Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

Sveikos

As jau isgerus savo arbata smile.gif

Merginos iskilo mums tokia beda, kur vesti mano trimeti dantuku taisyti? Lyg ir viena skilute darosi, tai nenoriu laukt kol isiskaudes ir noriu anksciau supazindint su dantistais, kad nebijotu doh.gif
Kur jus vedat savauosius?
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2009 08 25, 09:35)
Sveikos

As jau isgerus savo arbata smile.gif

Merginos iskilo mums tokia beda, kur vesti mano trimeti dantuku taisyti? Lyg ir viena skilute darosi, tai nenoriu laukt kol isiskaudes ir noriu anksciau supazindint su dantistais, kad nebijotu  doh.gif
Kur jus vedat savauosius?

Labas

Aš sūnų vesdavau pas savo stomatologę,susitardavom kažkaip su juo. Pas jį daugiau nei viena skylutė buvo,susitvarkėm. Bet liūdniausia,kad po metų prakrito tos plombos schmoll.gif g.gif . Dabar kai su mergaitėm lankėmės pas kitą gyd,tai ta išvis nerekomendavo pieninių tvarkyti unsure.gif . tai taip ir nežinau ,neapsisprendžiu ką su tais vaikų dantukais daryt doh.gif

Žinau,kad yra neo denta,ar kažkaip ten vadinasi,ir paskui vaikų būtent odontoliginis kažkur senamiesty,jei neklystu. tai ten sakė su vaikais labai gražiai elgiasi,tiesa,eilės nemažos,plombos spalvotos,kainos sakė ir tooookios. Na bet krizes metu,gal atpigę g.gif .

Jei lankysitės kur,tai pasipasakokit ką jums rekomendavo smile.gif
Atsakyti
Zodziu nezinau, dvi dienas internete prasedau kol nusprendziau kur uzrasyt vaika, tai uzrasiau i A klinika, bet priims tik po menesio, tai ilgai reiks laukti. Ziuresim kaip cia bus, blogai kai mano stomotologe nenusiteikus su tokiais pypliukais zaist doh.gif

ai o apie neodenta tai SM nekokie atsiliepimai, tai nerizikavau ten rasytis, nors foto kabineto ir ispudingos doh.gif

O siaip norejau i KMUK vaiku klinika, bet ten tik su siuntimais ir tie siuntimai turi buti is poliklinikos (musu atveju is kalnieciu) stomotologo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievast: 26 rugpjūčio 2009 - 13:38
QUOTE(ievast @ 2009 08 26, 13:35)
Zodziu nezinau, dvi dienas internete prasedau kol nusprendziau kur uzrasyt vaika, tai uzrasiau i A klinika, bet priims tik po menesio, tai ilgai reiks laukti. Ziuresim kaip cia bus, blogai kai mano stomotologe nenusiteikus su tokiais pypliukais zaist  doh.gif

ai o apie neodenta tai SM nekokie atsiliepimai, tai nerizikavau ten rasytis, nors foto kabineto ir ispudingos  doh.gif

O siaip norejau i KMUK vaiku klinika, bet ten tik su siuntimais ir tie siuntimai turi buti is poliklinikos (musu atveju is kalnieciu) stomotologo  doh.gif

Klausyk,bet tave sveikint reik 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Aš kažkaip vakar užmečiau akį į profilį tavo,galvojau pasiklausiu...bet dabar ir liniuotė atsirado nestuke.gif
Tai fainuolė thumbup.gif
Atsakyti
sveikinimai ievast drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif
berniukai, labai jau skania kava cia gundai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2009 08 26, 16:16)
sveikinimai ievast  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  4u.gif
berniukai, labai jau skania kava cia gundai  tongue.gif

kiap mamai kvadratu sekasi?

gal leisi savo dičkį į daržiuką nuo rugsėjo?

Kaip broliai sutaria?
Atsakyti
Dekui uz sveikinimus smile.gif Pagaliau ir mano vienturtis bus nebevienturtis smile.gif

O baltanosis pasirode, kaip tau sekasi, kaip maziukai auga?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Siandien visos dingusios, gal rugsejo 1 svenciat smile.gif

Ir jei atmintis nepaveda belty bernuzeli ypatingai sveikinam su rugsejo 1, nes jam siemet ji pirmoji 4u.gif 4u.gif 4u.gif

O taip pat rituko bernuzeli nukeliavus i paruosiamaja grupe smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievast: 01 rugsėjo 2009 - 10:20
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Su rugsėjo 1!!!!

o mums taip liudnokai ištikro. Ir Patricija sunkokai pasiliko naujoj grupėj,nu tokia jinai ir nauja,nu bet vistiek verysad.gif . Ir sūnus susigraudino verysad.gif . O po to jau ir aš nuėjus į mašiną unsure.gif
Nu bet visada pirmomis dienomis sunku.


Čėčėnijos aikštėj vaikams pramogų pilna,vedat saviškius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rritukas: 01 rugsėjo 2009 - 12:36
Nedaug ten tu ir pramogu, viena karusele su masinytem ir du tie pripusti sokinet. Vakar kalbinau Dovyda, sakau einam? Tas nu einam priejom arciau ir nebenorejo, kaskaip jam nepatinka tos karuseles, o tie pripuciami tai isvis schmoll.gif Ne su kuo jo ten neuzkelsi. Bailiukas jis pas mane.
Visalaik kai nueidavom i Sava tempdavo mane ant to arklio uzlipt, viena karta buvom visi ir MB imete lita doh.gif Tai patikekit kiek isterijos buvo ir daugiau i ta puse ne kojos nebekelia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2009 09 01, 13:54)
Nedaug ten tu ir pramogu, viena karusele su masinytem ir du tie pripusti sokinet. Vakar kalbinau Dovyda, sakau einam? Tas nu einam priejom arciau ir nebenorejo, kaskaip jam nepatinka tos karuseles, o tie pripuciami tai isvis  schmoll.gif Ne su kuo jo ten neuzkelsi. Bailiukas jis pas mane.
Visalaik kai nueidavom i Sava tempdavo mane ant to arklio uzlipt, viena karta buvom visi ir MB imete lita  doh.gif Tai patikekit kiek isterijos buvo ir daugiau i ta puse ne kojos nebekelia  doh.gif

Matai g.gif . Maniškius tai sunku nukrapštyt nuo tų batutų,tao aš įsivaizdavau,kad visi vaikai tokie rolleyes.gif Aš maža labai supynes mėgdavau,tai ir savo vaikus nuo mažens supdavau,gal dėl to jie nebijo blush2.gif Sima iš pradžių iš šono žiūrėdavo į tas pramogas,dabar varo kartu su visais.
Nors jo mačiau,kad yra vaikučių kurie kaip tu sakai dudas paleidžia,bet kad tų strimgalviais lakstančių,ačiū dievui daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,mamytes,kaip laikotes?
Lankiau suju temele,bet senai cia nebuvau,pasikeite pavadinimas? Ar as ne ten pataikiau? blush2.gif
Ar galima prie jusu prisijungti? Pati esu is Kauno,Kalnieciu raj.,bet gyvenu Lentvary,Kaune lankau tevus.
Atsakyti