Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijai

QUOTE(Seimynele_A @ 2012 05 18, 12:49)
[. Du vaikuciai is skirtingu seimu ir niekaip neismastau koki scenariju paruosti, kad viskas deretu tarpusavy  verysad.gif

Tai va ir mums tas pats, nors šeima ta pati-dvynukų krikštynos bus, o krikštatėviai skirtingi. Na scenarijų susiderinsime kas kaip, bet labai sunkų viską sudėlioti į vietas, nes viskas gi 2 vaikučiam bus sakoma, nesinori apsunkinti svečių ilgom kalbom unsure.gif Gal kas esat buvę tokioj situacijoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2012 05 18, 14:01)
Tai va ir mums tas pats, nors šeima ta pati-dvynukų krikštynos bus, o krikštatėviai skirtingi. Na  scenarijų susiderinsime kas kaip, bet  labai sunkų viską sudėlioti į vietas, nes viskas gi 2 vaikučiam bus sakoma, nesinori apsunkinti svečių ilgom kalbom unsure.gif Gal kas esat buvę tokioj situacijoj  ax.gif



Panasu, kad niekaim neteko dalyvauti dviguboj sventej
Atsakyti
Sveikutes,
arteja ir musu dvynuku krikstynos dar truputeli turiu laiko menesiuka bet geriau pradet viska ruosti is anksto smile.gif pas mus krikstateviai bus vieni tai del dovanu truputi maziau islaidu smile.gif bet norisi grazios sventes. o ir sveciu neper daugiausiai atrimiausi zmones smile.gif taciau yra kam ruostis smile.gif
tai su jusu pagalba po truputuka vis delioju senariju i savas vietas o kas gausis bus matyt po krikstynu smile.gif g.gif
Atsakyti
iš tikrųjų smagi krikštynos šventė smile.gif , o kai ji dar ir dviguba smile.gif
Atsakyti
sveikutes;)...noreciau jusu pagalbos paskutiniems pasiruosimo strichams;)...Dovana krikstasuniui kada iteikti? Esu nupirkus sidabrini rozanciu ir noriu baznycioje,kad ji pasventintu,o kada man jam uzkabint? Baznycioje? ar grizus namie?
Dar kilo klausimas kuris ir kada dauzo ta asoteli? Ar iseidamas is namu krikstatevis ar tevelis jau grizus prie stalo? Nes cvia visokiu nuomoniu radau...
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2012 05 29, 22:16)
sveikutes;)...noreciau jusu pagalbos paskutiniems pasiruosimo strichams;)...Dovana krikstasuniui kada iteikti? Esu nupirkus sidabrini rozanciu ir noriu baznycioje,kad ji pasventintu,o kada man jam uzkabint? Baznycioje? ar grizus namie?
    Dar kilo klausimas kuris ir kada dauzo ta asoteli? Ar iseidamas is namu krikstatevis ar tevelis jau grizus prie stalo? Nes cvia visokiu nuomoniu radau...




O kam ji dauzo? Ka sis veiksmas simbolizuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 05 29, 21:58)
O  kam ji dauzo? Ka sis veiksmas simbolizuoja? g.gif


šukės nešą laimę, kad jos atneštų daug laimės ir džiaugsmo vaikeliui.
Atsakyti
Mūsų vieno vaiko krikštynos sutapo su kito vaiko gimtadieniu (tiksliau taip buvom suplanavę, nes svečiai tie patys smile.gif ) Tad padarėm šventę vaikams.


1) Bažnyčia (su kunigu susitariau gana anksti, bažnyčioje krikštijo 2 vaikus vienu metu, bet mums tai netrukdė). Apeigos gražios, viskas kuklu ir paprasta. Pasifotografavom patys, fotografo nesamdėm.

2) Važiavome švęsti į kavinę. Iš vakaro nuvežiau į kavinę balionus papuošimui (pūtėm patys). Tad atvykę , salę radome papuoštą. Ant stalo buvo 2 tortai:1 gimtadienio, kitas krikštynų.

Pirmiausia pasakiau padėką svečiams ir krikšto tėvams. Krikšto tėvams įteikiau prisiminimui nuo vaiko padėką su gražiais žodžiais, o svečiams po simbolinį angeliuką ant kotelio. Angeliukas laiko meškiuką, toks labai vaikiškas ir paprastas (kartais jais puošiamos gelių puokštės, galima įsmeigti bet kur). Pirkau 2 spalvų oranžinius ir geltonus.

Po to valgėme ir perspėjau svečius kadangi tai bus vaikų šventė žaisime visi vaikiškus žaidimus.
Taigi žaidėm:
1."klausimai apie krikštavaikį" . Dovanos visos valgomos arba panaudojamos buityje (nusprendžiau neapdovanoti tais daiktais kurie nebūtų sunaudojami, kad žmonių neapkrauti niekučiais).
2. Pasakos kūrimo žaidimas.
3. Būsimos profesijos spėjimas. Svečiai turėjo surašyti ant lapelių kokią jie mano tures krikštytas vaikelis profesija. Apdovanotas buvo vienas svečias kurį vaikas ištraukė.
Jubiliatui visi ant baliono užrašė po 1 žodį - palinkėjimą iš savo vardo pirmosios raidės. Balioną nufotografavom smile.gif
4. Kuriu pasaką.
5. Krepšinis (iš ilgo baliono padariau lanką, visi svečiai ir vaikai mėtė kamuoliukus į "krepšį"). Buvau namie iškepusi 3 meduolinės tešlos medalius, užrišau juos ant juostelės ir apdovanojau nugalėtojus.
6. Parašiau lapelius su daiktavardžiais, ir reikėjo išsitraukus lapelį suvaidinti ta daiktą.
6. Visi parašė po palinkėjimą į vaiko knygą.
7. Vaikai piešė katinui uodegą smile.gif

Aišku jubiliatas pūtė žvakutes, dainavome "Su gimimo diena" ir t.t.
Kadangi krikštynų ir gimtadienio šventimas truko vos kelias valandas tai visi svečiai buvo užimti. Visiems patiko žaisti. Net nesitikėjau kad suaugusieji taip entuziastingai reaguos, rodys iniciatyvą, draugiškai "pešis "dėl prizų ir t.t.
Šventė tikrai pavyko, o svarbiausia visi buvo patenkinti thumbup.gif . Be to šventės išlaidos tikrai minimalios, nes praktiškai viską pati dariau ax.gif Aišku ir šventėme neilgai. Iš tikrųjų ilgiau švęsti ir nereikia, nes tada jau gautųsi tėvų balius...


Atsakyti
bus krikstijama 10 metu mergaitė, krikstynos paprastos, be dideliu ceremoniju. Nuvaziavus i namus pas kaip galima graziai pasveikinti busima kriksto dukra, kokiais zodziais?
Atsakyti
lolita, o kokiam jus mieste?
Atsakyti
QUOTE(munyte @ 2012 05 29, 20:16)
sveikutes;)...noreciau jusu pagalbos paskutiniems pasiruosimo strichams;)...Dovana krikstasuniui kada iteikti? Esu nupirkus sidabrini rozanciu ir noriu baznycioje,kad ji pasventintu,o kada man jam uzkabint? Baznycioje? ar grizus namie?
    Dar kilo klausimas kuris ir kada dauzo ta asoteli? Ar iseidamas is namu krikstatevis ar tevelis jau grizus prie stalo? Nes cvia visokiu nuomoniu radau...


Labas, munyte,
Manau rozanciu, jei rengsi krikstasuni (yra toks paprotys, kad kriksto mama aprengia vaikuti), gali uzkabint ant kakliuko ir po drabuzeliais tegu sau buna. Kriksto metu kartu su vaikeliu ir rozanciu pasventins. Per mano vaiko krikstynas kunigas net klause ar turim kokiu daiktu, kuriuos noresim pasventint, bet buna, kad specialiai atskirai nesventina....
Del asotelio, kiek as esu skaicius, iseinant is namu turetu kriksto tevas sudauzyti.
Tikiuosi padejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangė @ 2012 03 16, 19:54)
Mane irgi domina, kur ta sidabrine moneta isigyti?


Parašykit supermamos.lt nariui A@A, tikrai pagelbės. Kiek žinau, tai galėsite, tiek sidabrinį šaukštelį, tiek sidabrinę monetą už labai protingą kainą įsigyti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erbe: 01 birželio 2012 - 06:25