Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

Man kolonoskopija storzarnes dare jau, kadangi ten nieko, skrandi nieko, tai liko plonasis... Nors gyd sako, jog tikimybe jog ten ka ras lb maza, bet man vis vien neramu. Ieskau kur privaciai  pasidaryt, bet jau kaina tai ogo  :blink:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greituole: 26 gegužės 2017 - 23:14

Mirus tema? Turiu klausima del kapsulines kolonoskopijos plonojo zarnyno, gal kas daretes, kur privaciai, kaina? Endomedoj Kaune 1020 EUR, maniau kazkokia klaida, parasiau laiska, patvirtino jog cia tikrai tokia kaina :oh:

Bet man gastro sakė, jog tas kapsulinis variantas nėra labai tikslus ir paskui kartais tenka daryti paprastą, tai ar tikrai verta?

Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2017 06 17, 20:27)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Greituole" data-cid="71644183" data-time="1495661617">
<div>
<p>Mirus tema? Turiu klausima del kapsulines kolonoskopijos plonojo zarnyno, gal kas daretes, kur privaciai, kaina? Endomedoj Kaune 1020 EUR, maniau kazkokia klaida, parasiau laiska, patvirtino jog cia tikrai tokia kaina doh.gif​</p>
</div>
</blockquote>
<p>Bet man gastro sakė, jog tas kapsulinis variantas nėra labai tikslus ir paskui kartais tenka daryti paprastą, tai ar tikrai verta?</p>

Plonojo zarnyno tyrimas yra gana komplikuotas reikalas, paprastu endoskopiju jam nera, tikslumu videokapsule tikrai lenkia radiologinius tyrimus... Jei nera is ko rinktis, manau tikrai geriau imti ir pasidaryti ta nelabai tikslu, bet siai dienai tiksliausiu laikoma tyrima, nei laukti ir nk nedaryti 4u.gif tik va kaina tai kandziojasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Greituole: 19 birželio 2017 - 01:19

Plonojo zarnyno tyrimas yra gana komplikuotas reikalas, paprastu endoskopiju jam nera, tikslumu videokapsule tikrai lenkia radiologinius tyrimus... Jei nera is ko rinktis, manau tikrai geriau imti ir pasidaryti ta nelabai tikslu, bet siai dienai tiksliausiu laikoma tyrima, nei laukti ir nk nedaryti 4u.giftik va kaina tai kandziojasi...

aha, kaina nemaža. aš dariausi paprastą, su narkoze.

Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri esate susidure su komplikacijomis ar paumejimais po kolonoskopijos. Man jau antra savaite po tyrimo visas zarnynas toks jautrus ir toks jausmas ka suvalgau nukeliauja iskart per ana gala. Net maistas normaliai nesuvirskintas, taip pat ir viduriavimas istisai. Ejau pas daktarus kraujo ir ismatu tyrimai visi geri, bet kazkodel negaliu sugryzti i normalu ritma. Gal esate kas susidure? Butu smagu jei pasidalintumete patirtimi.

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Kodėl dauguma įstaigų kisa fortana ta? As nusipirkau jūsų rekomenduota picoprep, ir dabar galvoju, kas man turi paaiskint kaip ji vartot biggrin.gif? Instrukcijoj prirašyta jei procedura ryte, tai gerti tik 1 pakeli? O jei vakare kitos dienos tai du? Gal kuri atsilieps ir papasakos ax.gif Nors jauciu kas šitą procedūra atlikęs, nelabai i šią tema ir gryzta? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2017 08 08, 10:40)
Kodėl dauguma įstaigų kisa fortana ta? As nusipirkau jūsų rekomenduota picoprep, ir dabar galvoju, kas man turi paaiskint kaip ji vartot biggrin.gif? Instrukcijoj prirašyta jei procedura ryte, tai gerti tik 1 pakeli? O jei vakare kitos dienos tai du? Gal kuri atsilieps ir papasakos  ax.gif Nors jauciu kas šitą procedūra atlikęs, nelabai i šią tema ir gryzta?  biggrin.gif  4u.gif

Kai kam gerai išvalo žarnyną tik fortanas. Šitą jau girdėjau. Tai bereikalingas vargas su picoprep. Priklauso nuo organizmo.
Atsakyti

Tai kad ten lb aiskiai parasyta apie picoprep. Diena geri viena pokuti ir kiek nurodyta vandens. Vakarevel geri pokuti ir vandeni. Onkologiniame ir santaruose medikai gyria ji. As pati geriau. Issivale puikiai. 

Atsakyti
QUOTE(icma @ 2017 08 08, 12:45)
Kai kam gerai išvalo žarnyną tik fortanas. Šitą jau girdėjau. Tai bereikalingas vargas su picoprep. Priklauso nuo organizmo.

Nu bet dabar galvoju, tai negi jei ten kazkas kažkiek neisi vale, nutraukia tyrima ir liepia 2 kart ateit unsure.gif peržiūrėjau youtubej video daug visokiu, tai nu pazvengia jei koia morka plaukia, daktarai, bet vistiek daro tyrima.
Papildyta:
QUOTE(maskatukas @ 2017 08 08, 19:07)
<p>Tai kad ten lb aiskiai parasyta apie picoprep. Diena geri viena pokuti ir kiek nurodyta vandens. Vakarevel geri pokuti ir vandeni. Onkologiniame ir santaruose medikai gyria ji. As pati geriau. Issivale puikiai. </p>

As pirkus juos ne Lietuvoje, tai kai pradejau instrukcija skaityti lt ir ukrainietiskai, tai ir susimakalavau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 08 rugpjūčio 2017 - 18:58


Kvailos mintys.... O apalpti galimybė yra, jei visa diena nieko nevalgai tik geri ir viduriuoji? Čia turbūt baime jau prota knisa biggrin.gif kaip ištverti nevalgius, ar paprasta? Ar bais kokio batono riekes norisi? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 08 rugpjūčio 2017 - 19:46
Sveikos, gal kuri valėtės žarnyną su Eziclen? Vaistinėje negavau, užsisakiau, bet nelabai iš aprašymo supratau, rašo išgerti tuos du buteliukus, o kiek vandens?
Gydytojas paminėjo, kad gerti abu dviejų valandų skirtumu, bet apie vandens kiekį nieko, galvoju gal kaip ir su kitais milteliais reiktų tuos keturis litrus sugerti?
Atsakyti

Paziurekite vaistai.lt, turetumete rasti visa aprasyma. 

Atsakyti