Įkraunama...
Įkraunama...

stop reketui!

QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 03 18, 22:03)
Rankom megztas megztukas visada kainuos daug brangiau, nei koks kiniečių masinės gamybos blizgius...



Labai taikliai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
na, bet ne visada kokybes ir kainos santykis realus ir teisingas....tad naivu tiketis, kad jei mokesite daugiau, jusu vaikas bus laimingesnis ir labiau priziuretas ax.gif cia tik mano nuomone, kuria vadovaujuosi, nes aukles megsta iskelti kainas, taciau pilnai neatsiduoda darbui..
Atsakyti
QUOTE(MEET @ 2011 04 01, 11:28)
na, bet ne visada kokybes ir kainos santykis realus ir teisingas....tad naivu tiketis, kad jei mokesite daugiau, jusu vaikas bus laimingesnis ir labiau priziuretas ax.gif cia tik mano nuomone, kuria vadovaujuosi, nes aukles megsta iskelti kainas, taciau pilnai neatsiduoda darbui..

Asmeniškai aš, gaudama didesnį atlygį, stengčiausi šį darbelį išlaikyti, nesudaryti sąlygų nepasitikėjimui manimi, nenorėčiau, kad mane atleistų taigi atsiduočiau darbui kiek tik galėčiau.
Gaudama gan menką uždarbį, vaikelį prižiūrėčiau irgi atsakingai, bet ieškočiausi sau tinkamesnio darbelio su patrauklesniu atlygiu ir vieną vakarą netikėtai mama išgirstų "viso gero".
Auklėms taip pat reikia motyvacijos dirbti atsidavusiai 100%, o ne tik iš idėjos. Ir čia tik mano nuomonė.
Atsakyti
taip, sutinku...motyvacija dirbti atsiranda, kai mato, kad seima ja myli, ja gerbia, derinasi laika ir prie aukles, kadangi mano auklyte valandine, mes visada apsitariam, ada as turiu eiti, kada ji gales tureti laisva laika, jei man reikia jos savaitgaliui, iki savaitgalio ji ilsisi tuomet smile.gif manau tarpusavio santyiai, taip pat svarbi motyvacija..mes pradejome kalba nuo 400 simtu per menesi, tai jos alga buvo prasoma, taciau aikui einant kelem, dabar jau uzdirba kartais ir dvigubai..taciau ji ir pati supranta, kad prasyti 800 nebutu labai sazininga, nes jos kartais reikia neigam, ne visai savaitei, tad min nustatyta suma-o visa kita-uzdirba, sumokam, neisdirba-paliekam, geras pvz, vasario menesi ji teisdirbo 180 lt, o kiekviena menesio pirma diena gauna savo nustatyta suma 500..manau nera blogai..cia jau eina kalba apie valandine, jei ji dirbs visa diena, tuomet inoma, alga irgi zenkliai kils ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lelijabalta1 @ 2011 04 01, 19:27)
Asmeniškai aš, gaudama didesnį atlygį, stengčiausi šį darbelį išlaikyti, nesudaryti sąlygų nepasitikėjimui manimi, nenorėčiau, kad mane atleistų taigi atsiduočiau darbui kiek tik galėčiau.
Gaudama gan menką uždarbį, vaikelį prižiūrėčiau irgi atsakingai, bet ieškočiausi sau tinkamesnio darbelio su patrauklesniu atlygiu ir vieną vakarą netikėtai mama išgirstų "viso gero".
Auklėms taip pat reikia motyvacijos dirbti atsidavusiai 100%, o ne tik iš idėjos. Ir čia tik mano nuomonė.

drinks_cheers.gif

Jau rasiau temoj apie aukliu algas, pasikartosiu ir cia:
As manau kad atlyginimas tai susitarimo objektas. Visada atsiras tokiu kurios eis priziuret vaika uz 4 Lt, taip pat tokiu kurios mokes auklei po 10 Lt. Niekas nevercia pas ji dirbt jei netenkina salygos, taip pat niekas nereketuoja su sautuvu moket daugiau. Netinka - neikit dirbt arba ieskokit kitos aukles smile.gif
Atsakyti
Keleta metu priziurejau vaika pati, dabar jam jau 5 metai, bandom leisti i darzeli. Beda tik, kad jis daznai suserga, ypac rudeni ir ziema. Kol buvau namie pati, nebuvo ir problemos. Kazin, realu susirasti aukle, kuri priziuretu vaika ligos laikotarpiu, kai sloguoja, kosti, ta prasme, kai i darzeli negali eiti? Tada turetu buti gal valandinis atlygis ar kaip kitaip? Manau, daugelis mamyciu susidure su tokia problema..
Atsakyti
taip, bet buna, kad aukles nereikia savaite-dvi, tuomet ji jokiu pajamu negauna..tad is to ir seka-menesinis atlyginimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GZA @ 2011 04 19, 15:40)
Keleta metu priziurejau vaika pati, dabar jam jau 5 metai, bandom leisti i darzeli. Beda tik, kad jis daznai suserga, ypac rudeni ir ziema. Kol buvau namie pati, nebuvo ir problemos. Kazin, realu susirasti aukle, kuri priziuretu vaika ligos laikotarpiu, kai sloguoja, kosti, ta prasme, kai i darzeli negali eiti? Tada turetu buti gal valandinis atlygis ar kaip kitaip? Manau, daugelis mamyciu susidure su tokia problema..

as taip vaikus priziuriu,deja ne jusu mieste.tokius turiu 4 vaikus.
Atsakyti
QUOTE(margustas @ 2011 05 16, 21:47)
as taip vaikus priziuriu,deja ne jusu mieste.tokius turiu 4 vaikus.

o kaip priziurite vaikus jei is tu4 vienu metu suserga2?tik siaip labai idomu,nes ir mums reikia tokios auklytes
Atsakyti
Sveiki,is kokio jus miesto,galeciau pasiulyti tokia aukle,labai puikia,ji turi vaikiuka,bet gal neispuls taip,kad abu sirgs kartu.
Atsakyti
Oooj, mamytes mamytes... Idomu, jeigu jums darbe keltu tokius reikalavimus, kokius kai kurios keliat auklei?.. bigsmile.gif

Galiu kalbet pilnai is abieju poziciju - teko ir aukle tureti namuose (jau buvau didele, o mano mama niekada nuo manes neslepdavo "nevaikisku" namu reikalu), ir ja dirbti. Ir turiu pasakyti, kad jus per daug demesio pacios skiriat pesiojimuisi apie alga...

Klausimas - kaip jus pati jauciates visa diena prabuvusi su vaiku namie? Su SAVO vaiku, SAVO namuose, kur viskas, ka darote, yra daroma sau? Nepamirsiu vienos seimyneles, kur mama pastoviai priekaistaudavo, kad per mazai padarau. T.y., be vaiko prieziuros, drabuzius tik iskalbiu, bet nelyginu, kad valgi gaminu tik diena, o ne aprupinu seimyna vakariene, kad darzas neapravetas, nes gi kai vaikas miega, tai laiko turiu. Taciau ta pati mama, man viena karta atejus jos vakare isleisti, o ne ryte, nepasikuklino pasiskusti, kaip ji per visa diena pavargo su "tuo nepaseda". Iseina, kad pati namuose tai ji uzsiemus, dirba, o aukle - "sedi" su vaiku. Mokejo vidutiniskai, gal greiciau daugiau, negu maziau. Iejau labai greitai, nes, atleiskit, as ne koks treciarusis sutverimas, kuris uz ssuteikta galimybe uzsidirbt lita lankstytusi iki zemes. Uz tai buvau negera, tingine, nieko nesugebanti, nors su pries tai buvusiu vaiku viskas man buvo O.K.

Kitas variantas - pas vienisa mamyte priziurejau jos suneli. Su pinigais - atvirksciai, mokejo maziau, negu tuo metu priimta buvo. BET. Rankomis isskalbdavau patalyne. Islygindavau. Gamindavau valgyti taip, kad butu kazkas skanaus ir mamai. Jau nesneku apie vaika, su kuriuo uzsiimdavau visaip kaip. Eidavau pas ja net zinodama, kad negales man is karto tu pinigeliu sumoketi. Paskui, kai jau nebedirbau pas ta moteriske, ji man drasiai galedavo paskambinti, ir eidavau as pas jos bernuzeli net ir zinodama, kad ji man is viso nesumokes. Dar dabar pabendraujam. Ir zinot, kodel? Todel, kad mama pati NEREKETAVO. Todel, kad vakarais teikdavosi pastebeti, kas per diena nuveikta. Kad bendravo kaip su zmogum, kuriam patikejo savo didziausia turta. Kad sudarydavo visiskai logiska atmosfera lygiaverciu mainu, lygiavertes pagarbos. Norejosi ta zmogu dziuginti, norejosi dziuginti ta vaika.

Tai gi, mielos mamytes, pries purkstaudamos paziurekit, kaip pacios su aukle elgiates? Pacios piktinates, jei niekas nepastebi, kad darbe puikiai kazka atlikote, tai kodel aukle turetu dziaugtis tik del to, kad nesulaukia priekaistu? Auksine taisykle - kaip jus elgiates su aukle, taip ji elgiasi su jusu vaiku. Jeigu kiekvienai naujai pradesit demonstruot nuo pirmu dienu autoriteta - gero nelaukit, nelabai jums su aukle pasiseks. Apsispreskit, ko jums reikia, aukles ar namu darbininkes? Jeigu abieju is karto, tai ir algele turi but atitinkama. Jus darbe turit bent viena pertrauka, o aukle? Ir nebaksnokit i "kai vaikas miega", sociai darbu ir su mieganciu vaiku.

Jeigu vaikui, bunat su mama, kazkas nutinka, tai nelaime. O jei jau su aukle, tai Jezusmarijajuozapaisventas...

Kazkaip pastebejau cia nuostata, kad dauguma mamyciu aukles laiko kazkokiom nepasisekusiom personom. Tai valio, ko piktinates? Samdot nevykele - gaunat nevykele. kazkaip dazna mama, pasisamdzius aukle, pasijaucia kaip didziuliu namu ponia, igavusia teise pagaliau, kaip romanuose poniutes, pavaikyti tarnaite. Jus ne tik aukliu ieskokit su protingais reikalavimais, bet ir pacios logiskus reikalavimus kelkit! Ir sekmes ieskant zmogaus, kuriam savo pati pati brangiausia turta patikesit mirksiukas.gif

P.S. Aukle seniai jau nebedirbu, todel advokatauti niekam nesiruosiu. Visokiu tu aukliu buna, visokiu mamyciu... Kaip sakoma, "pries rodydamas mano demes, nusiplauk pirsta", ir tas abiems pusems tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilko_kailis @ 2011 07 02, 17:09)
Oooj, mamytes mamytes...


siaip tai teisingai issakyta...gal kur biski ir perlenkta,bet mintis teisinga.
Atsakyti