Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XV

QUOTE(pekutis @ 2009 05 15, 09:43)
moteris turi mokėti 70 darbų  doh.gif :
1) plauti indus
ir 69  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 15, 10:06)
Aciu visoms merginoms uz padrasinancius zodzius ir palaikyma.. isties smagu tureti tiek daug smagui ir sauniu draugiu-svociu smile.gif kurios supranta, kad svociavimas tai malonumas, o ne baisi pareiga smile.gif
Nes visi aplinkiniai manes nesupranta, kam man reikia tiek daug reikalu sau ant galvos uzsikrauti smile.gif



Man tai vos ne užuojautą reiškia, sako užsikroviai bėdą ant galvos, kiek vargo tau dabar bus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 10:31)
Labas rytas.
Saša finale  wub.gif  thumbup.gif
Rūgšti uoga , sėkmės dideliausios...lauksim įspūdžių..
po langais jaunimas važnėja, mašinos „ant pypų“, galvoju vestuvės, ale ne, gal išleistuvės  g.gif  bigsmile.gif nes jaunimas per langus išvirtęs tongue.gif

As ir linkiu sekmes Rugsti uoga. Viskas bus gerai thumbup.gif
Siandien dvyliktokams paskutinis skambutis, pas mus mieste ir jie siaucia
Papildyta:
QUOTE(Roretėlė @ 2009 05 15, 11:39)
Man tai vos ne užuojautą reiškia, sako užsikroviai bėdą ant galvos, kiek vargo tau dabar bus  doh.gif

man ta pati daugelis sako.
Vakar univere galutinai su visais egzais susitvarkiau, liko tik valstybinis birzelio 2d nu ir tada jau visa galva pasinersiu i pirsliavimo reikalus. Nors galvojiu eit sestadieni sukneles kad pasiutu bet nezinau ko noriu
Atsakyti
Aga man ir.. ir dar buvo kas durne isvadino.. tipo neturi ka veikti ir kur pinigu deti..

Atsakyti
na ir tempai mergaites ax.gif biski nebuvau ir nespejau suziureti kad jau nauji namuciai 4u.gif
Atsakyti
miskininkele, sveikinu su egzaminų pabaigtuvėm 4u.gif
Atsakyti
vėl kurių tą savo filmą. tikiuosi šiandien bus galutinis variantas be jokių ten juodraščių...įsikėliau kenny G melodiją, o ji filmukui per trumpa doh.gif nors trunka jis viso labo apie 5 min.
Atsakyti
labas rytas svociutes:)
varau sukneles matuotis vakare papasakosiu ispudzius smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

siryt is pat ryto nulekiau i popieriaus pasauli thumbup.gif Prisipirkau popieriaus vestuviu knygai... Ir pigiau gavos, nes vienoj kanceliariniu prekiu parduotuvej uz 20 lapu butu iseje beveik 40 lt, o cia prisiemiau visokiu lapu ir isejo tik apie 24lt bigsmile.gif

Dar buvau darban uzlekus, tai viena bendradarbe teka birzelio 20 d. Gal cia yra kuri nors jos svociute biggrin.gif Tai kai pasake biudzeta vestuviu blink.gif 50000Lt blink.gif

QUOTE(Bombočka @ 2009 05 14, 22:39)
Keberiokšt - birželio 27
pantera83 - liepos 4


Keberiokst jau nebesvociaus mirksiukas.gif O pantera jau buvo sakius, kad du kartus itraukta, tai viena istryniau biggrin.gif


QUOTE(rugsti_uoga @ 2009 05 15, 11:06)
Aciu visoms merginoms uz padrasinancius zodzius ir palaikyma.. isties smagu tureti tiek daug smagui ir sauniu draugiu-svociu smile.gif kurios supranta, kad svociavimas tai malonumas, o ne baisi pareiga smile.gif
Nes visi aplinkiniai manes nesupranta, kam man reikia tiek daug reikalu sau ant galvos uzsikrauti smile.gif


thumbup.gif Manes irgi jaunoji nesupranta, kad noriu jiem svente padaryt, sake nori, kad ir mes pasvestume. Sakau, gi svesim. MAlonumas cia mum ax.gif biggrin.gif

Dar pegase nusipirkau ta zaidima meiles burtai, o dabar ziuriu loretita jau idejus doh.gif Gerai, kad tik 4.50 kainavo rolleyes.gif Buvo daugiau zaidimu suaugusiem, ale labai jau "suposlinti", tai manau netinka nepazistamai kompanijai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 10:31)
po langais jaunimas važnėja, mašinos „ant pypų“, galvoju vestuvės, ale ne, gal išleistuvės  g.gif  bigsmile.gif nes jaunimas per langus išvirtęs tongue.gif


O as mieste siandien maciau gal 15 masinu balionais apkarstytu.. Irgi pypino. Galvojau vestuvininku tiek bigsmile.gif doh.gif biggrin.gif O dabar skaitau, kad skambutis.. Tai dabar jau suvedziau galus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 15 gegužės 2009 - 11:58
QUOTE(Roretėlė @ 2009 05 15, 11:56)
miskininkele, sveikinu su egzaminų pabaigtuvėm  4u.gif

aciu, bet dar viena ir pats pagrindinis laukia - valstybinis.
Ziurejau vienos drauges filmuota medziaga vestuviu ir man patiko tokia ideja. Muzikamtas apsirenge chalata, apseve tapkes, uzsidejo peruka, pasieme dideli prausiama bliuda ir atvare i sale pas svecius. Tipo ieskojau miltu pas ka pasiskolint, beeidamas radau kazkokius popiergalius, gal jusu (o ten telegramos) Tai prase prase pas visus miltu, kai negavo pradejo telegramas dalinti, jos buvo ir jauniesiems, ir pulkui ir teveliams. Labai jau jis juokingai kalbejo, as ziurejau, juokiausis ir asaros is akiu byrejo. Kai isdalino telegramas dave jaunajai agurka, kad turetu ka veikt kai vyro nera, o jaunikiui atsarginius du kiausinius. Isdalino viska ir vel miltu prase. Kai miltu negavo, tai sako tai gal vandens duosit tada. Gavo snapso ir isejo miltu ieskot. Nu labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 05 15, 11:51)
Keberiokst jau nebesvociaus mirksiukas.gif O pantera jau buvo sakius, kad du kartus itraukta, tai viena istryniau biggrin.gif


Aš kažką praleidau? keberiokt nebesvočiaus? kodel ? g.gif
apie pantera tai tikrai apsižioplinau doh.gif




Atsakyti
Laba diena, mielosios likimo drauges smile.gif Prie jusu noriu prisijungti ir as, skaitau skaitau, galvoju, reikia ir man zodi kita iterpti ax.gif Man svociauti reikes liepos 18-19 d., tad darbuojuos jau kaip reikiant smile.gif
Keletui is jusu rasiau i AZ, konsultavausi, tad visoms LABAI LABAI ACIU uz pagalba 4u.gif Jeigu kazkam reikes kokios info, galite kreiptis, kiek mokesiu, tiek padesiu mirksiukas.gif
Atsakyti