiek. Pasimetė jis, netgi pasisakė, kad čia taip netikėtai jo užklausiau, bet vistik į man rūpimus klausimus atsakė. Matytumėt kaip į mane žiūrėjo kabinete esančios seselės. Taip ir nesupratau ar palaikė mane kvaile, ar besidominčia asmenybe g.gif. Beje, kaip ir numanote, jis už skiepus, ir paklausus ar jis skiepina savo vaikus, išgirdau teigiamą atsakymą. Vienintelis skiepas, kurio atžvilgiu gydytojas išreiškė aiškią abejonę buvo MMR, todėl man tai išties galvos skausmas šiuo metu. Beje, net neužfiksavau, bet gal pasakysit kada juo skiepina pagal skiepų kalendorių?
Dange, kokia būtų tavo nuomonė apie šį skiepą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMarija: 17 birželio 2009 - 16:45
QUOTE(bimkutele @ 2009 06 16, 21:41)
Dange tiesiog sunkiai  atsidusiu,Jūs kaip medikė gal daugiau galėtumėt pakomentuoti,juk vistiek sekate užsienio naujienas g.gif



QUOTE(MAMarija @ 2009 06 17, 17:42)

Tiesa, pediatro paklausiau ką jis mano apie skiepus, padiskutavome apie tai ir tiek. Pasimetė jis, netgi pasisakė, kad čia taip netikėtai jo užklausiau, bet vistik į man rūpimus klausimus atsakė. Matytumėt kaip į mane žiūrėjo kabinete esančios seselės. Taip ir nesupratau ar palaikė mane kvaile, ar besidominčia asmenybe g.gif. Beje, kaip ir numanote, jis už skiepus, ir paklausus ar jis skiepina savo vaikus, išgirdau teigiamą atsakymą. Vienintelis skiepas, kurio atžvilgiu gydytojas išreiškė aiškią abejonę buvo MMR, todėl man tai išties galvos skausmas šiuo metu. Beje, net neužfiksavau, bet gal pasakysit kada juo skiepina pagal skiepų kalendorių?
Dange, kokia būtų tavo nuomonė apie šį skiepą?

Tiesą sakant, keistai jaučiuosi komentuodama temoje, kurios pats pirmas postas teigia, jog skiepai yra nuodai cool.gif Be to dauguma besilankančių temoje ieško ne "tiesos" ir atsakymų, o patvirtinimo, kad jau priimtas sprendimas buvo teisingas mirksiukas.gif MAMarija, jūsų postas "iškrito" iš bendro konteksto(pozityviaja prasme) tuo, kad jūs iš tiesų ieškote atsakymų ir sugebate matyti abi puses bei mėginate surasti aukso vidurį prieštaringoje informacijoje.Ar galėtumėt pasakyti, kodėl jūsų pediatrui MMR sukėlė abejonių g.gif
P.S MMR skiepyjama 15-16,5 mėn. amžiaus, vėliau revakcinuojama 6-7 metais, arba 12 metų(jei nerevakcinuota prieš mokyklą).

Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 06 17, 19:31)
Ar galėtumėt pasakyti, kodėl jūsų pediatrui MMR sukėlė abejonių  g.gif
P.S MMR skiepyjama 15-16,5 mėn. amžiaus, vėliau revakcinuojama 6-7 metais, arba 12 metų(jei nerevakcinuota prieš mokyklą).

Žinok net suabejojau ar tai MMR skiepas, gal tik regimoji atmintis mane pavedė, vat atsimenu tas MMR raides skiepų kalendoriuje, pakabintame ant gydytojo kabineto durų ir nors tu kąsmile.gif. Na, bet aiškiai prisimenu, kad tai skiepas nuo raudoniukės ir dar kelių ligų. Pediatras sakė, kad tai vienintelis skiepas, keliantis jo abejones, nes gan dažni atvejai, kai po jo pasireiškia autizmas. Dabar norėtųsi išgirsti mamų patirtį, kurių vaikai galimai nuo skiepo susirgo autizmu, ir ar iš tikrųjų vaiko raidos pokyčius pastebėjo po šio skiepo. Išties būtų įdomu ir naudinga. O pati negirdėjai kažko panašaus dėl šio skiepo?
Beje, mano mažąją paskiepijo ir ši sekančią dieną susirgo sunkiu bronchitu. Dar dabar kapstomės iš po ligos. Jei šia liga dieną prieš nebūtų susirgęs vyresnėlis, po to vyras, o galiausiai ir aš (kaip aš sakau, kurios nė pats velnias nekabina), viską būčiau suvertusi skiepams. Kartais tikrai pasitaiko sutapimų ir juos lengviausia "nurašyti" kažkam, deja. Nesuklyskit, aš nesu už skiepus, veikiau didesnė mano dalis yra prieš juos, tikiu veik visomis patirtimis ir pati drebėjau kaip tas kiškis po pastarojo dukros skiepo (ir ateitje drebėsiu), tiesiog aš priėmiau tokį sprendimą ir pasikartosiu, kad tą lėmė specialių žinių neturėjimas ir to pasėkoje sekęs negalėjimas atsirinkti kas teisus, o kas ne, kuris straipsnis parašytas kompetetingo asmens, kuris ne, galiausiai kuris jų buvo užsakomasis, o kuris ne toks ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 06 17, 18:31)

P.S MMR skiepyjama 15-16,5 mėn. amžiaus, vėliau revakcinuojama 6-7 metais, arba 12 metų(jei nerevakcinuota prieš mokyklą).

Taip pas mus vokietijoj pirma MMR+vejaraupiai duoda 12 men., ir po 4 savaiciu antra, taciau nera tai taisykle. Mus paskiepijo pirma spalio men., ir siandien gavom antra. Antra skiepa reikia gauti per sekancius 12 menesiu(taip sako musu gydytojas). O taip gavos todel, kad ziema turejom kitus butinus skiepus, butu buve per daug.


QUOTE(MAMarija @ 2009 06 17, 22:17
[COLOR=darkviolet)
Nesuklyskit, aš nesu už skiepus, veikiau didesnė mano dalis yra prieš juos, tikiu veik visomis patirtimis ir pati drebėjau kaip tas kiškis po pastarojo dukros skiepo (ir ateitje drebėsiu), tiesiog aš priėmiau tokį sprendimą ir pasikartosiu, kad tą lėmė specialių žinių neturėjimas ir to pasėkoje sekęs negalėjimas atsirinkti kas teisus, o kas ne, kuris straipsnis parašytas kompetetingo asmens, kuris ne, galiausiai kuris jų buvo užsakomasis, o kuris ne toks ir t.t.[/COLOR]

Lygiai taip ir as jauciuosi, as visa savaite jau nerimauju, taciau paskiepijom ir antru. Po pirmo skiepo, nezinau ar ir tik sutapimas buvo tridiene karstine po 4 dienu kazkur, gydytojas ir siandien tikina, kad salutiniai poveikiai pasireiskia po 1-2 savaiciu, cia mano nuomone kitokia. Sako tridiene karstine vaikai turi auksta temp., mes turejom vos 38 ir labai buvom neramus, keli isberimai buvo. Po 10 dienu, vaikui skaudejo gerkle, griebesi uz ausu, bet neistisai, daugiausia vakarais(nieko nevalgydavo, irzlus) . Mane vercia abejoti tai, arba vaikas suserga rimtai, o cia kazkaip tik tarpais. Taciau prie ko tiksliai priskirti siuos simptomus nezinau. Nezinau ar tai reakcija i skiepus, ar tik sutapimas g.gif . Dabar stebesim sekancias savaites.
Man irgi butu idomu daugiau atsiliepimu po sio skiepo. Nors mano nuomone, kad butent sis skiepas gali autizma issaukti netikiu.

Atsakyti
Esu gydytojas ir jaunesnysis mokslinis darbuotojas. Todėl mėgstu, prieš priimdamas bet kokį sprendimą vadovautis turima informacija ir moksliniais įrodymais. Skiepai medicinoje atsirado praėjusio amžiaus pradžioje ir padarė didelį stebūklą, sumažindama vaikų ir suaugusių sergamumą ir mirtingumą nuo ligų, kurių ankščiau mirdavo didelis skaičius žmonių. Daugelis tikriausiai žinote iš literatūros kiek mirčių atnešdavo maro bakterijos. Tik skiepų dėka buvo sustabdyta maro epidemija. Dabar nuo jo net neskiepijama, nes jis išnaikintas. Dauguma skiepų yra pagaminti nuo pačių pavojingiausių ligų, kurių epidemijos šluodavo gyvybes.
Nėra nei vieno vaisto, tuo pačiu ir vakcinos, kuri negalėtų sukelti komplikacijų, reakcijos į jį. Tačiau tų įvykių galimybės yra tokios retos, kad sulaukiama nauda yra daug didesnė už pasitaikančių komplikacijų skaičių... Jei būna kitaip, šie vaistai išimami iš apyvartos. O paskutiniu metu, kol vaistas ar medicininis prepatratas ateina į rinką, praeina ilgą bandymų kelią su gyvunėliais, vėliau žmonėmis, išsiaiškinami tikslūs veikimo mechanizmai ir t.t. Ir jei tik yra koks nors įtarimas, vaistas neleidžiamas į rinką, o tai pasireiškus ir įrodžius, kad tai nuo viasto, išimamas iš apyvartos...
Atsiranda daug įvairios prieštaringos informacijos apie vaisto ar vakcinos žalą, galimas komplikacijas, bet dažnai ši informacija nepatvirtinta moksliniais tyrimais (kitais žodžiais - niekinė), arba tyrimai atlikti netinkamai... Tenka skaityti nemažai mokslinių tyrimų, kurie atliekami be kontrolinės grupės ir pan., kas neleidžia susieti įvykio ir numatomos priežasties...
Čia tas pats, kad išėjęs į lauką, pasakyčiau, kad man galvą skauda nuo saulės, nes ji šviečia, nors iš tiesų gal yra galvoje auglys ar tikra kita priežastis... Jei atlikus RIMTUS mokslinius tyrimus, įrodoma, kad vaistas yra pavojingas, komplikacijų skaičius didelis, vaistas išimamas iš apyvartos.
Aš savo dukrytę skiepijau visais skiepais. Po kokliušo/difterijos/stabligės skiepo buvo sukilusi temperatūra. Bet ši komplikacija gan dažna, bet nepavojinga, nekelianti grėsmės gyvybei. Kadangi ligos rizika yra daug didesnė nei galimos skiepo komplikacijos, renkuosi skiepijimus. Iš savo ir kolegų praktikos neteko susidurti su sunkiomis komplikacijomis. Tad mano nuomonė ir pozicija tokia...
Atsakyti
QUOTE(mindudo @ 2009 06 18, 17:21)
Esu gydytojas ir jaunesnysis mokslinis darbuotojas. Todėl mėgstu, prieš priimdamas bet kokį sprendimą vadovautis turima informacija ir moksliniais įrodymais. Skiepai medicinoje atsirado praėjusio amžiaus pradžioje ir padarė didelį stebūklą, sumažindama vaikų ir suaugusių sergamumą ir mirtingumą nuo ligų, kurių ankščiau mirdavo didelis skaičius žmonių. Daugelis tikriausiai žinote iš literatūros kiek mirčių atnešdavo maro bakterijos. Tik skiepų dėka buvo sustabdyta maro epidemija. Dabar nuo jo net neskiepijama, nes jis išnaikintas. Dauguma skiepų yra pagaminti nuo pačių pavojingiausių ligų, kurių epidemijos šluodavo gyvybes.
Nėra nei vieno vaisto, tuo pačiu ir vakcinos, kuri negalėtų sukelti komplikacijų, reakcijos į jį. Tačiau tų įvykių galimybės yra tokios retos, kad sulaukiama nauda yra daug didesnė už pasitaikančių komplikacijų skaičių... Jei būna kitaip, šie vaistai išimami iš apyvartos. O paskutiniu metu, kol vaistas ar medicininis prepatratas ateina į rinką, praeina ilgą bandymų kelią su gyvunėliais, vėliau žmonėmis, išsiaiškinami tikslūs veikimo mechanizmai ir t.t. Ir jei tik yra koks nors įtarimas, vaistas neleidžiamas į rinką, o tai pasireiškus ir įrodžius, kad tai nuo viasto, išimamas iš apyvartos... Atsiranda daug įvairios prieštaringos informacijos apie vaisto ar vakcinos žalą, galimas komplikacijas, bet dažnai ši informacija nepatvirtinta moksliniais tyrimais (kitais žodžiais - niekinė), arba tyrimai atlikti netinkamai... Tenka skaityti nemažai mokslinių tyrimų, kurie atliekami be kontrolinės grupės ir pan., kas neleidžia susieti įvykio ir numatomos priežasties...
Čia tas pats, kad išėjęs į lauką, pasakyčiau, kad man galvą skauda nuo saulės, nes ji šviečia, nors iš tiesų gal yra galvoje auglys ar tikra kita priežastis... Jei atlikus RIMTUS mokslinius tyrimus, įrodoma, kad vaistas yra pavojingas, komplikacijų skaičius didelis, vaistas išimamas iš apyvartos.
Aš savo dukrytę skiepijau visais skiepais. Po kokliušo/difterijos/stabligės skiepo buvo sukilusi temperatūra. Bet ši komplikacija gan dažna, bet nepavojinga, nekelianti grėsmės gyvybei. Kadangi ligos rizika yra daug didesnė nei galimos skiepo komplikacijos, renkuosi skiepijimus. Iš savo ir kolegų praktikos neteko susidurti su sunkiomis komplikacijomis. Tad mano nuomonė ir pozicija tokia...

kazkaip keistai skamba g.gif
as siaip nesu pries skiepijymasi,bet kazkaip daug kalbama apie tai g.gif
keistai daktarai nemoka i daug klausimu atsakyt apie skiepu komplikacijas,nutyli... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linulia40: 18 birželio 2009 - 17:00