Įkraunama...
Įkraunama...

Braškės

QUOTE(linuke_ @ 2009 06 01, 08:32)
Kiemas užtvertas - tai niekas negalėjo ateiti, vienintelė mintis - paukščiai unsure.gif Bet ar jie braškes valgo blink.gif jei taip, tai ir man reikės laikyti uždengtas nuo paukščių gun_bandana.gif

Dar gi kaip lesa.Pas mane ir paukščiai pernai lesė ir sraigės iščiulpdavo uogas.Tai dengdavau nors nuo paukščių agroplėvele.Dabar jau randu sraigių tarp uogų-laukia braškių. doh.gif user posted image
Šių metų derlius iš šiltnamio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 06 01, 11:26)
Dar gi kaip lesa.Pas mane ir paukščiai pernai lesė ir sraigės iščiulpdavo uogas.Tai dengdavau nors nuo paukščių agroplėvele.Dabar jau randu sraigių tarp uogų-laukia braškių. doh.gif user posted image
Šių metų derlius iš šiltnamio. mirksiukas.gif

ar negeda erzint braskiu laukianciasais verysad.gif atrodo ir braskiu skoni pajutau beziurint doh.gif
Atsakyti
Bet jūs ką norite kalbėkite-paprastos lietuviškos skanesnės ir didesnės nei tos remontantinės. blush2.gif Davė tos remontantinės klias uogas pačioje pradžioje pirmos,nedidelės,ne tokios saldžios.Dabar matau žydi,krauna uogas,bet nebent aš nemoku jų auginti nepalyginsiu su paprastomis. schmoll.gif Va čia nuotraukoje visos lietuviškos,net nebatsimenu veislės.Imu ūsus ir dauginu jau n metų.Prieš 4 metus nusipirkau iš medelyno kažkokių ankstyvų,net nebeatsimenu pavadinimo,nei ką jos nemandresnės nei mano beveislės jau. blush2.gif
Atsakyti
Sodo spalvų 6 numeryje yra straipsnis "Ar egzistuoja vijoklinės braškės?" Aiškiai parašyta, ką lietuvių kalboje reiškia žodžiai vijoklinis ir remontantinis ir reziume - nėra vijoklinių braškių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2009 06 01, 10:26)
Dar gi kaip lesa.Pas mane ir paukščiai pernai lesė ir sraigės iščiulpdavo uogas.Tai dengdavau nors nuo paukščių agroplėvele.Dabar jau randu sraigių tarp uogų-laukia braškių. doh.gif
Šių metų derlius iš šiltnamio. mirksiukas.gif

Reikės ir man dengti nuo paukščių verysad.gif Klausimas poster_offtopic.gif kažin kaip su trešnėm bus blink.gif
Skanios braškės atrodo ir kokios ankstyvos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2009 06 01, 11:02)
Reikės ir man dengti nuo paukščių  verysad.gif Klausimas poster_offtopic.gif kažin kaip su trešnėm bus blink.gif

O aš dėl vyšnių bijau.Šiemet matosi bus vyšnių metai,o jau varnėnų pulkai skraido.Pernai dengiau užuolaidomis medžius,bet,kai daug medžių,visa sodyba apsodinta,kur tu žmogau apdengsi? g.gif
Atsakyti
Yra pirkti žalias tinklas nuo paukščių - braškių lysves uždengti pakaktų. o trešnių medelius kaimynas nuo paukščių apsaugo pririšęs traškaus celofano girliandas - sukarpytos juostelės ir prie pagalio vieno galo pririštos; toks plazdenantis daiktas atbaido paukščius wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 01 birželio 2009 - 10:23
a la kabancios braskes,vakarykste nuotrauka ax.gif lapija skystokai atrodo
user posted image

o situ vadinamu lipanciu-tai siemet net nebandau niekur laipint schmoll.gif nes praejusiais metais,reikejo po viena usa pririsinet rolleyes.gif norint,kad liptu i virsu
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 06 01, 11:20)
Yra pirkti žalias tinklas nuo paukščių - braškių lysves uždengti pakaktų. o trešnių medelius kaimynas nuo paukščių apsaugo pririšęs traškaus celofano girliandas - sukarpytos juostelės ir prie pagalio vieno galo pririštos; toks plazdenantis daiktas atbaido paukščius wink.gif

Reiks bandyti 4u.gif Šiemet bus pirmosios trešnės, tai nesinori, kad nulestų unsure.gif

Wolke, fainos braškės mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip braskes dengia zaliu tinklu,o jau tresnem tai irgi pridangstau uzuolaidu arba visokiu tarskalu.
Braskes taip pat megsta sraiges ir sliuzai.sraiges lengviau pamatyti,o sliuzai nedideli ir be kevalo,o valgo daug.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 06 01, 12:47)
Braskes taip pat megsta sraiges ir sliuzai.sraiges lengviau pamatyti,o sliuzai nedideli ir be kevalo,o valgo daug.

jazus, kaip juokingai nuskambėjo lotuliukas.gif Sraigių tai tikrai turim, bet gal varlės/rupūžės jų kiekį apmažina ir didelio nuostolio net nepastebiu, t.y. apgraužiia tik vieną kvietką, o šiemet ir pastarosios dar nepalietė. Šiaip esu jau nusipirkus slimokams namelius iš TP ir mėlynų granulių iš Schetelig'o. Bandysiu apsisaugot smile.gif
Atsakyti
Aš pernai granules išbandžiau-nepadėjo. schmoll.gif
Gal,kad tvenkinys šone braškių,sraigės ten ir veisiasi? g.gif Man pernai labai nurijo braškes.
Atsakyti