Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XV


mergaičiuke-tai mačiau tavo suknelę ant pakabos, bet gyvai ant žmogaus juk kitaip bigsmile.gif

Pasirodau su šiandienos darbeliu čia ir po kiek laiko pašalinsiu...Beje, čia sumažinus l. nukentėjo kokybė. Realybėje video formatas, kokybė 100 procentinė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 15 gegužės 2009 - 18:17
QUOTE(pelze @ 2009 05 15, 18:04)
as ir liepos 18 - 19 svesiu  Astosha  drinks_cheers.gif

Rugsti_uoga - tau dideliausios sekmes, geros nuotaikos ir ramiu nervu  thumbup.gif  visos zinom, akd bus visko, bet juk galutinis rezultatas vistiek geras buna  mirksiukas.gif
mergytes, as bandau susirasti meiles recepta, bet gal yra koks kitas negu tas cia kur nesenai buvo idetas? man gal reiktu, jei yra toks kad butu daugiau sarasas koks ir instrukciojos bet nereikia tos pabaigos apie vartijima  g.gif  nu as cia ir parasiau  lotuliukas.gif  jei ka turit - imeskit, jei ne tai ir nereikia  tongue.gif

sitas gal?:
MEILĖS RECEPTAS

Paimkite 10 šaukštų šviežių jausmų ,
pridėkite kiek galima daugiau bučinių ir
sumaišykite po antklode su apsikabinimais,
kol pasidaro saldu .
Tokią tešlą, retkarčiais pamaišydami,
palaikykite ant karštos aistrų ugnies, kol
sukietėja.
Vartokite dviese karštam pavidale,
vėlai vakare, anksti rytą. Galima ir dieną
po vieną porciją ,ypač per išeigines .

Tokiom dozėm meilės užteks iki nusibos .
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 15, 20:17)
sitas gal?:

jaučiu, kad jai ne šito reikėjo g.gif
Atsakyti
saunus labai labai filmas,kad ir as taip mokeciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 18:16)
mergaičiuke-tai mačiau tavo suknelę ant pakabos, bet gyvai ant žmogaus juk kitaip  bigsmile.gif

Pasirodau su šiandienos darbeliu čia ir po kiek laiko pašalinsiu...Beje, čia sumažinus l. nukentėjo kokybė. Realybėje video formatas, kokybė 100 procentinė  biggrin.gif

paziurek testa ns man atrodo kad po ''kurdamas pasauli'' turetu buti dar kazkoks tekstas o po to''ir nusprende sukurti moteri''
Atsakyti
nu jei yra kitas koks g.gif butu gerai kitas
bet jauciu galiu pati biski pagalvojus perdirbt
as zadu ji uzdet jaunajai ant naktiniu nugaros ax.gif kazkaip zadu sakyti taip, nu nieks tu knaktiniu nenesioja ar jie ten nebuna zemiau kaklos, bet va buna gyvenime naktu, kai apsimaunam tuos naktinius ir atsukam viens kitam nugara smile.gif tai kad jaunasis nepasimestu ir zinotu ka daryt - meiles receptas ir atsuksiu jaunosio snugara ir paskaitysiu ta recepta... tai kazi a tas taip ir tinka? nu as pagalvosiu, padrinsiu ir pasisakysiu ka sukuriau, pala ne taip bus - jaunajam ant trusu desiu ta recepta - tai jaunoji ji tures skaityt kai jaunasis sikna jai atsuks, o ant naktiniu desiu pozas ir sakysiu kad tecninius dalykus paliksim vyriskai pusei - man atrodo turetu but gerai... kaip jums g.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 15, 20:21)
paziurek testa ns man atrodo kad po ''kurdamas pasauli'' turetu buti dar kazkoks tekstas o po to''ir nusprende sukurti moteri''

hmm..pas mane versijoj tokie žodžiai...turi kitokią?
Papildyta:
QUOTE(deizzy @ 2009 05 15, 20:21)
saunus labai labai filmas,kad ir as taip mokeciau  ax.gif

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 18:18)
jaučiu, kad jai ne šito reikėjo  g.gif

nzn pasiunciau ka turiu.smile.gif

o filmas tai zinok nuotabus pakelta 10 laiopsni nerealu thumbup.gif thumbup.gif net sirdute suspaude blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 15, 20:32)
nzn pasiunciau ka turiu.smile.gif

o filmas tai zinok nuotabus pakelta 10 laiopsni nerealu  thumbup.gif  thumbup.gif net sirdute  suspaude  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

dėkui dėkui. dvejojau dėl kai kurių foto, bet vyras padrasino thumbup.gif
tik jums kokybe l. prasta rodo
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 18:31)
hmm..pas mane versijoj tokie žodžiai...turi kitokią?
Papildyta:

blush2.gif

ne bet man kazkaip nesirisa tie zodziai:) nu nzn cia manj turbut tik taip atrodo blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 18:33)
dėkui dėkui. dvejojau dėl kai kurių foto, bet vyras padrasino  thumbup.gif
tik jums kokybe l. prasta rodo

dzin ta kokybe svarbu esme matosi bet zinok nerealu smile.gif
Atsakyti
nerealus filmukas smile.gif tikrai saunuole thumbup.gif ir foto visos puikiai tinka.. susizavejau situo darbeliu wub.gif
Atsakyti
labas vakaras, ar pasiruošusios, nes kai prirašiau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti