Įkraunama...
Įkraunama...

Kolonoskopija

QUOTE(maskatukas @ 2017 09 17, 11:54)
<p>Paziurekite vaistai.lt, turetumete rasti visa aprasyma. </p>

jau skaičiau, rašo gerti pakakamai skysčių ir nuo to nei kike neaiškiau. Ko gero, kaip ir prie fortrans 4 l išgerti ax.gif
Atsakyti

Picoprep tai buvo du pokuciai, viena isgeri ir 1,5 lt vandens, truputi palaukiau , vel pokuti vaistu ir vandens 1,5 lt. Man paskutiniai gurksniai sunkiai lindo, bet zinojau, jei zarnynas nebus paruostas, vel reikes kartoti. Su narkoze darysite?

Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2017 09 17, 18:04)
<p>Picoprep tai buvo du pokuciai, viena isgeri ir 1,5 lt vandens, truputi palaukiau , vel pokuti vaistu ir vandens 1,5 lt. Man paskutiniai gurksniai sunkiai lindo, bet zinojau, jei zarnynas nebus paruostas, vel reikes kartoti. Su narkoze darysite?</p>

aš praeitą kart irgi gėriau miltukus reikėjo į litrą vandens ir tarpuose dar po litrą išgert, gavosi keturi litrai skysčių, o čia nieko nerašo. Dariausi Raudonam kryžiui, ten primigdė, iškart pasiprašiau, sakė mes visus nuskausminam, o va klinikose, kaip supratau net nenuskausmins, apie primygdymą kalbos net nebuvo unsure.gif
Planavau antroj ligoninėj pasidaryti, bet pats gydantis gydytojas kliniksoe sugalvojo padaryt, jau galvoju gal atsisakyti, nes atsiliepimai, kad daro grubokai unsure.gif
Man sunkiai irgi gėrėsi, pabaigoje jau reikėjo stengtis greitai suspėt nuryt, kad atgal neišliptų, nors citrinos spaudžiau ir ant galo dar ir cukraus pridėjau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 17 rugsėjo 2017 - 20:17

Onko Vilniuje dare, su pusiau narkoze, tokia apsvaigusi, keista ir oro niekas nepute, eile kilometrine, bet as gulejau skyriuje, tai nuveze ir atveze. Valgyt dave pietus. Po to skrandi tyre santaruose irgi su narkoze, niekas neskaudejo. 

Viena moteris ligonineje atsisake narkozes, rado kelis navikus ir reikejo kartoti tyrima po keliu dienu ir jau su narkoze. Dare 2 val. Sake, daug biopsijos eme. Kaip tada reiketu iskenteti. O pradurti neimanoma. Lb plonas  ir lankstus vamzdelis su sviesyte gale. 

Atsakyti

Onko Vilniuje dare, su pusiau narkoze, tokia apsvaigusi, keista ir oro niekas nepute, eile kilometrine, bet as gulejau skyriuje, tai nuveze ir atveze. Valgyt dave pietus. Po to skrandi tyre santaruose irgi su narkoze, niekas neskaudejo. 

Viena moteris ligonineje atsisake narkozes, rado kelis navikus ir reikejo kartoti tyrima po keliu dienu ir jau su narkoze. Dare 2 val. Sake, daug biopsijos eme. Kaip tada reiketu iskenteti. O pradurti neimanoma. Lb plonas  ir lankstus vamzdelis su sviesyte gale. 

Kalbant apie kolonoskopiją, labai retais atvejais galima :D

Atsakyti

Senokai, čia bebuvot. Aš ryt einu, matysim , kas čia bus. Jau tiek prisibijojau, prisinervinau :blink:  kad šiandien labai ramu. Nors rytoj įtariu pareis drebulys.

Vartojau Eziclen, man patiko galvojau bus baisiau.

Atsakyti
QUOTE(*Kristaliukas* @ 2017 12 12, 21:10)
<p>Senokai, čia bebuvot. Aš ryt einu, matysim , kas čia bus. Jau tiek prisibijojau, prisinervinau blink.gif  kad šiandien labai ramu. Nors rytoj įtariu pareis drebulys.
</p><p>Vartojau Eziclen, man patiko galvojau bus baisiau.
</p>

Tikrai mažai kas čia beužsuka,tai turbūt ir gerai,kad neturi tų problemų.Kaip jums sekėsi?Artėja manoji "linksmybių"diena tai norėjau paklausti,ar po tos procedūros greitai galima valgyti ar tie išgerti vaistai dar veikia,nes iki namų toli,praeis daug laiko,tai ar galima užkąsti ar geriau nerizikuot.Atsakykit kas galit ir turit patirties.
Atsakyti
QUOTE(dvynukas 65 @ 2017 12 16, 14:11)
Tikrai mažai kas čia beužsuka,tai turbūt ir gerai,kad neturi tų problemų.Kaip jums sekėsi?Artėja manoji "linksmybių"diena tai norėjau paklausti,ar po tos procedūros greitai galima valgyti ar tie išgerti vaistai dar veikia,nes iki namų toli,praeis daug laiko,tai ar galima užkąsti ar geriau nerizikuot.Atsakykit kas galit ir turit patirties.

Tuoj pat valgiau. Man skrandzio problemos. Negalejau laukti. Viskas gerai.
Atsakyti

Nieko nejaučiau, suleido vaistu, užmigau. Po to pažadino apsirengiau, šnektelėjom su daktariuku, nei bloga, nei ką, lyg nieko nebūtų buvę. Buvau nevalgius 2 paras lygiai, gal persistengiau :hmm:  Po tyrimo kai grįžau labai lengvai krimstelėjau, nelabai ir norėjos. Galima iš kart užvalgyt su pilvu viskas tvarkoj, iš vakaro keletą valandų tik  su tuliku draugai :)  Bet tie skysčiai ne tik žarnyną, bet ir smegenis praplovė, mečiau kavą gert, jau savaitė su virš  kaip nė į burną, ko nėra buvę. Daktariuks dieviško gerumo :wub:

Sėkmės visoms ir būkit sveikos.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kristaliukas*: 21 gruodžio 2017 - 20:11
Sveiki, gal kam dare irigoskopija ? Kaip tai daroma ? labai labai baisi procedura ?
Atsakyti

Buvau Santaros Vilniuje. Kolonoskopija pasirodo visai nebaisi procedūra, nieko neskaudėjo, gydytojos (buvo kelios berods) nuostabios, labai dėmesingos :) Net nežinau kas ten buvo daroma, nes atrodo tik pradėjo o jau ir baigė. Matyt užmigau  :rolleyes: ir kam aš taip nervinausi ... bado dieta (nors šiaip tai picoprep man pasirodė skanus ir nebuvo sunku skysčius gerti, tik ryte rankos pačios nešė viską į burną, tik prieš įsidedant maistelį atsipeikėdavau, kad juk negalima...) buvo žymiai baisiau.

Atsakyti

Sveiki, geriu PICOPREP, nežinau, man taip atrodo, kad nelabai jis valo man, reikės ryte lėkti pirkti kitą , po pietų tik bus kolonoskopiją

Atsakyti