Įkraunama...
Įkraunama...

Veido priežiūra 30+

QUOTE(krize @ 2013 06 26, 09:17)
SVR SPF 50 mineralinis kremas su atspalviu. Yra 2 odos tipams: sausai ir normaliai - mišriai. Tinka cheminių filtrų netoleruojančiai odai.

O ji lt galima isigyti, ar reikia siustis is svetur? 4u.gif
Atsakyti
As naudoju Clinique City block sheer spf 25, antra buteliuka jau, man jis superinis ax.gif
Dabar renkuosi seruma.. Pasilikau du, gal galit padeti apsispresti kuri imti??

http://www.amazon.co...=A3TPFYKUPLRK7R

http://www.amazon.co...=A2H5RK1WBJ611I

oda sausa, jautri.. ar tas vitaminas C nieko tokio vasarai? Tepciau vakare, o ryte vistiek krema su spf naudoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2010 11 26, 23:54)
Kodėl vasarą priemonių su vitaminu C negalima?  g.gif Juk C nėra fototoksiškas, kaip tik didina odos atsparumą UV spinduliams.
<...>

Atsakyti
QUOTE(apolonas @ 2010 03 09, 18:13)
Parsisiųsti/parsivežti iš vakarų ES valstybių. 100ml kaina 80-100Lt. Lietuvoje, kaip ir viskas, kelis kartus brangiau.


Gal galite pateikti gamintojų, kurių produkcijos (su placenta) galima įsigyti ES, pavyzdžių? Kažkaip internete ne kažką randu g.gif arba visokie stebuklingi kremai po 10 dol doh.gif
ir dar maisto papildai su hialiurono rūgštimi domina (be Biocell, kuriame jos realiai nedaug) - kiek sudėtyje turėtų būti mg, kad būtų vertingas papildas?
Atsakyti
QUOTE(Muffins @ 2013 06 26, 11:28)
O ji lt galima isigyti, ar reikia siustis is svetur? 4u.gif

Yra Lietuvoje, Eurovaistinėse.
Atsakyti
Gal žinote nuo kokio amžiaus galima naudoti anti-age priemones? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2013 07 01, 10:20)
Gal žinote nuo kokio amžiaus galima naudoti anti-age priemones? 4u.gif


Ka turit galvoje, sakydama anti aging? Priemones, brandziai odai? smile.gif nes anti aging gali but ir nuo 30 ir nuo 40 ir nuo 50+ metu.. tarkim Lancome Genifique galima traktuot jau kaip anti aging, bet ja galima naudot nuo 25-30m jau.. smile.gif as kaip sakau reikia ziureti i odos bukle daugiau, nei i metus.. bet tai nereiskia, kad 30metei reiktu naudoti 50metems skirtas priemones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amberr. @ 2013 07 01, 11:36)
Ka turit galvoje, sakydama anti aging? Priemones, brandziai odai?  smile.gif nes anti aging gali but ir nuo 30 ir nuo 40 ir nuo 50+ metu.. tarkim Lancome Genifique galima traktuot jau kaip anti aging, bet ja galima naudot nuo 25-30m jau..  smile.gif as kaip sakau reikia ziureti i odos bukle daugiau, nei i metus.. bet tai nereiskia, kad 30metei reiktu naudoti 50metems skirtas priemones  smile.gif


O kaip žinoti ar tas anti aging produktas tik tinkamas nuo 30 m.ar nuo 40 m ar nuo 50 m? smile.gif
Atsakyti
O man dabar iskilo stai koks klausimas g.gif

Kai reikia kazkokios priemones plauku prieziurai, as einu i specializuota parduotuve kur tuo prekiaujama, tariuosi su ismanancia konsultante ir kazka issirenku pagal savo finansines galimybes. Kazin ar imanoma kur nors taip issirinkti veido prieziuros priemones? blush2.gif Kad butu su kuo pasitarti, kad nebutu pardaveja kuri tik paskaitys aprasyma nuo etiketes, arba konsultante kuri reklamuos tik produktus su kuriais ji dirba? Aisku yra ir kitas kelias, eiti toliau ir bandinetis paciai kur pigiau, patikimiau, skaityti aprasymus, bandyti laime pradedant prekybcentriais baigiant platintoju katalogais. Bet tiesa sakant pavargau klaidzioti tose grozio dziunglese ir buti bandomuoju triusiu... verysad.gif Noriu kad kas nors man "sustatytu" produktus kurie tinkami butent mano odai - dieninis kremas, naktinis kremas, serumas, paakiu kremas ir t.t. Be abejo, tai galetu padaryti kosmetologe... Deja, mano kosmetologe pasiule man kremus po 180 Lt.... spec. krema uz 400 lt.... verysad.gif Paklausus ka ji pigesnio galetu man rekomenduoti, sako, as su kitom priemonem nedirbu. Tai gal verta ieskoti kosmetologes pagal jos naudojamas priemones? Kazkoks absurdas gautusi ar ne. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 10 12, 21:36)
O man dabar iskilo stai koks klausimas g.gif

Kai reikia kazkokios priemones plauku prieziurai, as einu i specializuota parduotuve kur tuo prekiaujama, tariuosi su ismanancia konsultante ir kazka issirenku pagal savo finansines galimybes. Kazin ar imanoma kur nors taip issirinkti veido prieziuros priemones? blush2.gif  Kad butu su kuo pasitarti, kad nebutu pardaveja kuri tik paskaitys aprasyma nuo etiketes, arba konsultante kuri reklamuos tik produktus su kuriais ji dirba? Aisku yra ir kitas kelias, eiti toliau ir bandinetis paciai kur pigiau, patikimiau, skaityti aprasymus, bandyti laime pradedant prekybcentriais baigiant platintoju katalogais. Bet tiesa sakant pavargau klaidzioti tose grozio dziunglese ir buti bandomuoju triusiu...  verysad.gif  Noriu kad kas nors man "sustatytu" produktus kurie tinkami butent mano odai - dieninis kremas, naktinis kremas, serumas, paakiu kremas ir t.t. Be abejo, tai galetu padaryti kosmetologe... Deja, mano kosmetologe pasiule man kremus po 180 Lt.... spec. krema uz 400 lt....  verysad.gif Paklausus ka ji pigesnio galetu man rekomenduoti, sako, as su kitom priemonem nedirbu. Tai gal verta ieskoti kosmetologes pagal jos naudojamas priemones? Kazkoks absurdas gautusi ar ne. g.gif

Jums galėtų padėti gydytojas dermatologas. Net jei neturite didelių problemų su oda, visada galite nueiti pasitarti dėl tinkamos odos priežiūros. Gydytojai mielai konsultuoja ir dažniausiai nekiša priemonių, kurių kainos 400 Lt.
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2013 07 01, 12:46)
O kaip žinoti ar tas anti aging produktas tik tinkamas nuo 30 m.ar nuo 40 m ar nuo 50 m? smile.gif

Dieve mano, tai juk buna aprasyta kokio amziaus odai. Pasidomekit kremais, apsilankykit interneto puslapyje. Pvz Loreal kremai- net ant pakuociu yra parasyta, kokio amziaus odai tinka. Aisku, 30-metei netiks for mature skin kremas greiciau for the first wrinkles
Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 10 12, 21:36)
O man dabar iskilo stai koks klausimas g.gif

Kai reikia kazkokios priemones plauku prieziurai, as einu i specializuota parduotuve kur tuo prekiaujama, tariuosi su ismanancia konsultante ir kazka issirenku pagal savo finansines galimybes. Kazin ar imanoma kur nors taip issirinkti veido prieziuros priemones? blush2.gif  Kad butu su kuo pasitarti, kad nebutu pardaveja kuri tik paskaitys aprasyma nuo etiketes, arba konsultante kuri reklamuos tik produktus su kuriais ji dirba? Aisku yra ir kitas kelias, eiti toliau ir bandinetis paciai kur pigiau, patikimiau, skaityti aprasymus, bandyti laime pradedant prekybcentriais baigiant platintoju katalogais. Bet tiesa sakant pavargau klaidzioti tose grozio dziunglese ir buti bandomuoju triusiu...  verysad.gif  Noriu kad kas nors man "sustatytu" produktus kurie tinkami butent mano odai - dieninis kremas, naktinis kremas, serumas, paakiu kremas ir t.t. Be abejo, tai galetu padaryti kosmetologe... Deja, mano kosmetologe pasiule man kremus po 180 Lt.... spec. krema uz 400 lt....  verysad.gif Paklausus ka ji pigesnio galetu man rekomenduoti, sako, as su kitom priemonem nedirbu. Tai gal verta ieskoti kosmetologes pagal jos naudojamas priemones? Kazkoks absurdas gautusi ar ne. g.gif



Kosmetologes daznai siulo savo atstovaujamos firmos produktus. Paskaitinekit SM, kitus forumus. Merginos bando daug kremu, apraso juos..Be to, rasti gerai tinkancias, veiksmingas priemones nelengva. Juk kas tinka vienam, kitam gal netinka..
Atsakyti
Gal kuri esate kuri turejusi Matis Réponse Vitalité - Energising Cream ? Kokie atsiliepimai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cover_girl: 12 sausio 2014 - 14:20