Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų scenarijai

QUOTE(ruteliukas2 @ 2012 07 20, 12:49)
Sveikos merginos, sakykit kai per krikštynos sodinat medį sakot kokius nors žodzius?

Mes sodinom eglute, tai kriksto mamyte sake "Tegul auga mazoji krikstuke kartu su savo medeliu, tegul buna linksma ir stipri istisus metus, kaip kad eglute zaliuoja" ir davem dukrytei jos kastuveli, kad galetu pati uzkasti thumbup.gif aisku su tecio ir kriksto tevelio pagalba wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 07 22, 21:21)
Mes sodinom eglute, tai kriksto mamyte sake "Tegul auga mazoji krikstuke kartu su savo medeliu, tegul buna linksma ir stipri istisus metus, kaip kad eglute zaliuoja" ir davem dukrytei jos kastuveli, kad galetu pati uzkasti  thumbup.gif  aisku su tecio ir kriksto tevelio pagalba  wub.gif

O kada Jus ta eglute sodinot? dabar? prigijo?paprasti, bet grazus zodziai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ibis @ 2012 07 23, 13:52)
O kada Jus ta eglute sodinot? dabar? prigijo?paprasti, bet grazus zodziai 4u.gif

Sodinom pernai rugpjuti, tai kuo puikiausiai prigijo thumbup.gif
Tik ziema per salcius truputeli virsunele nusale, bet nieko, auga thumbup.gif kaip ir mazoji lotuliukas.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikutes,kokie medeliai dar sodinami dbr prigytu blush2.gif
'
Atsakyti
sveikutes 4u.gif na, stai praleke ir musu svente, buvo labai labai linksma. Tik nuotrauku neturiu nes nieko nespejau nufotografuoti smile.gif
Kvietimukus dariausi pati, svente darem namie, ir viskas buvo saunu visi septyniolika tilpom biggrin.gif
Mergyte krikstijom katedroje, paskui po baznycios turejom fotosesija gamtoje, gryzom namucio, ten lauke sveciai, turejom issipirkti vieta savo krykstukei, veliau prasidejo atrakcijos, susipazinimo zaidimukas, dovanos nuo kriksto mamytes, profesijos spejimas, seneliai deliojo puzle is nuotraukos, seneliui dovanojom atidarytuva isdeginta, mociutems issiuvinetus ranksluostukus, o kriksto teveliams dekupazuotas pakabas. Norejom kad dovanos butu praktiskos. thumbup.gif
ant sienos buvau pakabinusi piesta mociutes drugeli, ant kurio prikabinejau daug nuotrauku, seneliu mociuciu mazo tecio mano mazos, ir speliojom i ka panasi Krykstuke, veliau dar buvau sukurusi apie kiekviena svecia eiliuotus apibudinimus kas kuo gales padeti gyvenime krykstukei thumbup.gif visiems patiko labai.
Zinoma neapsiejom be sokiu, nors ir bute bet sokti persikelem i vaiku kambari thumbup.gif ten zaidem zaidimus, su kojinem ir vyrams reikejo uzmauti baronka ant buteliu, kadangi buvom jau apsile labai smagiai gavosi. thumbup.gif zodziu net nesitikejau kad taip smagu bus, nepaisant to kad i gamta vaziuojant pamirsom balionus ir dar ten kelis dalykus veliau buvo viskas liuks.
Tiesa masinas puosem tais siuo metu madingais pom pomais, ar kaip jie ten vadinasi :)pati dariau is tampomo popieriau ir labai graziai gavosi super.verta juos daryti.
parasiau taip abstrakciau nes vaikai zuja aplinkui tai neturiu kada visko parasyti tiksliai.
Atsakyti
gal pasakytumet kiek uz pakabas mokejot? blush2.gif
ir zaidimu aprasymai domintu smile.gif
Atsakyti
sveikos, gal turite kuri zodzius, kaip graziai pakviesti kumus tapti kriksto tevais smile.gif
Atsakyti
Mielieji Saule ir Mėnuli,
kviečiu Jus X mėnesio X dieną, XX valandą
į savo krikštynas, kurios įvyks X vietoje.

Noriu, kad šią svarbią man gyvenime minutę
laikytumėte mane savo rankose,
lydėtumėte mane gyvenimo keliu ir
taptumėte mano krikšto tėveliais.

Teta ________________ir dėde ______________,
Kviečiu Jus į savo pirmąją šventę - krikštynas.

Krikšto angelą pasitiksiu X metų X mėnesio X dieną,
XX val. X bažnyčioje (adresas).
Norėčiau, jog šią svarbią man dieną mane lydėtumėte ir taptumėte mano krikšto tėveliais.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Daznai per krikstynas kriksto tevai dovanoja sidabrini sauksteli.
o ka jis simbolizuoja (pirmam dantukui)?
Svarbiausias klausimas: su kokiais zodziais ji dovanoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 11 sausio 2013 - 00:19
Gal kam prireiks.
Pas rusu radau toki paaiskinima:
А вот традиция "вручать" младенцу драгоценность, похоже, уходит корнями еще в библейские легенды. Когда в Вифлееме родился младенец Иисус, волхвы пришли к нему с поклоном и подарили золото, ладан и смирну. Золото было главным символом богатства и царского достоинства в странах Древнего Востока. А на Руси на протяжении веков безраздельно господствовало серебро. Поэтому новорожденному дарили серебряную монетку, серебряное украшение. Такой подарок становился залогом его обеспеченной, богатой жизни.

Серебряную кофейную ложечку приурочивали к первому зубику малыша потому, что примерно в это время его начинают "прикармливать". До этого материнское молоко было единственным, причем "бактерицидным", блюдом младенца. А вместе с прикормом он рискует получить "посторонние" бактерии, значит, требуется дополнительное "средство защиты" (по идее, одной серебряной ложечкой не обойтись. Вот если бы еще и пустышку серебряную!). В царской России эта традиция имела продолжение: гимназисту в первый день учебы преподносили десертную ложку, а в день окончания гимназии - столовую.
Pas lietuvius:
Šis metalas turi gydomųjų savybių. Pavyzdžiui, senovės Egipte sidabrines plokšteles dėdavo ant žaizdų, kad jos greičiau gytų. Daugelyje tautų šventindami naujus šulinius į juos primėtydavo sidabrinių monetų, nes sidabras naikina mikrobus. Sidabru valytas vanduo negenda ir nežydi. Mokslininkai ištyrė, kad sidabras gali sunaikinti 650 įvairiausių bakterijų, bet nepažeidžia organizmo mikrofloros. Atskleidus šias unikalias sidabro savybes, buvo imta gaminti vandens filtrus su sidabro jonais, juos įdiegti į skalbimo mašinų gamybą. Galbūt ateityje paaiškės ir dar kokių nors stebuklingų sidabro galių, o dabar aišku, kad sidabras
nesukelia alergijos
puikiai dezinfekuoja
skatina gyti žaizdas
valo vandenį
stiprina imunitetą
Atsakyti
Laba diena mamos,

turiu tokią mažą bėdelę, tad pagalvojau gal galėsite padėti. Neužilgo tapsiu krikšto mama ir niekaip nesugalvoju, ką galima būtų daryti per krikštynas tokio įdomaus, kad paskui ir vaikui liktų tokia kaip dovana ar atsiminimas, pavyzdžiui, per mūsų vaiko krikštynas, visi svečiai mažyliui piešė piešinį, dabar jis kabo pas mus ant sienos ir visi labai juo džiaugemės, gal galėtumėte patarti ką dar tokio įdomaus sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2012 06 16, 23:57)
sveikos visos besiruošiančios 4u.gif
radau sm platybėse rtokį laišką vienos mamos, ir nžn ar čia jos asmeniškai rašytas ar ne, bet labai gražūs žodžiai ir tą laišką įdėjo kiekvienam svečiui , labai norėčiau taip pat padaryti tik nžn ar etiška, ką manot, gal kuri kur matėt jau tokį?



Labai grazu wub.gif O kaip rasete? Paprastai atspaudinote? Noriu pasinaudoti sia ideja...
Atsakyti