Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

QUOTE(*Soleo* @ 2010 04 14, 18:51)
Kazkaip del visu kitu skiepu man mazdaug aisku, o TBC pats priestaringiausias. Diskusiju apie ji cia mazai, taip suprantu visos GN daro, o tik po to susimasto apie paskesniu skiepu nauda/zala.


Ne visos,aš nedariau savo vaikui nei vieno skiepo schmoll.gif smile.gif

Dange,jeigu ne paslaptis,sakykit,o jeigu turėtumėt antrą vaiką,ar skiepytumėt taip pat kaip ir pirmą(t.y.visomis "privalomomis" vakcinomis)?Tiesiog šiaip įdomu,ar jūsų nuomonė laikui bėgant nepasikeitė ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 14 balandžio 2010 - 19:50
QUOTE(žydrynė @ 2010 04 14, 20:49)
Dange,jeigu ne paslaptis,sakykit,o jeigu turėtumėt antrą vaiką,ar skiepytumėt taip pat kaip ir pirmą(t.y.visomis "privalomomis" vakcinomis)?Tiesiog šiaip įdomu,ar jūsų nuomonė laikui bėgant nepasikeitė  ax.gif

Žydryne, labai nemėgstu tariamosios nuosakos, kalbėdama apie ateitį(visi tie daryčiau, manyčiau ir kiti -yčiau bigsmile.gif ).Jei vaiko sveikatos būklė, mūsų šeimos gyvenamoji vieta ir kitos aplinkybės būtų analogiškos- taip, skiepyčiau taip pat.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 04 14, 19:39)
Ne.Tiesa,turiu abejonių dėl pneumovakcinos efektyvumo. Taip pat pirmąjame poste nepaminėjau gripo vakcinos- su ja esame turėję šalutinę reakciją.
Nep, klausėte, norėdama įsitikinti, ar savo pačios gyvenime vadovaujuosi tais pačiais principais, kaip ir forumo diskusijose  bigsmile.gif

Taip, kartais nelabai aisku, ar svarstote uz ir pries, ar tik uz.
Kiekviena mama nori geriausio savo vaikui doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 14 balandžio 2010 - 21:10
QUOTE(nep @ 2010 04 14, 22:07)
Taip, kartais nelabai aisku, ar svarstote uz ir pries, ar tik uz.

Nep, tai ne pirma ir ne antra skiepų temos diskusija, kurioje dalyvauju.Iš esmės man jose įdomūs argumentai, kuriais vadovaudamiesi žmonės priima vienokius ar kitokius sprendimus.Skiepų šalininkai neretai kaltinami pateikiamos informacijos tendencingumu ir manipuliavimu, tačiau labai dažnai oponuojančios pusės "nuodėmės šioje srityje ne ką menkesnės.Esu sutikusi šiame skyrelyje žmonių, turinčių aiškią motyvaciją ir rimtus argumentus neskiepyti savo vaikų.Nors ir nesutikdama su jų požiūriu tam tikrais klausimais, tą nuomonę gerbiu, ir į ją įsiskaitau.Tačiau grubus klaidinimas,"gali būti" pateikimas kaip "tikrai" skatina diskutuoti būtent pateikiant kontrargumentus, kas dažnai įvertinama kaip "skiepų gynimas". Vakcinos pačios savaime nėra nei gėris, nei blogis.Jos vertingos tik tiek, kiek atlieka savo funkciją- suteikia tam tikrą apsaugą nuo tam tikrų ligų.Tai biologinis preparatas, kuris kaip bet koks medikamentas gali turėti šalutinius poveikius.Be jokios mistikos ar sąmokslo teorijų.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2010 04 14, 17:06)
Ar aliuminio hidroksidas pasalinamas is organizmo?

Kiek teko domėtis-NE!!!Tai baisu!!! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 04 14, 18:25)
Vakcinos nėra nei vienintelis, nei pagrindinis aliuminio patekimo į organizmą šaltinis.Jo gauname su maistu, būtent aliuminio hidroksidas įeina į bereceptinių vaistų nuo rėmens sudėtį. Būklės, kada gali būti sutrikęs aliuminio šalinimas bei atsirasti aliuminio pertekliaus sąlygoti sveikatos sutrikimai yra žinomi, kaip ir jo norma kraujyje.

gėriau šiuos vaistus,būtent nuo šių vaistų man buvo sutrikusi atmintis ir begalė kitų šalutinių poveikių doh.gif Turėjau tokia problemą,gydytojai liepė gerti šiuos vaistus visą likusį gyvenimą.Per mėnesį išleisdavau apie 100litų vaistams.
Išsigydžiau skrandį su paprastu vandeniu.Farmacijai rūpi tik pinigai,o ne žmonių sveikata!!!
O baisiausia tai,kad jie žaloja mūsų brangiausius vaikučius! verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2010 04 14, 21:25)
Nep, tai ne pirma ir ne antra skiepų temos diskusija, kurioje dalyvauju.Iš esmės man jose įdomūs argumentai, kuriais vadovaudamiesi žmonės priima vienokius ar kitokius sprendimus.Skiepų šalininkai neretai kaltinami pateikiamos informacijos tendencingumu ir manipuliavimu, tačiau labai dažnai oponuojančios pusės "nuodėmės šioje srityje ne ką menkesnės.Esu sutikusi šiame skyrelyje žmonių, turinčių aiškią motyvaciją ir rimtus argumentus neskiepyti savo vaikų.Nors ir nesutikdama su jų požiūriu tam tikrais klausimais, tą nuomonę gerbiu, ir į ją įsiskaitau.Tačiau grubus klaidinimas,"gali būti" pateikimas kaip "tikrai" skatina diskutuoti būtent pateikiant kontrargumentus, kas dažnai įvertinama kaip "skiepų gynimas". Vakcinos pačios savaime nėra nei gėris, nei blogis.Jos vertingos tik tiek, kiek atlieka savo funkciją- suteikia tam tikrą apsaugą nuo tam tikrų ligų.Tai biologinis preparatas, kuris kaip bet koks medikamentas gali turėti šalutinius poveikius.Be jokios mistikos ar sąmokslo teorijų.

drinks_cheers.gif as svarstau, kad galima zala mano vaikams gali buti didesne uz galima nauda verysad.gif del to autizmo, arba kodel dabar tiek daug hiperaktyviu vaiku, negalinciu susikaupti ir t.t. Tiesos mums niekas nepasakys verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(barclayte @ 2010 04 14, 21:52)
gėriau šiuos vaistus,būtent nuo šių vaistų man buvo sutrikusi atmintis ir begalė kitų šalutinių poveikių doh.gif Turėjau tokia problemą,gydytojai liepė gerti šiuos vaistus visą likusį gyvenimą.Per mėnesį išleisdavau apie 100litų vaistams.
Išsigydžiau skrandį su paprastu vandeniu.Farmacijai rūpi tik pinigai,o ne žmonių sveikata!!!
O baisiausia tai,kad jie žaloja mūsų brangiausius vaikučius! verysad.gif

Bet gal ir sveikata rupi kazkiek g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir ar galima pasitiketi sveikatos apsaugos sistema Lt, kai vadovai ima kysius, turiu omenyje, ar galima tiketi, kad ta vakcina kuria valstybe uzpirko is tam tikros farmacijos kompanijos ir pavadino ja "privaloma" yra tikrai saugi. O gal prastumtas paprasciausias s...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 15 balandžio 2010 - 08:25
QUOTE(nep @ 2010 04 15, 09:23)
Ir ar galima pasitiketi sveikatos apsaugos sistema Lt, kai vadovai ima kysius, turiu omenyje, ar galima tiketi, kad ta vakcina kuria valstybe uzpirko is tam tikros farmacijos kompanijos ir pavadino ja "privaloma" yra tikrai saugi. O gal prastumtas paprasciausias s...

Jei nepasitikite lietuviška sveikatos apsaugos sistema, galite bandyti lyginti registruotas ir naudojamas vakcinas kitose šalyse.Jei nepasitikite sveikatos apsaugos sistema apskritai ir visur, tuomet sudėtingiau...
Atsakyti
Na va, mes jau po skiepu ax.gif Su Sviesiaja susitikom skiepu kabinete, apsimokejau vakcina as pati, nes tai nemenki pinigai, mane butu sazine uzgrauzusi, kad juos paemiau is zmoniu, kuriems reikia labiau, paskui labai maloniai pabendravom lauke drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Sviesioji, ką jūs čia išdarinėjat?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 04 15, 15:15)
Na va, mes jau po skiepu ax.gif Su Sviesiaja susitikom skiepu kabinete, apsimokejau vakcina as pati, nes tai nemenki pinigai, mane butu sazine uzgrauzusi, kad juos paemiau is zmoniu, kuriems reikia labiau, paskui labai maloniai pabendravom lauke drinks_cheers.gif  4u.gif

Na miela labai, stebejau ir galvojau kaip cia baigsis 4u.gif
Beja, Dange, jeigu daugelyje saliu skiepai daugmaz panasus, ir jei tiketi sveikatos apsaugos sistema Lietuvoje, ir jos pirkimu is farmacijos kompaniju skaidrumu, kodel daugelyje saliu vis daugiau atsisakoma skiepu (pvz Prancuzijoje nuo hepatito B, ir susirgimu nepadaugejo), o cia, tu nemokamu"privalomu" skiepu zada vis daugeti...Mergaitems nuo gimdos kaklelio vezio,dar - vejaraupiu, . Ar tas skiepas nuo vejaraupiu vaikams tikrai reikalingas ax.gif ? Kodel ne suaugusiems? Jiems labiau reiketu. As sirgau sunkiai,tuo pat metu vaikas - vos pora taskiuku turejo. Beto, pastebejau visur ziniasklaidoje prasidejo toks gazdinimas del rotaviruso. Kad tai vos ne mirtina liga....Gal kai ir sito skiepuko tevai nebepirks, is tos farmacijos kompanijos nupirks valstybe ir padarys "privaloma". Juk reikia kazkur atliekama slamsta iskisti...Kartais ne taip atsitiko su vakcina nuo raudoniukes, kiaulytes ir tymu MMR ? Kai prisiskaite kad ji gali buti kenksminga ir sukelti autizma, tevai jos turbut nebepirko,tai su kazkieno palaiminimu nupirko valstybe ir ja padare privaloma lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dange @ 2010 04 15, 10:16)
Jei nepasitikite lietuviška sveikatos apsaugos sistema, galite bandyti lyginti registruotas ir naudojamas vakcinas kitose šalyse.Jei nepasitikite sveikatos apsaugos sistema apskritai ir visur, tuomet sudėtingiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 15 balandžio 2010 - 15:35