Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(maskatukas @ 2016 12 30, 16:12)
Sveikos. Ka patarsite vuduriu valymui pries koloskopija? Turiu tulzies pusles akmenlige. Siule picoptrep. Ten miltelius geri tik vienoje stiklineje istirpinus, o po to tik vandeni 2l. Galima pradeti nuo 14 val dienos.

Aš Fortrans geriu, 3 pakeliai 3 litrams vandens. Bet nežinau ar galima esant tulžies akmenligei.
Vasarį ir manęs laukia ši "maloni" procedūra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2016 12 31, 13:24)
Aš Fortrans geriu, 3 pakeliai 3 litrams vandens. Bet nežinau ar galima esant tulžies akmenligei.
Vasarį ir manęs laukia ši "maloni" procedūra. biggrin.gif


Su narkoze darysit?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2016 12 31, 18:49)
Su narkoze darysit?

Taip. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2017 01 01, 02:42)

Kur darysites?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 13 sausio 2017 - 13:15
Sveikos smile.gif paskaiciau temoje apie patyrimus darant kolonoskopija, bijojau nerealiai, nes manes irgi lauke toks tyrimas. Diena pries isgeriau 3 litrus Fortrans, paskutinis litras buvo sunkiausias, vos nurijau.
Sekancia diena tyrimo bijojau tiek, kad praleidau pries save kelis zmones be eiles smile.gif Bet gydytojas Klinikose pasitaike fainas, su humoro jausmu, jokio nuskausminimo nereikejo, siek tiek paskaudejo tik max 10 sekundziu. Labai idomu buvo ekrane stebeti, kaip atrodo pats procesas.
Reikia atsipalaiduoti ir nebijoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2017 01 13, 12:14)
Kur darysites?

Kauno klinikose.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2017 01 13, 22:33)
Kauno klinikose.

O vilnietės apart santariskiu kur begat? Gal privačiai kas kardiolitoj darėte? 4u.gif idomu kaip ten su ta kompensacija is ligonių kasų, turbūt ji priklauso tik tiems kas ieina i programų amžiaus rizikos faktorių nuo 50 metu? Ar amžius nesvarbu... unsure.gif

Tiesa dar kaina nustebino, skaičiau kelis psl atgal, kad virs 200euru santaruose extra alia privaciai ar kaip ten skaitos vip paslaugos... O radau dabar pvz su narkoze grožio chirurgija.Lt kaina 135eur.....

As vakar lankiaus pas savo gastro, tai miktelejo tik, susikaupk pasidaryk kolonoskopija del pilvo ir kt bėdų, tai dabar ir as galvos skausmą turiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 17 sausio 2017 - 14:07
QUOTE(Jolkuce @ 2017 01 17, 12:44)
O vilnietės apart santariskiu kur begat? Gal privačiai kas kardiolitoj darėte?  4u.gif  idomu  kaip ten su ta kompensacija is ligonių  kasų, turbūt  ji priklauso tik tiems kas ieina i programų amžiaus  rizikos faktorių nuo 50 metu? Ar amžius  nesvarbu...  unsure.gif

Tiesa dar kaina nustebino, skaičiau kelis psl atgal, kad virs 200euru santaruose extra alia privaciai ar kaip ten skaitos vip paslaugos... O radau dabar pvz su narkoze grožio chirurgija.Lt  kaina 135eur.....

As vakar lankiaus pas savo gastro, tai miktelejo tik, susikaupk pasidaryk kolonoskopija del pilvo ir kt bėdų, tai dabar ir as galvos skausmą  turiu biggrin.gif

Tai aš vilnietė, tik gydausi pas Kauno klinikų gastro. biggrin.gif
Atsakyti

Labas vakaras mergaites  :4u:  Man irgi buvo daryti slapto kraujavimo testai net 2 kartus ir abusyk teigiami :blink:  Todel siunte gyd kolonoskopijai, va kaip tik siand esu po sio tyrimo, na pojuciai ne patys geriausi, bet imanoma be vaistuku tai tikrai.  Nors gyd buvo ir kateteri isistates, nes mane jog tikrai reiks. Tiesa, man ja dare ne Lt. Noriu paklausti tu kurioms eme biopsija is zarnyno gleivines, kaip buvo po to? Ziuriu kad praejus 8 val po tyrimo stebiu kraujo gan skystose ismatose  :hmm: Gyd nk nesake, o as pamirsau paklausti...

P.s. storajam zarnyne absoliuciai nk blogo nerado. Biopsija tik del galimo maisto netoleravimo.

Atsakyti
Aš tai labai nustebau, kad atliekant kolonoskopiją nepastebi tiesiog storųjų žarnų mazgų. Tik kas viduje žarnų darosi, taip išeina. O kur ir kaip jos ten išsidėstę, nieko. Padarius magnetinį rezonansą tik pastebėjo, kad storosios žarnos mazgas dar pakištas po skrandžiu.
Atsakyti

Mirus tema? Turiu klausima del kapsulines kolonoskopijos plonojo zarnyno, gal kas daretes, kur privaciai, kaina? Endomedoj Kaune 1020 EUR, maniau kazkokia klaida, parasiau laiska, patvirtino jog cia tikrai tokia kaina :oh:

Atsakyti
Man irgi reiktu pasidaryti sita "malonuma", bet vis atidedu..man yra siule darytis toki tyrima, kur prileidzia i zarnyna kazkokio skyscio ir padaro rentgena, bet sake jeigu kazka itaria reikia darytis kolonoskopija ir plius spinduliu gauni daug.
As tai tokia jautruole..neseniai ryjau zarna, tai gydytojas sake, dar tokio jautrumo nemaciau biggrin.gif kita karta jums tik su narkoze reikia skrandi tikrinti..
Atsakyti