Įkraunama...
Įkraunama...

L'occitane

QUOTE
Spicas Paskelbta Šiandien, 19:27
  as pirkau tonika ir dave meginuku  gal kokia naujiena skaitos

O kaip tonikas?Nesausina?
Bet net jų site'e nematau šių naujienų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Manija69 @ 2009 05 10, 19:29)
O kaip tonikas?Nesausina?
Bet net jų site'e nematau šių naujienų bigsmile.gif

Mano oda labai problematiška, mišri, linkusi į bėrimą ir šiaip alergijas - migdolų ir obuoliu prausimosi aliejus, tonikas tinka tobulai. Kremukas, kaip jau minėjau, per riebus man, tai iš apibūdinimo naujasis fluidas turėjo kaip ir gerai būti, laukiau, kol atveš į Lietuvą - ale va, sako kad riebina g.gif Bet tonikas ir aliejukas thumbup.gif Per mėginukus atsirinkau, kas tinka. Reiks ir fluido mėginuko dabar prašyt...
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2009 05 10, 22:01)
Mano oda labai problematiška, mišri, linkusi į bėrimą ir šiaip alergijas - migdolų ir obuoliu prausimosi aliejus, tonikas tinka tobulai.


Gal galite plačiau apie prausimosi aliejų?Ar jis per daug nesuriebina/nenusausina?Koks poveikis ir ar tepate po to kremą?Nuo spuogelių padeda?
Atsakyti
QUOTE(Liberte @ 2009 05 11, 16:38)
Gal galite plačiau apie prausimosi aliejų?Ar jis per daug nesuriebina/nenusausina?Koks poveikis ir ar tepate po to kremą?Nuo spuogelių padeda?

Laba smile.gif Na aliejukas tai nei sausina, nei riebina, tinka nuplaut makiažą, tik akių srities rašo, kad vengti. Po to naudoju tos pačios serijos toniką ir The Body Shop kremuką su jūros dumbliais (čia tik kol fluidą migdolų-obuolių serijos gausiu rolleyes.gif ). Man toks grynai gaivumo pojūtis po aliejuko ir toniko, tik kremas reikalą pagadina, bet tikiuosi kažką atsitaikyt ( laikau sukryžiavus pirštus, kad tik fluidas tiktų..). Dėl spuogelių - man tokie paviršiniai kyla kai per daug nusausinu visokiom antibakterinėm priemonėm veidą. Su L'occitane tikrai nesausėja. O jau su kitais spuogais (kai mečiau kontraceptikus( tai neįsivaizduoju, kas ir begalėtų padėt... Bet čia atskira tema smile.gif. Siūlau parduotuvėje pasiprašyt porai dienų testeriukų. Man testeriai ir padėjo apsispręst thumbup.gif
Atsakyti
laba diena, simtas metu nesilankiau jau cia smile.gif smagu kad tiek priplepeta

per ta laika prisipirkau visko.
1.Slamuciu makiazo valikli, pieneli.
2. Slamuciu seruma
3.Ryziu tonika
4.Migdolu sveitikli kunui
5.Sampuna vel jau kazin kelinta karta su esenciniais aliejais. Vistik naujasis alyvuogiu man galiausiai sausinti plaukus pradejo, tai dabar lentynoje stoves kartu su roziu sampunu... doh.gif
Ir dar visokiu zvakuciu, smilkalu.

Kai pradejau naudoti slamuciu koncentrata, dabar nenoriu naudoti kremo, kazkoks per sunkus jis man g.gif o beveik pilnas buteliukas doh.gif

toliau svaigstu nuo naujojo roziu aromato. Ir noriu ambros kvepalu nezmoniskai... wub.gif
Atsakyti
koks ranku kremas vertas demesio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 05 12, 22:18)
koks ranku kremas vertas demesio?  g.gif

man tiko ir patiko su taukmedziu (cia saltesniam metu periodui arba nakciai, nes riebesnis yra), dabar turiu roziu (irgi patinka naudoju darbe).Geriausiai nueiti iki parduotuves ir pasiziureti, pasiuostineti, nes gal tau nepatiks kvapas, nes as turejau toki su pomidoru krumo kvapu, kuris sake del dvapo retai kam patinka, o man patiko ir labai tiko, tik dabar kazkaip nebematau jo.Dabar konsultantes net paklausia ir pasiulo meginuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pro_race @ 2009 05 12, 22:18)
koks ranku kremas vertas demesio?  g.gif


Mano linkusioms sausėti rankoms labiausiai tinka kremas su taukmedžių sviestu. Bet jis toks riebesnis (nors man susigeria lengvai ir nelieka jokio riebumo pojūčio). Jei nori lengvesnių, tai yra rožių, vyšnių žiedlapių, medaus-citrinos ir kt. Paprašyk parduotuvėj mėginukų, konsultantės tikrai mielai duos, arba jei neturės, galėsi pasibandyt pačioj parduotuvėj ir pažiūrėsi, koks labiausiai tinka tau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakykit, kas is Almond serijos yra kunui? Zinau: pienelis, aliejukas ir skrabas.. o kuno dulksna arba kvepaliukai wub.gif Nes uzbururiantis saldus kvapas wub.gif labai noriu isigyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Berazume @ 2009 05 13, 10:45)
Sakykit, kas is Almond serijos yra kunui? Zinau: pienelis, aliejukas ir skrabas.. o kuno dulksna arba kvepaliukai  wub.gif Nes uzbururiantis saldus kvapas  wub.gif labai noriu isigyti  bigsmile.gif

Dar yra kuno kremas mirksiukas.gif Kaip tik baigiu ji, labai skalsus biggrin.gif
Atsakyti
jau apie sav.naudoju obuoliu-migdolu tonika, nu esu laabai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
nu va, pakraciau pinigine savo smile.gif nusipirkau migdolu duso alieju wub.gif labai skalsus man patinka.. Ir kuno pieneli thumbup.gif jis man ne taip patinka, nes reikia daug naudoti ir ne tauip kvepia kaip aliejus. Tai nuspresta, kad dar reiks pasipildyti aliejumis unsure.gif
Atsakyti