Įkraunama...
Įkraunama...

stop reketui!

QUOTE(Ariele.* @ 2013 12 17, 20:09)
Norėjau darbintis nuo sausio auklyte, bet paskaicius temas dingo noras, geriau pardaveja turbut dirbt biggrin.gif  g.gif  Nesuprantu, kaip kai kurios mamos nesuvokia, kad nors ju lelius jom ir dziaugsmas, svetimam zmogui uz ji reikia prisiimti didziule atsakomybe ir neduok dieve kas nutiktu... o nori moket po 1,50lt uz valanda, tipo aciu kad pazaidei su mano vaiku va cia tau 10 litu ant kavos ir pyragaicio uz visa diena darbo biggrin.gif

Jei nenorite tokio darbo ,tai ir nedirbkite. Vaikui reikia svelnumo,kantrybes ,demesio.Reikia myleti vaiku,s visu pirma,o poto jau galvoti, kiek jus uz tai gausite ir ka jus turite daryti... Vaikas -ne zaisliukas.
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2013 12 17, 18:56)
Jei nenorite tokio darbo ,tai ir nedirbkite. Vaikui reikia svelnumo,kantrybes ,demesio.Reikia myleti vaiku,s visu pirma,o poto jau galvoti, kiek jus uz tai gausite ir ka jus turite daryti... Vaikas -ne zaisliukas.

nu laba diena,tikrai neprivalo manau aukle myleti svetimu vaiku,taip,ji turi tureti kantrybes,megti vaikus,bet mylekit jau jus patys savo tuos aukselius ir nesvaigit,kad kazkas is pasaukimo jums ziures,o ne del atlygio doh.gif
Atsakyti
Ne tik aukle, bet aplamai niekas neprivalo myleti svetimu vaiku schmoll.gif Tevai - taip. Bet tai ir viskas. Nei aukle, nei dedes ar tetos, nei kaimynes ar dar kas schmoll.gif
Atsakyti
Mano vaiku aukles buvo labai mielos ir malonios. Jei matyciau ,kad jos galvoja tik apie pinigus,ju paslaugu buciau atsisakius.O atlyginimas uz gera darba labai svarbus,su tuo sutinku. Nepainiokime tevu meiles savo vaikams ir atsakomybes ,bei aukle svelnumo vaikui.
Atsakyti
Nu yra tokiu zmoniu,kad isivaiszduoja,kad ju vaikus visi privalo dievinti ir myleti.turiu vat pazystama,santykiu kaip ir nesinori gadintis,bet karts nuo karto savo maza leliu ikisa paziureti ir dar su tokiu klausimu,mol,nenori man paziuret vaiko doh.gif nu ka zinau,turiu ir gerseniu uzsiemimu,as manau,turi vaika,tai ir galvok kur jau ji deti pati,nekrauk kitam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarine33 @ 2013 12 19, 20:27)
nu laba diena,tikrai neprivalo manau aukle myleti svetimu vaiku,taip,ji turi tureti kantrybes,megti vaikus,bet mylekit jau jus patys savo tuos aukselius ir nesvaigit,kad kazkas is pasaukimo jums ziures,o ne del atlygio doh.gif

ne tik, kad "svaigau', bet ir mylėjo ir myli iki šiol...susitinkam, nuvažiuojam kaip pas močiutę. Ir dabar padeda, kai reikia pagalbos (močiutės toli). Atlygio griežtai neima, jei tai pagalba iš tikro. mes taip pat stengiamės jai padėti, kuo galim. Vat taip.
Papildyta:
QUOTE(Alexandra.R. @ 2013 12 19, 20:36)
Ne tik aukle, bet aplamai niekas neprivalo myleti svetimu vaiku schmoll.gif Tevai - taip. Bet tai ir viskas. Nei aukle, nei dedes ar tetos, nei kaimynes ar dar kas  schmoll.gif

privalo/neprivalo - atskiras klausimas, bet aš neįsivaizduoju, kaip galėčiau nemylėti sūnėnų ar dukterėčių, taip pat nelabai įsivaizduoju, kaip mano vaikai galėtų būti nemylimi artimųjų.
Papildyta:
QUOTE(gintarine33 @ 2013 12 19, 21:21)
Nu yra tokiu zmoniu,kad isivaiszduoja,kad ju vaikus visi privalo dievinti ir myleti.turiu vat pazystama,santykiu kaip ir nesinori gadintis,bet karts nuo karto savo maza leliu ikisa paziureti ir dar su tokiu klausimu,mol,nenori man paziuret vaiko doh.gif nu ka zinau,turiu ir gerseniu uzsiemimu,as manau,turi vaika,tai ir galvok kur jau ji deti pati,nekrauk kitam  doh.gif

jau gadini santykius, neišsakydama (mandagiai ir šiltai) savo požiūrio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 20 gruodžio 2013 - 09:50
QUOTE(tulpe5 @ 2013 12 17, 19:56)
Jei nenorite tokio darbo ,tai ir nedirbkite. Vaikui reikia svelnumo,kantrybes ,demesio.Reikia myleti vaiku,s visu pirma,o poto jau galvoti, kiek jus uz tai gausite ir ka jus turite daryti... Vaikas -ne zaisliukas.

Visiškai kvailas požiūris. Jei eini dirbti darbo - reiškia galvoji apie pinigus, jei negalvotum apie pinigus - eitum savanoriauti į kokius vaikų globos namus. Pvz., kad ir kaip man patiktų mano darbas, tačiau dirbu jį visų pirma ne todėl, kad jis man mielas, o todėl, kad alga gera. Toks ir turi būti požiūris į darbą - tai tavo pragyvenimo šaltinis, tavo pajamos, tavo atlygis už darbą. Būtų tai vaikas, senelis, ar metinis balansas - darbas apskritai nėra žaisliukas.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 12 20, 12:32)
Visiškai kvailas požiūris. Jei eini dirbti darbo - reiškia galvoji apie pinigus, jei negalvotum apie pinigus - eitum savanoriauti į kokius vaikų globos namus. Pvz., kad ir kaip man patiktų mano darbas, tačiau dirbu jį visų pirma ne todėl, kad jis man mielas, o todėl, kad alga gera. Toks ir turi būti požiūris į darbą - tai tavo pragyvenimo šaltinis, tavo pajamos, tavo atlygis už darbą. Būtų tai vaikas, senelis, ar metinis balansas - darbas apskritai nėra žaisliukas.

Pats kvailiausias požiūris, galintis iš esmės sugadinti gyvenimą. Dirbu tik tai kas įdomu ir malonu ir už tai gaunu pinigų tiek, kiek man užtenka. Beproto myliu savo darbą ir tai, ką darau. Neįsivaizduoju, kaip galėčiau dirbti ten, kur pagrindinis tikslas uždirbti pinigus. Manau, aš labai laiminga dėl to. Tokios, laimingos savo pasirinkimu, auklės tikėjausi savo vaikams ir turėjau...

O kas tada gyvenimas - žaisliukas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 20 gruodžio 2013 - 13:17
Sunute, jei tau užtenka 1000 - 1500 lt ir džiaugies, kad sėdi vyrui ant sprando, tai puiku - man kokybiškam gyvenimui reikia bent 4 kartus didesnio atlygio.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 12 20, 14:04)
Sunute, jei tau užtenka 1000 - 1500 lt ir džiaugies, kad sėdi vyrui ant sprando, tai puiku - man kokybiškam gyvenimui reikia bent 4 kartus didesnio atlygio.

Ne, mes su vyru uždirbam labai panašiai ir gerokai daugiau, negu įsivaizduoji (iš dalies uždirbam, tiek, kiek norim laiko skirti darbui). Manau, kad darbas be meilės yra visiškas gyvenimo susišikimas. Tikiuosi, kad man to neprireiks. Būtų siaubinga. Tai viena didžiausių nelaimių. Yra dalykų pinigais nenuperkamų smile.gif. Taip pat ir mylinti vaikų auklė smile.gif. Mylintis savo darbą ir vaikus žmogus nedirbs pas to nevertinantį darbdavį smile.gif

P. S. man dažniausiai užtenka ir tik tris kartus didesnio smile.gif. Mano poreikiai nėra labai ypatingi...daugumai jų pinigų beveik visai nereikia smile.gif Matai, tu gyvenimo džiaugsmą perki, o man už tai moka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 20 gruodžio 2013 - 14:40
Taigi, dirbtum savo mylimą darbą už dyką? Vargu. Tai ir nereikalauk to iš kitų.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2013 12 20, 16:09)
Taigi, dirbtum savo mylimą darbą už dyką? Vargu. Tai ir nereikalauk to iš kitų.

Paršyčiau įsiskaityti į tekstą...niekur to nereikalavau bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif

Nor, būtent, dalį mylimo darbo dirbu už dyką...ir ką...gi ne už pinigus, už malonumą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 20 gruodžio 2013 - 16:16