Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

Sveikos

Pagaliau ir as po atostogu parsiradau smile.gif Bet nezinau ar ilgam smile.gif
Buvom su MB biski islekia iki skotijos, o vaikis pas senelius atostogavo, tai smagu jam ten buvo, zodziu tevai kisenes nemazai papurte smile.gif

O mes smagiai pakeliavom, tai siandienos karsciu negaliu pakest, sedziu visa plika, kai ten su maikem, megztiniais ir striukem vaiksciojom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tik ziauriai nepatiko lektuvu skirst schmoll.gif

Tai va Dovydas auga gerai, paauges, pastambejas ir kalba atsirisus puikiai, labai savarankiskas palikes smile.gif
Su oziais taktika musu tokia pati ir labai veiksminga smile.gif
Atsakyti
laba
QUOTE(berniukai @ 2009 07 29, 09:04)
Labas rytas smile.gif

Niu ka, su Jokubo oziukais kovoju pagal rrituko recepta biggrin.gif visai gerai sekasi.Vakar buvom nueje Ledynmecio3 ziuret,tai dickis laimingas buvo ziuredamas su tais akiniais.Suaugusiu buvo daugiau,nei su vaikais.
Pas mane sveikata ir vel kazkos s....,jau visi metai praejo ir nieko neranda doh.gif Visa kaire puse skauda,tirpsta,silpna,vos sliauziu siandien. verysad.gif

nu cia dabar kas? gal nuo streso kokio? as kai susinervinu, man ir pradeda kaire puse tirpti, ypac ranka unsure.gif

QUOTE(ievast @ 2009 07 29, 15:16)
Sveikos

Pagaliau ir as po atostogu parsiradau smile.gif Bet nezinau ar ilgam smile.gif
Buvom su MB biski islekia iki skotijos, o vaikis pas senelius atostogavo, tai smagu jam ten buvo, zodziu tevai kisenes nemazai papurte smile.gif

O mes smagiai pakeliavom, tai siandienos karsciu negaliu pakest, sedziu visa plika, kai ten su maikem, megztiniais ir striukem vaiksciojom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tik ziauriai nepatiko lektuvu skirst  schmoll.gif

Tai va Dovydas auga gerai, paauges, pastambejas ir kalba atsirisus puikiai, labai savarankiskas palikes smile.gif
Su oziais taktika musu tokia pati ir labai veiksminga smile.gif

sveika sugrizus. kaip fainai keliones wub.gif

ber ziuriu sanciuose mamytes aktyvesnes , mes taip ir nesusiorganizavom susitikimo Kalnieciuose verysad.gif , o cia supermamu susitikimai vyksta kiekviena diena bigsmile.gif prisirenka cia Kariu kapuose gal 10 vaikuciu su mamytem, auklem, seneliais. smagu- ir mamos pabendrauja ir vaikai pazaidzia. Marijus jau tik atsibudes ruosiasi eiti pas lialias, tik krauna zaislus i brolio vezima, jau su kuriais duos zaisti ir kitiems lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va, kad tie susitikimai nelabai ir iseina smile.gif Nes musu vaikuciu amzius skirtingas smile.gif As kol vezimeli stumdziau po rajona, tai su nemazai vietiniu mamyciu bendravau, bet jos kazkaip forume nesilanko smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Musu temuke jau visai nurimus ax.gif Mes vel trumpam buvom prie juros,si kart Palangoje,o jau zmoniu,tai kazkoks kosmaras doh.gif Krizes ten tikrai nesijaucia biggrin.gif
Kaip jus visos laikotes,ka veikaliojat?
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

ku ku..... biggrin.gif
Atsakyti
Labukas mamytės 4u.gif

Aš vis dar su savo mokslais kariauju,visi atsiskaitymai pasibaigė,tai dabar praktika jau antra diena ir paskui mėnesio gale dar kvalifikacinis egzaminas ir būsiu specialste jau tipo.

Vis kai orai geri,lekiam prie vandenuko,nesinori namie sėdet,tai ir nėr kada parašyt blush2.gif

Dar paskutinę savaitę sumąsčiau,kad mano Rigertui nebėr ką darželio grupėj veikt,ir nutarėm išleist į paruošiąmą grupę. Nes jei eis kitąmet,tai į pirmą klasę jau tektų 7,5 žygiuot. Tai toks papildomas stresas mamai doh.gif

Prie jūros šiemet vis neištaikom nulėkt,nu gal gale mėnesio pavyks unsure.gif

Simona auga kaip ant mielių,nė nepamačiau kaip Patriciją praaugo. Daug šneka,tik ne viską mes suprantam thumbup.gif lotuliukas.gif
Patricija daug ramesnė patapo,matyt apsiprato su Simonos atsiradimu.
Vis dar ieškomės namuko.

Tai vat tiek ir tų naujienų. smile.gif

Atsakyti
Sveikos

Kaskaip sia savaite man SM buvo sustreikavves, tai nervai eme, kad negaliu parasyt nieko sad.gif
Mes augam gerai, Dovydas zigiuoja i darzeli. Mums pagal metus irgi bus sunku apsispresti nuo keliu isleisti. Sianakt Dovydas apsisapnavo per miegus, tai reke ir verke, kad mus isgazdino baisiai, kai atlekiau i kambari sedejo savo lovoj ir rode i siena, bet taip ir nesupratom kas atsitiko. Tai teko sianakt pavaiksciot kelis kart pas ji unsure.gif

Dar tik savaite kaip atostogos baiges, o as ju vel noriu doh.gif O dar masinai variklis uzkale, tai visur peskom reik vaiksciot doh.gif
Atsakyti
Laba diena. Atsiprašau,kad įsiveržiau i jūsų skyrelį blush2.gif Nutiko mums tokia bėda,kad šią naktį nuvarė mūsų automobilį . Todėl dabar landžioju po visus kauniečių skyrelius. Gal kartais kas nors kur nors matėte ar pamatysite VW Golf 4 baltos matinės spalvos,juodu stogu. Mašina labai pastebima,nes atrodo nestandartiškai. Suprantu,kad tikimybė maža,bet... Mano tel. nr. 861001869 4u.gif
Atsakyti
Labukas

Kur visos pradingę blink.gif blink.gif blink.gif ?

Vasara traukiasi pamažu,rytai jau vėsoki vėsoki būna schmoll.gif g.gif . Aš atostogų visai neturėjau ir panašu,kad oras kaži ar jau beleis nors savaitgalį pajūry unsure.gif Visa vasarą taip ir su mokslais draugavau rolleyes.gif Dabar dar gerai būtų darbą rasti,nes kažkaip pagal šitą specialybę ir norėčiau dirbti smile.gif

Rigertas apsiprato su mintim,kad jau dičkis ir varys į paruošiąmą smile.gif . jau laukia vaikas,nesulaukia smile.gif

Patricija pereis pas Simą į grupę,tai jau ir vaikšto ir kasryt auklėtojai lopšelį sako,kad jau jinai per didelė čia su vaikais būti doh.gif . Kažin kaip seksis joms kartu draugauti doh.gif . Nes namie tai kartais gerai,gražiai,o kartais kaip katė su šuniu blush2.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif

As irgi retai uzsuku cia,tai vienur, tai kitur ir to laiko nelieka doh.gif Dabar tik su masinuku visur varau,taip fainai biggrin.gif
rrituk,sveikinu pabaigus mokslus 4u.gif Dabar galesi atsipust.Manes tai i darba visai netraukia blush2.gif Net neisivaizduoju kur cia reiktu jo ieskotis.
Atsakyti
Sveikos

Sunku vis prisesti ir ka parasyti smile.gif Mane toks tinginys apemes yra, kad net baisu smile.gif Neusteko man tu atostogu, nepailsejau per jas visai smile.gif

Dovydas jau trecia savaite kaip zygiuoja i darzeli ir jokiu problemu, bet aisku labiau i kaima noretu smile.gif Tik man nepatinka, kad i grupe yra ileisti 5 vaikai is kito darzelio, nes ju uzdarytas ir jie elegiasi cia kaip zveriukai, aukletojos niekaip nenussikalba, o jie vyresni uz musiskius ir skriaudzia juos sad.gif

Saunu, kad rituko vaikuciams viskas gerai, o kad abi panelytes bus vienoje grupeje, tai manau privalumas, kad viena kita uzstos tai tikrai smile.gif

Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Gal kuri prie kavos prisijungs
user posted image
Atsakyti