Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie skiepus

QUOTE(Amica @ 2009 05 12, 11:36)
Dėkui už atsakymą  4u.gif . O gal galite plačiau pakomentuoti kodėl nereikėtų vaiko tokiu atveju skiepyti, kokios galimos pasekmės ir pan? Dėl tuberkuliozės skiepo nepergyvena draugė, nes gyvena ne LT ir čia tokio skiepo net nėra, bet nuo hepatito B skiepijama ir pirmas skiepas kaip ir LT - tik gimus vaikui, pirmą parą.


Aš ne medikė ir kaip yra ištiesu nežinau. Tačiau jei kūdikio mama serga hepatitu C ir tokia liga galbut serga jos kudikis ir jis todel bus gydomas tai vadinasi jis nera sveikas o skiepyti galima tik sveikus vaikus, beto to vaikiuko kepenys ir taip veikiamos hepatito C tai kaip galima dar tuo pat metu ji skiepyti nuo hepatito B, juk kepenys kudikio ir taip zeidziamos pirmosios ligos. Manau jei mama pati hepatitu B neserga, nors daznai buna atveju kad sergama C ir B hepatitu vienu metu, tada manau galima palaukt kol normalizuosis baiko sveikata po hepatito C arba kai bus nustatyta jog vaikas hepatito C iš motinos neperėmė. Bet čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2009 05 12, 13:27)
Aš ne medikė ir kaip yra ištiesu nežinau. Tačiau jei kūdikio mama serga hepatitu C ir tokia liga galbut serga jos kudikis ir jis todel bus gydomas tai vadinasi jis nera sveikas o skiepyti galima tik sveikus vaikus, beto to vaikiuko kepenys ir taip veikiamos hepatito C tai kaip galima dar tuo pat metu ji skiepyti nuo hepatito B, juk kepenys kudikio ir taip zeidziamos pirmosios ligos. Manau jei mama pati hepatitu B neserga, nors daznai buna atveju kad sergama C ir B hepatitu vienu metu, tada manau galima palaukt kol normalizuosis baiko sveikata po hepatito C arba kai bus nustatyta jog vaikas hepatito C iš motinos neperėmė. Bet čia tik mano nuomonė.


Draugei rado tik hepatitą C. Vaikiukas dar negimęs, bet gydytojai tvirtina, kad vaikui mamos liga tikrai nepersiduos g.gif . Dėkui už jūsų nuomonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2009 05 07, 11:14)
Nieko, tiesiog supratau, kad neklydau išmdama savo vaiko nuotrauką iš avataro: pasirodo svetimų vaikų nuotraukos, publikuojamos internete, gali būti panaudotos labai įvairiais tikslais  mirksiukas.gif Manau, savo mergaitės nuotraukos, kad ir kokios būtų jūsų idėjos dėl vakcinavimo, niekuomet nesutiktumėt įdėti panašiame apipavidalinime  g.gif
P.S kadangi tema apima "visą tiesą apie skiepus", vadinasi logiška būtų sudėti kontra- nuotraukas iš reanimacijų, su vaikais pvz prijungtais prie gyvybės palaikymo aparatų, juk egzistuoja ir tokia tiesos pusė  g.gif
Kurią pusę diskusijoje bepalaikytumėm, etikos principų visgi reikėtų laikytis  mirksiukas.gif

Jei tai pagelbėtų kitiems vaikams,sutikčiau įdėti savo vaiko nuotrauką,nematau čia nieko blogo.
drinks_cheers.gif bimkutele,nuotrauka gal ir žiauroka,bet gal tai padės kai kuriems tėveliams pagalvoti,ne tik apie skiepų naudą,bet ir apie žalą!!!!
Atsakyti
bevardė , aš irgi visai ne medikė. bet pagal immunologės paaiškinimą, su kuria kalbėjausi apei skiepus, kepenys imuniteto susidarymo procese nedalyvauja skiepų metu, todėl jos nėra pažeidžiamos ar kažkaip kitaip įtakojamos.

šiaip iš tikro aš irgi įsivaizudoju tą procesą kaip imuniteto reakciją, nes juk neleidžiama susirgti (bent jau nenorima leisti), o tiesiogiai tam tikri organai gali būti paveikiami tik dėl komplikacijų.

aij, dėl to paties hepB skiepo sakė tose šalyse, kur visas nėščiąsias tikrina dėl užsikrėtimo juo, tai vaikiukus lyg tik apie metukus skiepija, jei mama neturi hepB. o jei mamai randa HepB, tai skiepija iš karto, nes tai apsaugo kūdinį nuo susirgimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 12 gegužės 2009 - 22:13
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 12, 23:32)
bevardė , aš irgi visai ne medikė. bet pagal immunologės paaiškinimą, su kuria kalbėjausi apei skiepus, kepenys imuniteto susidarymo procese nedalyvauja skiepų metu, todėl jos nėra pažeidžiamos ar kažkaip kitaip įtakojamos.

šiaip iš tikro aš irgi įsivaizudoju tą procesą kaip imuniteto reakciją, nes juk neleidžiama susirgti (bent jau nenorima leisti), o tiesiogiai tam tikri organai gali būti paveikiami tik dėl komplikacijų.

Vienas iš šalutinių vakcinos nuo hepatito B poveikių:

Kepenų ir tulžies sistemos sutrikimai:
Reti: sutrikusi kepenų funkcija.

http://extranet.vvkt...i...30&Kalba=LT

Kažin, ar žinoma, kaip tiksliai praktikoje viskas vyksta organizme po vakcinavimo.

Kepenys atlieka nemažai funkcijų. Viena jų - detoksikacija. Manau, sutrikus tokiai funkcijai, kepenis gali pakenkti vakcinų papildomos cheminės medžiagos. Bet, ko gero, gali būti ir dar kitoks paaiškinimas. Arba priežasčių gali būti ne viena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 12 gegužės 2009 - 22:07
QUOTE(AlfaBeta @ 2009 05 12, 22:40)
Vienas iš šalutinių vakcinos nuo hepatito B poveikių:

Kepenų ir tulžies sistemos sutrikimai:
Reti: sutrikusi kepenų funkcija.

http://extranet.vvkt...i...30&Kalba=LT

Kažin, ar žinoma, kaip tiksliai praktikoje viskas vyksta organizme po vakcinavimo.

Kepenys atlieka nemažai funkcijų. Viena jų  -  detoksikacija. Manau, sutrikus tokiai funkcijai, kepenis gali pakenkti vakcinų papildomos cheminės medžiagos. Bet, ko gero, gali būti ir dar kitoks paaiškinimas. Arba priežasčių gali būti ne viena.



na, kaip tu sakai, nieks nežino, kaip ten iš tirkov iskas vyksta, bet vakcinos tam ir kuriamos, kad nepersirgtum, o įgytum atsparumą. taigi iš dalies tikiu, kad immunologė sako tai, kas bent jau prieinama info yra.

o šalutiniai poveikiai, tai ir yra, ką turėjau omeny komplikacijos, aš iš tikro nesu irgi dėl kai kurių vakcinų šal poveikių rami, bet kita vertus net kai gydausi nuo kokios ligos antibiotikais ar kt, juk galiu tikėtis jų.
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 13, 00:31)
na, kaip tu sakai, nieks nežino, kaip ten iš tirkov iskas vyksta, bet vakcinos tam ir kuriamos, kad nepersirgtum, o įgytum atsparumą. taigi iš dalies tikiu, kad immunologė sako tai, kas bent jau prieinama info yra.

o šalutiniai poveikiai, tai ir yra, ką turėjau omeny komplikacijos, aš iš tikro nesu irgi dėl kai kurių vakcinų šal poveikių rami, bet kita vertus net kai gydausi nuo kokios ligos antibiotikais ar kt, juk galiu tikėtis jų.

Gal visi vaistai turi šalutinių poveikių sąrašus, bet juk ne visi naujagimiai gydomi antibiotikais ar kitais vaistais. Tuo tarpu LT vakcinuoti pradedama nuo pirmų gyvenimo valandų. O kokia naujagimio imuninė sistema?

Naujagimių kepenys dar nebrandžios. Ar joms lengva išvalyti organizmą nuo vakcinų cheminių priedų? Gal net absorbuojami jie. Bent jau vaistai labiau absorbuojami, kol kūdikio žarnų gleivinė ir kepenys subręsta.

Mano žiniomis, tose valstybėse, kuriose neinfekuotų motinų naujagimiai neskiepijami nuo hepatito B, skiepijamos rizikos grupės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 12 gegužės 2009 - 23:07
QUOTE(Salvina @ 2009 05 11, 09:48)
Jūs visiškai teisi verysad.gif
Vadinasi mes nesiskiepysim nuo nieko rolleyes.gif Ir labai džiaugiuosi,kad neskiepijau iki šiol,nes pastebėjau,kad dukra ir taip alergiška baltymams verysad.gif (kiaušiniui,pieno prod.) ir,matyt,ne tik,,maitinu tik MP,bet nuo mano maisto ją dažnai išberia,būna,žandukai stpriai užrausta verysad.gif
Bet tai įdomu,kuo skiepija vaikučius su neurologinėm problemom,kuriems buvo didelė reakcija į vakciną su kokliušo komponentu g.gif

Aš taip pat atsisakiau visų skiepų(nors iki metų suskiepijom visus skiepus privalomus),mano nuojauta man kužda kad gerai padariau.
Mano vaikas taip pat alergiškas baltymams,bet gydytojai kažkodėl nenori duoti siuntimo išsitirti,arba mokėk pinigus.O skiepyti tai įkalbinėja.Manau tokius vaikus kurie alergiški reiktų ištirti prieš skiepijant?
Kuo toliau tuo labiau nepasitikiu gydytojais schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(barclayte @ 2009 05 13, 00:22)
Aš taip pat atsisakiau visų skiepų(nors iki metų suskiepijom visus skiepus privalomus),mano nuojauta man kužda kad gerai padariau.
Mano vaikas taip pat alergiškas baltymams,bet gydytojai kažkodėl nenori duoti siuntimo išsitirti,arba mokėk pinigus.O skiepyti tai įkalbinėja.Manau tokius vaikus kurie alergiški reiktų ištirti prieš skiepijant?
Kuo toliau tuo labiau nepasitikiu gydytojais schmoll.gif


alergenų tyr mokami ar su siuntimu ar be tiek pat, galit tiesiog nueiti į privačią laboratoriją ir priduoti kraują.

aš iš esmės manau, kad skiepai reikalingi, tik nesuprantu tokio ankstyvo atakavimo vaikų skiepais.

o su baltymu skiepai kiek aš žinau susiję tiek, kad tam skiepe gali būti baltymo, čia reiktų išsiaiškinti sudėtį, kiek žinau anksčiau gripo vakcinose kai kuriuose būdavo, nes prieš skiepijant visų klausdavo, ar nealergiškas kiaušiniui, dabar nežinau. bet gal mergaitės daugiau skaitę suteiks daugiau info apie tai.

mano vaikui taip atsitiko su mielėm, kol išsiaiškinom, kad jom alergiškas, visi skiepai su mielėm jau buvo suvaryti, o to amžiaus, kokio jie leidžiami, tai net neįmanoma dar išsiaiškinti alergijų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FedeSperanza: 13 gegužės 2009 - 07:42
Mes irgi nutarėm nebeskiepyti savo mažiaus, nors jis gavo visus skiepus iki 15 mėn. verysad.gif - per vėlai išgirdom apie "galimą" skiepų pašalinį poveikį mega_shok.gif
Iš pradžių skiepus atidėjom neribotam laikui, bet dabar, kai pradėjau domėtis book.gif , nusprendėm, kad visisiškai atsisakysim skiepų sleep.gif
Tik pradėjusi domėtis supratau, kad mūsų mažiaus bėrimai tiesiogiai buvo susiję su skiepais. Jam buvo mėnuo, kai pradėjo berti aplink genitalijas - gydytoja išrašė fuxino - visi vaiko rūbeliai, rankšluosčiai, vystiklai ir patalai buvo raudoni. Kai jau buvom beveik užgydę savo bėrimus atėjo 2-jų mėnesių skiepas - ir vėl stiprus paūmėjimas... iš šitaip po kiekvieno skiepo cry.gif ilgai gydėmės ir pagaliau išsigydėm. Bet tada atėjo 6-ių mėn skiepas - ir vėl viskas iš naujo wacko.gif Kai jau pagaliau ir šį bėrimą mums pavyko įveikti, sulaukėm 11-os mėnesių skiepo doctor.gif - tada ir prasidėjo "linksmybės" - pradėjo berti veidelį, iš pradžių nedaug, bet sparčiai plėtėsi ir bėrimai virto žaizdomis, kol galų gale visas veidelis buvo gyva žaizda ir kitose vietose ant kūnelio pradėjo rastis žaizdelės. cray.gif Kuom tik mūsų negydė - tepėm hormoninius tepalus, gėrėm hormoninius vaistus - niekas nepadėjo, o padėtis vis blogėjo cray.gif Ėjau iš proto, verkiau kartu su vaiku, kol pavyko išsiprašyti siuntimo pas odos gydytojus - ten - paskyrė stiprų spiritinį vaistą, kuriuo turėjau ištepti visas žaizdas - galite įsivaizduoti metukų vaiko klyksmą, kai vaidelis ištisa žaizda ir jį reikia ištepti deginančiais vaistais (Rašau ir prisiminus mane visą krečia šiurpas ) mellow.gif cray.gif Bet, ačiū tai dermatologei, tie vaistai mus išgydė, nors dvi savaites vaikas vaikščiojo violetiniu veiduku 4u.gif
Tai dabar man viskas taip aiškiai susidėliojo į vietas, o visą tą laiką aš net nebūčiau galėjusi pagalvoti, kad viskas nuo skiepų, nes visada ŽINOJAU ir TIKĖJAU, kad skiepai yra TIK gerai doh.gif O gydytoja, gerai žinodama visas mūsų bėdas nė karto nepasakė, kad "jūs gal neskiepykit", ar bent jau "atidėkit skiepus"... Bet aš ant jos nepykstu, nes suprantu, kad visi gydytojai dar būdami studentais yra MOKOMI tik apie skiepų NAUDĄ, o apie ŽALĄ jiems niekas per daug nesivargina papasakoti...
Vaikutis ir dabar yra alergiškas ir pastoviai kovojam su smulkiais bėrimais...
gun_bandana.gif
Atleiskit, kad taip išsiplėčiau, tiesiog išliejau viską, kas gulėjo ant širdies ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 13, 08:39)
mano vaikui taip atsitiko su mielėm, kol išsiaiškinom, kad jom alergiškas, visi skiepai su mielėm jau buvo suvaryti, o to amžiaus, kokio jie leidžiami, tai net neįmanoma dar išsiaiškinti alergijų.

Gali būti, kad vaikutį būtent skiepai ir alergizavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(FedeSperanza @ 2009 05 13, 08:39)
alergenų tyr mokami ar su siuntimu ar be tiek pat, galit tiesiog nueiti į privačią laboratoriją ir priduoti kraują.

aš iš esmės manau, kad skiepai reikalingi, tik nesuprantu tokio ankstyvo atakavimo vaikų skiepais.

o su baltymu skiepai kiek aš žinau susiję tiek, kad tam skiepe gali būti baltymo, čia reiktų išsiaiškinti sudėtį, kiek žinau anksčiau gripo vakcinose kai kuriuose būdavo, nes prieš skiepijant visų klausdavo, ar nealergiškas kiaušiniui, dabar nežinau. bet gal mergaitės daugiau skaitę suteiks daugiau info apie tai.

mano vaikui taip atsitiko su mielėm, kol išsiaiškinom, kad jom alergiškas, visi skiepai su mielėm jau buvo suvaryti, o to amžiaus, kokio jie leidžiami, tai net neįmanoma dar išsiaiškinti alergijų.

O mūsų niekas neklausė prieš skiepijant ar vaikas kam alergiškas schmoll.gif ,jei iš pažiūros atrodo gydytojai sveikas,tai vadinasi sveikas.
Jeigu gydytojai užsiminiau kad vaikas gali būti alergiškas(jis pats atsisakydavo valgyti visus pieniškus produktus.Keletą sykių buvau įsiūlius šiek tiek,tai labai viduriavo ir pabėrė smulkiai veiduką),ji tik numojo ranka,jei nenori tegul nevalgo blink.gif
Atsakyti