Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

QUOTE(Spicas @ 2009 05 09, 11:20)
cia apie koki tu?


user posted image
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 09, 12:18)
Išbandžiau šampūną, deja kvepėti nepradėjo, tai kol ploviau galvą, stengiaus  kuo mažiau
kvėpuoti lotuliukas.gif  Plaukus labai gerai išplovė, po išplovimo jie tokie purūs pasidarė, krenta gražiai. Žodžiu pats šampūnas labai patiko, nu bet tas kvapas swoon.gif

nu man sio sampuno ir kondicionieriaus kvapai nerealus kaip tik biggrin.gif toks svaiginantis zoleliu aromatas, o ne sintetinis saldumas. nors mano mamai irgi smirda, ypac kondisinas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2009 05 09, 12:06)
nu man sio sampuno ir kondicionieriaus kvapai nerealus kaip tik biggrin.gif  toks svaiginantis zoleliu aromatas, o ne sintetinis saldumas. nors mano mamai irgi smirda, ypac kondisinas rolleyes.gif


aha man irgi nerealiai kvepia naturalumu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2009 05 09, 12:06)
nu man sio sampuno ir kondicionieriaus kvapai nerealus kaip tik biggrin.gif  toks svaiginantis zoleliu aromatas, o ne sintetinis saldumas. nors mano mamai irgi smirda, ypac kondisinas rolleyes.gif


Man irgi jo kvapas nerealus, tik iš kitos pusės lotuliukas.gif Daviau MB išbandyt, sako kas čia per šampūnas, fee kaip smirda, vadinasi ne man vienai taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 05 07, 16:26)
sakykite mergaites kaip skrabas almond serijos kunui?


Migdolų šveitiklis superinis, nes jis pastos konsistencijos smile.gif O tie grūdeliai labai smulkūs. Po jo dažniausiai net nesitepu jokiu kremu, nes labai gerai pamaitina odą tuo pačiu smile.gif

user posted image


Papildyta:
QUOTE(agvill @ 2009 05 08, 07:57)
gavau siandien sms visose L'OCCITANE pard. nuolaida muilams 20-30proc.
kazin tie muilai verti demesio g.gif niekada istikruju nebandziau ax.gif


Tikrai verti dėmesio, nes sakiau kad ir kaip jau ten bus bet muilus vistiek tik tuos pirksiu smile.gif Jie praktiškai netežta muilinėje, labai ilgam užtenka ir tinka kurių vyrai prausiasi muilu biggrin.gif Kitokių jau daug metų nenaudoju
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 05 09, 12:18)
Išbandžiau šampūną, deja kvepėti nepradėjo, tai kol ploviau galvą, stengiaus  kuo mažiau
kvėpuoti lotuliukas.gif  Plaukus labai gerai išplovė, po išplovimo jie tokie purūs pasidarė, krenta gražiai. Žodžiu pats šampūnas labai patiko, nu bet tas kvapas swoon.gif

o kokiems plaukams jis skirtas? po to naudoji kondishke? smile.gif
Atsakyti
isbandziau obuoliu-mogdolu tonika, veido fluida ir paakiu kremuka.
tonikas tikrai patiko thumbup.gif
paakiams irgi fainas toks legvutis zele-gelis
o vat fluido biski nesupratau, pasitepiau nakciai tai ryte veidas toks riebaluotas buvo doh.gif , o siaip mano tkrai neriebi oda unsure.gif
gal kas naudojat ji ilgiau, kokie atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2009 05 10, 11:48)
isbandziau obuoliu-mogdolu tonika, veido fluida ir paakiu kremuka.
tonikas tikrai patiko thumbup.gif
paakiams irgi fainas toks legvutis zele-gelis
o vat fluido biski nesupratau, pasitepiau nakciai tai ryte veidas toks riebaluotas buvo  doh.gif , o siaip mano tkrai neriebi oda unsure.gif
gal kas naudojat ji ilgiau, kokie atsiliepimai?

Aš kaip tik laukiau, kol fluidą atveš į Lietuvą, žadėjau pirkt, nes obuolių-migdolų kremas man per riebus buvo. Kai susipirkau šitą seriją priemonių, fluido net mėginukų nebuvo. Tai gerai, kad pasakei apie riebumą - kol kas reikia su testeriai pažaist... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zakkis @ 2009 05 09, 16:13)
o kokiems plaukams jis skirtas? po to naudoji kondishke? smile.gif


Tas, kurį aš pirkau skirtas ploniems ir normaliems plaukams (bet su eteriniais aliejais yra ir kitokių tipų plaukams skirtų). Kondicionieriaus nenaudojau, norėjau pažiūrėti koks pačio šampūno poveikis. Be kondicionieriaus plaukai išsišukavo sunkokai, bet iššukuot įmanoma smile.gif Kitais kartais naudosiu kondicionierių ar kaukę po jo. Parduotuvėj gavau tokio pačio kondicionieriaus mėginuką, tai dar tą rūpi išbandyt ax.gif

QUOTE(Spicas @ 2009 05 10, 10:48)
o vat fluido biski nesupratau, pasitepiau nakciai tai ryte veidas toks riebaluotas buvo  doh.gif , o siaip mano tkrai neriebi oda unsure.gif
gal kas naudojat ji ilgiau, kokie atsiliepimai?


Man irgi jis nuriebino veidą unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Finna: 10 gegužės 2009 - 13:53
QUOTE(ashtri @ 2009 05 10, 14:25)
Aš kaip tik laukiau, kol fluidą atveš į Lietuvą, žadėjau pirkt, nes obuolių-migdolų kremas man per riebus buvo. Kai susipirkau šitą seriją priemonių, fluido net mėginukų nebuvo. Tai gerai, kad pasakei apie riebumą - kol kas reikia su testeriai pažaist...  g.gif

tai as meginuka bandziau, bet kai uztepi toks legvutis atrodo, iskart susigeria, ir toks jausmas kad truksta dregmes, bet paskui..... blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Spicas Paskelbta Šiandien, 11:48
  isbandziau obuoliu-mogdolu tonika, veido fluida ir paakiu kremuka.
tonikas tikrai patiko 
paakiams irgi fainas toks legvutis zele-gelis
o vat fluido biski nesupratau, pasitepiau nakciai tai ryte veidas toks riebaluotas buvo  , o siaip mano tkrai neriebi oda 
gal kas naudojat ji ilgiau, kokie atsiliepimai?

O geras, kur jus cia radot obuolių - migdolų fluidą ir paakių kremą? g.gif
Pirmą kart girdžiu bigsmile.gif
Atsakyti
as pirkau tonika ir dave meginuku bigsmile.gif gal kokia naujiena skaitos
Atsakyti