Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnytinė santuoka

Mes tuokemes ir CMB, ir baznycioje rolleyes.gif Nei vienas neesame praktikuojantis katalikas,bet net nesvarstem tokio dalyko-ar eiti i baznycia, ar ne. Tiesiog taip reikejo,taip turejo buti smile.gif Gal baznycioj graziau,iskilmingiau g.gif Mn labiausiai patiko,kad visi gimines ir sveciai taip pat atvaziavo i baznycia. Ypac dziaugiausi,kad buvo mama, nes turi dar dvi seses ir broliuka,bet mama ne vieno is ju ceremonijoje nedalyvavo (jie visi gerokai vyresni ir tuo metu,kai vedesi apie tai nebuvo pagalvota...). Ir dar- mus tuoke labai fainas kunigas- vyro seimos draugas thumbup.gif

O siaip... jei nelemta, tai santuokos neisgelbes ir pacio popieziaus palaiminimas wink_3.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Na, mes tuokėmės ir CMB, ir bažnyčioje. Tvirtai galiu pasakyti: sutuoktuvių ceremonija bažnyčioje nerealiai skiriasi nuo CMB. Vien priesaika bažnyčioje ko verta! Kai man vyras priesaiką sakė, tai aš net apsižliumbiau prie visų! blush-anim-cl.gif Manau, kad nei CMB, nei bažnyčia negali užtikrinti, kad du žmonės po kurio laiko neišsiskirs. Ir tik patys žmonės gali susikurti savo bendrą gyvenimą, kurį norėtų nugyventi iki galo kartu. wink_3.gif
Atsakyti
Mano busimas vyras i baznycia eina labai retai as irgi tik per sventes (bet esu tikinti )bet tuoksimes baznycioje nes mano suzadetinis kategoriskai pries tai kad musu santuoka butu tik civiline.Man tai bazbytine santuoka tai ne tik grazu arba tuoksimes baznycioje del tevu ar kitu,tiesiog.... tiekesiu pirma ir (tikiuosi) paskutini karta.Mums tai kaip prisipaziimas pries Dieva,kad mes mylime vienas kita smile.gif
Atsakyti
planuojam tuoktis ir baznycioj ir CMB. mums net klausimu nekylo kur, ar tik ten, ar tik ten.
siaip per drauges vestuves buvau apsalus ohmy.gif ji tuokesi tik CMB. pakviete, nepraejo 5 minutes, isvare ohmy.gif ziauru - jokio iskilmingumo, jokiu emociju.........
Atsakyti
mes tai vestuviu diena tuokemes baznycioje. rolleyes.gif

aishku paskui reikia per 10 dienu uzregistruoti civiline, kad santuokos datos nekeistu....
bet civilinej tikrai nebuciau registravus pirma... nes jei po to dar nori ir baznycioje, tai jau skaitosi kaip palaiminimas.... unsure.gif

nors as nesu labai stipriai tikinti....santuoku rumuose man kazkaip valdishka. baznycia man asocijuojasi su sazine. cool.gif ir shirdimi rolleyes.gif
ir kazkaip ishkilmingiau baznycioje.... smile.gif
santuoku rumuose kazkoks kovejeris schmoll.gif

tai vat taip vat.
ir labai mes patenkinti buvom...o tai be ryshio vestuviu diena ziedus imti pora kartu : unsure.gif
Atsakyti
As irgi noreciau baznycioj, bet mano brangusis visom keturiom pries. sad.gif sad.gif sad.gif Tai esim tik i CMB.
Atsakyti
QUOTE(laukine @ 2005 01 13, 02:18)
planuojam tuoktis ir baznycioj ir CMB. mums net klausimu nekylo kur, ar tik ten, ar tik ten.
siaip per drauges vestuves buvau apsalus  ohmy.gif  ji tuokesi tik CMB. pakviete, nepraejo 5 minutes, isvare ohmy.gif ziauru - jokio iskilmingumo, jokiu emociju.........



zinok ir taip ta diena bus ka veikti... man atrodo, kad viena ceremonija tai grazu, o dvi, tai kazkaip... unsure.gif suprastina visa veiksma....

antroji jau tokio virpulio nekelia kaip pirmoje, tai kam jina ta svarbia diena reikalinga wink_3.gif

cia aishku asmenishkas reikalas, mes po savaites nuejom i santuoku rumus ir ishrashe mums popiereli. biggrin.gif
kreivai nusishypsojo ir pasake sekmes
blink.gif mad.gif

jei per vestuves man taip butu buve, tai as turbut buciau apsiverkus unsure.gif
taip kad man baznycioj tikrai laaabai patiko... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2004 12 09, 14:53)
Mes tuokemes tik CMB. Visi buvo nustebe - nerealiai nustebe. Tevai ir seneliai irgi labai norejo, kad tuoktumemes ir baznycioje. O nesituokem baznycioje tik todel, kad nesame labai praktikuojantys katalikai ir nenorejome vien del ceremonijos ir aplinkos paminti tikejimo.
Kad santuoka butu tvirta nereikia kazhkokio ishorinio isikishimo (pvz. santuokos baznycioje) - uzhtenka tiketi vienas kitu ir myleti.



Labai pritariu, kad daugiau butu tokiu poru, kurios atvirai pripazysta tokius dalykus thumbup.gif ir neskuba lekt i baznycia tuoktis tik todel, kad "matai aplinkai to reikia".... blink.gif
Atsakyti
As esu krikscione ir tikiu i Dieva, aisku yra tam tikru dalyku su kuriais as ne visai sutinku bet yra kaip yra. Kartais nueinam i baznycia.
Mano busimasis yra labiau dievobaimingas nei as.
Vestuviu diena mes tuoksimes tiktai baznycioje del siu priezasciu:
1. Kaip ten bebutu esu krikscione ir noriu kad musu santuoka butu iteisinta baznycioje, nes tiems kurie neeme sliubo ir gyvena musiskai kalbant "nuodemei" nesusituokus baznycioj po to negalima eiti ispazinties, bei komunijos.
2. Apeigos yra labai grazios, trunka ilgiau ir jaudina.
3. Baznycios aplinka yra man grazesne ir jaukesne nei CMB. Vilniaus zaksas man dvelkia salciu, o dar visokios kalbos kad jis pastatytas ant kapiniu kad ten vaidenasi ir t.t. man visai neteikia jokio patrauklumo.
4. CMB biure yra konvejeris, tau skiriama max 5 minutes ir viskas, baznycioje ceremonija yra labai iskilminga ir porai skiriama kazkur ne pilna valanda.
Vestuviu diena eiti ir ten ir ten man kazkaip juokinga ir nelogiska. Teko dalyvaut vienose vestuvese kur pora ejo ir i CMB ir tuokesi baznycioj. Ir kai po baznytiniu apeigu, tu vel nusimauni zieda ir vel taves is naujo klausia ar esi rimtai apsisprendes, tai man suima juokas - juk jie jau susituoke ka dar jiems spresti? megalol.gif

Beje man yra labai idomus vienas g.gif Tie visi herojai is muilo operu - juk ju religija irgi krikscionys tai kaip jie gali tuoktis po 100 kartu baznycioj, eina ir eina...rodo gi serialuose....nuo ko cia priklauso kad pas mus tik viena karta galima eiti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Karmen @ 2005 01 13, 19:26)
Beje man yra labai idomus vienas  g.gif Tie visi herojai is muilo operu - juk ju religija irgi krikscionys tai kaip jie gali tuoktis po 100 kartu baznycioj, eina ir eina...rodo gi serialuose....nuo ko cia priklauso kad pas mus tik viena karta galima eiti?  unsure.gif
Man irgi būtų įdomu. Norėčiau dar kartą susituokti bažnyčioj blush-anim-cl.gif, bet net neįsivaizduoju nuo ko pradėti. Gal kas žinot? angel.gif
Atsakyti
QUOTE(linuciukas @ 2005 01 13, 17:21)
man atrodo, kad viena ceremonija tai grazu, o dvi, tai kazkaip... unsure.gif suprastina visa veiksma....

antroji jau tokio virpulio nekelia kaip pirmoje, tai kam jina ta svarbia diena reikalinga  wink_3.gif


Mes tuokemes ir ten, ir ten. I CMB vaziavom keturiese- mes + liudininkai. Na, dar fotografas lauke vietoje doh.gif Mes priemem visa ta ceremonija kaip formaluma+ viskas vyksta viena diena, veliau nereiks lakstyt ir dokumentu nesiot wink_3.gif I baznycia susirinko visi, kurie norejo mus pasveikinti. Ten jau buvo isties iskilminga ir tikra ceremonija. Tik iseje is baznycios mes ISTIESU pasijutom vyru ir zmona wub.gif
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2005 01 13, 21:17)
Man irgi būtų įdomu. Norėčiau dar kartą susituokti bažnyčioj blush-anim-cl.gif, bet net neįsivaizduoju nuo ko pradėti. Gal kas žinot?  angel.gif


na zinok turiu tave nuliudinti. blink.gif
jei jau tu buvai baznycioj karta sutuokta, tai antra karta galima tik ishimtiniais atvejais.
pvz, jei irodai kad santuoka buvo negaliojanti... yra keli atvejai. bet cia ilga procedura, parapija turi kreiptis i vyskupus ir pan... unsure.gif
kursuose prieš bažnytine santuoka yra viskas aptariama.
taip kad jei tikrai nuri, reik liabal pasidomet... cool.gif
Atsakyti