Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai - XV

QUOTE(Bombočka @ 2009 05 15, 14:04)
Aš kažką praleidau? keberiokt nebesvočiaus? kodel ? g.gif


Ji cia nerase, o mes asmeniskai pazistamos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 12:11)
vėl kurių tą savo filmą. tikiuosi šiandien bus galutinis variantas be jokių ten juodraščių...įsikėliau kenny G melodiją, o ji filmukui per trumpa  doh.gif nors trunka jis viso labo apie 5 min.

kai jaunieji buvo parsinešę filmuotojo pavyzdžių,tai jis daug kur ŠITĄ dainą naudojo wub.gif
Atsakyti
Labutis,

ne nu jusu tempai tai tikrai doh.gif .

RUGSTI UOGA dideles dideliausios sekmes. 4u.gif
Laukiame ispudziu ir zinoma nors vienos foto pasirodymui. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pekutis @ 2009 05 15, 16:19)
kai jaunieji buvo parsinešę filmuotojo pavyzdžių,tai jis daug kur ŠITĄ dainą naudojo  wub.gif

dėkui. man reikia be žodžių...
šitą gal panaudosiu, kai rodysiu jaunųjų foto
Atsakyti
O kur galima gauti tokią dėžę, kaip MAndra Sandra kraitelį padarė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bombočka @ 2009 05 15, 17:12)
O kur galima gauti tokią dėžę, kaip MAndra Sandra kraitelį padarė g.gif

pirk pampersų paką lotuliukas.gif
Arba gal kuri mamytė atiduotų, juk išmeta greičiausiai g.gif
Atsakyti
niu va as jau po matawimo. Viskas liuks dar svarkeli i papuosalus parinko smile.gif drauge kartu ejo sake busiu grazi svocia:) niu pasigyriau ir uzteks biggrin.gif kazi kaip oras ryt rugsti_uoga bus reik laikyt kumcius kad saule zeme ritinetus:)
Atsakyti
QUOTE(Astoshka @ 2009 05 15, 14:49)
Laba diena, mielosios likimo drauges  smile.gif Prie jusu noriu prisijungti ir as, skaitau skaitau, galvoju, reikia ir man zodi kita iterpti  ax.gif Man svociauti reikes liepos 18-19 d., tad darbuojuos jau kaip reikiant  smile.gif
Keletui is jusu rasiau i AZ, konsultavausi, tad visoms LABAI LABAI ACIU uz pagalba  4u.gif Jeigu kazkam reikes kokios info, galite kreiptis, kiek mokesiu, tiek padesiu  mirksiukas.gif




Sveikute ,
Nezinau kaip ir kada paduoti svocios pyraga g.gif
Vestuve 1 dienos ,
noriu ji kaip nors publicnai paduoti
Gal tturi kokiu minciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 05 15, 17:38)
Sveikute ,
Nezinau kaip ir kada paduoti svocios pyraga g.gif
Vestuve 1 dienos ,
noriu ji kaip nors publicnai paduoti
Gal tturi kokiu minciu rolleyes.gif


tai jau reiketu po jaunuju, aisku, ne is karto ax.gif
gal tiks tokia ideja, pvz., per musu vestuves musu tortas buvo isnestas su staliuku i kiema (sventem viloje), su deganciais ugnies fontanais, o jiems nustojus degti prapjovem savo torta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 15, 18:35)
niu va as jau po matawimo. Viskas liuks dar svarkeli i papuosalus parinko smile.gif drauge kartu ejo sake busiu grazi svocia:) niu pasigyriau ir uzteks biggrin.gif kazi kaip oras ryt rugsti_uoga bus reik laikyt kumcius kad saule zeme ritinetus:)

kaip faina bigsmile.gif o nenusifotkinai?
Atsakyti
as ir liepos 18 - 19 svesiu Astosha drinks_cheers.gif

Rugsti_uoga - tau dideliausios sekmes, geros nuotaikos ir ramiu nervu thumbup.gif visos zinom, akd bus visko, bet juk galutinis rezultatas vistiek geras buna mirksiukas.gif


mergytes, as bandau susirasti meiles recepta, bet gal yra koks kitas negu tas cia kur nesenai buvo idetas? man gal reiktu, jei yra toks kad butu daugiau sarasas koks ir instrukciojos bet nereikia tos pabaigos apie vartijima g.gif nu as cia ir parasiau lotuliukas.gif jei ka turit - imeskit, jei ne tai ir nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 15, 17:44)
kaip faina  bigsmile.gif o nenusifotkinai?

kad nefotkinau ketvirtadieni jau namo parsivesiu tai tada nusifotkinsiu imesiu pries pat vestuves jum parodyt:) nes man ja pailgins ir dar nugaros turi sutvarkyt kad grazei susivarstytu tai kai jau viskas bus padaryta ir pasiimsiu ir jum parodysiu o siaip pati suknele mano albume yra kur jum rodau ka esu padarius:)
Atsakyti