Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijai

QUOTE(Flaxkids @ 2010 08 19, 12:53)
na man tie visi spektakliai nepriimtini, kaip ir vestuves pagal tradicijas, tiesiog labai nenaturalus veiksmas ir tiek, mes irgi nedarem jokios programos ax.gif

SKAICIAU, SKAICIAU VISA TEMA... na man atrodo irgi kartais keista, kai zmones daro vien tik pasisedejima, saxo muzika, vien del to , kad nedarytu taip kaip visi, nors tai irgi nera naturalu biggrin.gif teko buti tokiame baliuje, seimininkam irgi atrode, kad ne lygis daryti vestuves tradicines ir pan, pasidare "auskto lygio", reziume sveciai jautesi nejaukiai, matesi ziovulys biggrin.gif

tiesiog man atrodo, kad reikia sventes daryti tokias, kokias is tikruju norime, pvz man patinka tradicijos, man tai grazu, todel tikrai butu nesamone dabar vien del to, kad kazkam tai atrodo spektaklis ar kad kazkas kazka pagalvos netaip, perlipti per save ir nedaryti tokios sventes kokios noriu 4u.gif

bukim tolerantiskesni ir pakantesni vieni kitiem 4u.gif
Atsakyti
lape snape, pritariu Jums 4u.gif Kiekvienas daro pagal save, man asmeniskai taip pat grazu tradicijos ir nematau jokios vaidybos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitita @ 2012 05 30, 23:34)
Labas, munyte,
Manau rozanciu, jei rengsi krikstasuni (yra toks paprotys, kad kriksto mama aprengia vaikuti), gali uzkabint ant kakliuko ir po drabuzeliais tegu sau buna. Kriksto metu kartu su vaikeliu ir rozanciu pasventins. Per mano vaiko krikstynas kunigas net klause ar turim kokiu daiktu, kuriuos noresim pasventint, bet buna, kad specialiai atskirai nesventina....
Del asotelio, kiek as esu skaicius, iseinant is namu turetu kriksto tevas sudauzyti.
Tikiuosi padejau smile.gif

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Per dukrytes krikstynas, labiausiai visiems patiko delioti puzle is jos nuotraukyciu thumbup.gif atspausdinau jos 2 nuotraukytes (kiekviena ant a4 lapo) ir sukarpiau panasiai kaip puzle thumbup.gif sugrupavom svecius po 2 ir jie turejo sudeliot kuo greiciau bigsmile.gif

Dar zaidem toki zaidimuka "Kaip gyvuneliai sako" smile.gif is vakaro surasiau ivairius gyvunelius (karvyte, kiaulyte, liutukas ir pan., kokius pusantru metuku vaikas jau moka mazdaug) ant lapeliu, zaidimo pradzioj kiekvienas svecias issitrauke po lapeli ir atsistojes turejo pasakyt ka issitrauke ir kaip tas gyvunelis sako, ir paprasyt dukrytes, kad ji pakartotu thumbup.gif laaaabai smagu visiems buvo, o dukrytei ypac, kiek ji krykstavo is laimes, kai ji pakartodavo o visi jai plojo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos visos besiruošiančios 4u.gif
radau sm platybėse rtokį laišką vienos mamos, ir nžn ar čia jos asmeniškai rašytas ar ne, bet labai gražūs žodžiai ir tą laišką įdėjo kiekvienam svečiui , labai norėčiau taip pat padaryti tik nžn ar etiška, ką manot, gal kuri kur matėt jau tokį?

Mano gyvenimo scenarijus prasidėjo vieną šaltą ir snieguotą dieną, kuomet pirmuoju savo riksmu
pranešiau, jog į gyvenimą atėjau Aš. Viskas, kas vėliau sudarys manąją asmenybę, formuojasi šiais
pirmaisiais mano gyvenimo metais, kuomet esu visiškai priklausoma nuo tėvų, senelių, prosenelių,
dėdžių tetų ir visų man ir mano šeimai artimų žmonių. Todėl vertinu ir priimu Jūsų patirtį, išmintį ir
atsidavimą.

Noriu jaustis pilnaverte, kad būtų gerbiami mano poreikiai, jausmai. Kad išmokčiau jaustis vertinga ne tik
gaudama, bet ir atiduodama, dalindamasi. Kad išmokčiau vertinti save ir kitus ne už rezultatus, bet ir už
siekius, įdėtas pastangas. Kad priimčiau save ir kitus nebūtinai tobulus, bet savitus. Kad išmokčiau klysti
ir mokytis iš klaidų, o ne gyventi neklystant. Kad išmokčiau gerbti skirtingą nuomonę, kuri kiekvienam
yra “teisinga” kitokia.

Šiandiena aš dar nemoku išsakyti savo jausmų, tačiau aš žinau ir jaučiu, kad šią dieną jūs esate su
manimi, nes aš esu jums svarbi, nes svarbi jums mano šeima. Šiandiena aš tapau Dievo vaiku, bei
įžengiau į naujų šeimų – krikštatėvių gyvenimą. Vertinu šias dovanas ir suprantu, kad į jas reikia žvelgti

su pasitikėjimu, pagarba ir atsakomybe...

Džiaukitės ir švęskite šią pirmąją mano šventę kartu su manimi linkėdami, kad visas mano gyvenimas
būtų laimingas, mokindami pasiekti tą laimę savo rankomis ir leiskite jaustis mylima bei vertinama už tai
kokia esu, o ne už tai ką darau ar darysiu.
Atsakyti
Merginos, sakykite, o jei krikstijama mergyte, tai kaip suprantu pvz islydint is namu kai reikia susokti polka su krikstuke (kad gyvenimas lengvas ir linksmas butu) kas turi susokti su ja-kriksto tetis ar mama? ir dar - kai is namu isnesama lauka vaziuoti i baznycia, kas turi krikstuke 3kartus apvesti aplink masina-kriksto tetis ar kriksto mama? bigsmile.gif

QUOTE(trupinelis @ 2012 06 16, 23:57)

Mano gyvenimo scenarijus prasidėjo vieną šaltą ir snieguotą dieną, kuomet pirmuoju savo riksmu
pranešiau, jog į gyvenimą atėjau Aš. Viskas, kas vėliau sudarys manąją asmenybę, formuojasi šiais
pirmaisiais mano gyvenimo metais, kuomet esu visiškai priklausoma nuo tėvų, senelių, prosenelių,
...............


Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
sveikutes
ruosiuos dvejom krikstynom, savo berniuko ir dukterecios smile.gif kaip manot, ar labai turi skirtis mano scenarijai, kazkaip jau pasimeciau, kur riba kriksto mamos ir mamos blush2.gif
labai grazus laiskas, ir as noreciau ji panaudoti perdarius savo berniukui ax.gif
Atsakyti
sveikos,

Norejau pasiteiraut kaip tiksliai yra zaidziamas zaidimas gimdymo namai? kuo smulkiau jai galit aprasykit. aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2012 06 16, 23:57)
sveikos visos besiruošiančios 4u.gif
radau sm platybėse rtokį laišką vienos mamos, ir nžn ar čia jos asmeniškai rašytas ar ne, bet labai gražūs žodžiai ir tą laišką įdėjo kiekvienam svečiui , labai norėčiau taip pat padaryti tik nžn ar etiška, ką manot, gal kuri kur matėt jau tokį?



sveika 4u.gif nuostabus zodziai thumbup.gif tikrai... Manau ir as pasinaudosiu sia ideja,aciu smile.gif
Atsakyti
O tas laiskas iteikiamas kiekvienam sveciui?
Atsakyti
Sveikos merginos, sakykit kai per krikštynos sodinat medį sakot kokius nors žodzius?
Atsakyti
QUOTE(vrum-vrum @ 2012 07 19, 01:10)
O tas laiskas iteikiamas kiekvienam sveciui?


as manau taip,isskyrus vaikus smile.gif
Atsakyti