Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

laba smile.gif
nu prisiduosiu ir as smile.gif
marijus serga, jau antra diena temperatura 39 laikosi verysad.gif , gydytoja sako kad virusas , o jei virusas tai sake mazylis gali uzsikresti, tai dabar as strese. vis eina prie brolio, buciuoja, niekaip negaliu nuvyti, iskart verkti pradeda, nesupranta kodel negalima verysad.gif
beje Domantas jau 7 kg sveria ir 64 ugis thumbup.gif auga kaip ant mieliu, atrodo kaip 3-4 men kudikis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jei nesupyksit, įdedu nuorodą, gal kas susidomėsit cia
Atsakyti
sveikutes ir mes norim isipaisyt i jusu buri mirksiukas.gif ar galima??? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kliockas25 @ 2009 09 05, 15:12)
sveikutes ir mes norim isipaisyt i jusu buri  mirksiukas.gif  ar galima???  4u.gif

tai aišku,galima. 4u.gif

Sveika,prisijungus.

Prašom apie save ,ir savo kinderiuką pasipasakot pirmai pažinčiai g.gif biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(baltanosis @ 2009 09 04, 18:07)
laba  smile.gif
nu prisiduosiu ir as  smile.gif
marijus serga, jau antra diena temperatura 39 laikosi  verysad.gif , gydytoja sako kad virusas , o jei virusas tai sake mazylis gali uzsikresti, tai dabar as strese. vis eina prie brolio, buciuoja, niekaip negaliu nuvyti, iskart verkti pradeda, nesupranta kodel negalima  verysad.gif
beje Domantas jau 7 kg sveria ir 64 ugis  thumbup.gif auga kaip ant mieliu, atrodo kaip 3-4 men kudikis  bigsmile.gif

Tai smagu,kad auga Domantas....Tikrai dičkis thumbup.gif

Man ir taip buvo,jaučiu piormą slogą Patricijai dovanų,brolis parnešė,kai jai tebuvo 2 mėnesiukai.... Neišvengiamas manau toks apsidalijimas ligomis...Dabar jau nebesuku galvos,žinau,kad jei vienas susloguoja,tai tuoj visi pareis man doh.gif
Ar įsivažiavai į vėžes? Spėji ? savęs nepamiršti,palepini?
Atsakyti
tei va gyvenam netoli ortopedinio tai mum ir dainavos ir kalnieciu parkas beveik po ranka tai vis ieskom draugu. kartais einam i kalnieciu parka puksciuku maitinti bigsmile.gif auginu maza padauziuke...tikras viesulas nors ir mergyte bet pasiutus kaip reikalas doh.gif o apie mane ner ka pasakot schmoll.gif esu mama ir tiek 4u.gif ti va aciu uz priemima 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rritukas @ 2009 09 05, 17:49)
tai aišku,galima. 4u.gif

Sveika,prisijungus.

Prašom apie save ,ir savo kinderiuką pasipasakot pirmai pažinčiai g.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Tai smagu,kad auga Domantas....Tikrai dičkis thumbup.gif

Man ir taip buvo,jaučiu piormą slogą Patricijai dovanų,brolis parnešė,kai jai tebuvo 2 mėnesiukai.... Neišvengiamas manau toks apsidalijimas ligomis...Dabar jau nebesuku galvos,žinau,kad jei vienas susloguoja,tai tuoj visi pareis man  doh.gif
Ar įsivažiavai į vėžes? Spėji ? savęs nepamiršti,palepini?


nu va man tas pats, turi Domantas jau sloga, ir temperatura buvo truputi pakilus.tai nakti skambinau greitajai, pakonsultavo labai maloniai budinti vaiku gydytoja. Jau Marijui tempos nera, bet jauciu kad ir mane tas pats virusiukas griebia. bet taip idomiai- po kontakto su snargliuojanciais vaikais, po 2 paru Marijus krito, dar po 2 paru Domantas apsirgo ir vel po 2 paru mamai estafete perdave doh.gif grynu gryniausias virusas. labiausiai bijau kad domantui tempa labiau nepakiltu, nes tada i ligonine, o ligoninej-antibiotikai laukia verysad.gif gl kaip nors issikapanosim. nusprendziau nevesti i darzeli dar
QUOTE(kliockas25 @ 2009 09 05, 18:27)
tei va gyvenam netoli ortopedinio tai mum ir dainavos ir kalnieciu parkas beveik po ranka tai vis ieskom draugu. kartais einam i kalnieciu parka puksciuku maitinti  bigsmile.gif  auginu maza padauziuke...tikras viesulas nors ir mergyte bet pasiutus kaip reikalas  doh.gif o apie mane ner ka pasakot schmoll.gif  esu mama ir tiek  4u.gif ti va aciu uz priemima  4u.gif  4u.gif

sveika prisijungusi smile.gif as tai isvis sanciuose gyvenu biggrin.gif Kalnieciuose bunam savaitgaliais
Atsakyti
Nuo š.m. spalio 1d. Kauno lopšelis – darželis „Vaikystė“ tampa projekto „Lankstus darbo organizavimas šeimos sėkmei ir ekonomikos plėtrai (SUCCESS)“, kurio vykdytojas Kauno moters užimtumo informacijos centras, partneriais. Šiuo projektu siekiama padėti vienišiems dirbantiems tėvams prisitaikyti darbo rinkoje. Projekto trukmė nuo 2009 m. spalio 1 d. iki 2012 m. liepos 31 d. (34 mėn.)

Kviečiami dalyvauti vieniši (išsituokus(ęs), našlė(ys) ir būtinai dirbantys) tėvai, kuriems reikalingos prailgintos dienos ar šeštadieninės vaikų priežiūros paslaugos. Galite pasirinkti tik vieną iš modulių:
I modulis - Nuo pirmadienio iki penktadienio, darbo laikas nuo 17.30 iki
21.30 (lankys 20 vaikų)
II modulis - Šeštadieniais nuo 7.00 iki 16.00 (lankys 15 vaikų)
Paslaugos už vaiko priežiūrą ir maitinimą tėvams nemokamos. Jas finansuos Kauno moters užimtumo informacijos centras.



Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Kauno lopšelio-darželio „Vaikystė“ metodininkę- organizatorę Astą telefonu (8-37) 31-30-86 arba
el.p. vpcvaikyste@gmail.com
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Gal as cia truputi ne i tema, bet gal yra norinčių leisti savo vaikus sokti:
http://www.mdg.lt/toro/apiemus.html
Atsakyti
labuka mamytės 4u.gif
kaip sekasi ?
Pradingę kaip niekad visos blink.gif blink.gif blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
Laba vakara 4u.gif

Ir mes prisiduodam ax.gif Kazkaip prisijungiu,paskaitau,o parasyt ir nesugebu nieko blush2.gif doh.gif Dar kol gerai orai lauke daznai bunam.Paskui po brolio pamoku po burelius lakstom,zodziu sunkei i laika telpam.
Dabar visi trys susipykom,tai tyla namuose biggrin.gif Ejom vakare pestute iki Savo,tai slapi slapi parejom doh.gif
Atsakyti
Sveikos

Mano vaikis susirges, tai net prie kompo neturiu kada prisest, lakstau visur aplinkui. Zodziu pulinga angina ir tikriausiai skarlatina doh.gif Jau baigiu nusisaut is nevilties, nes siandien dar berimai praxsidejo, bet buvom syrit infekcinej, tai nieko baisaus nemate, svarbuu, kad vandeni geria, tai isleido namo antibus gert doh.gif Tai va atidarem sezona doh.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2009 09 16, 19:53)
Laba vakara 4u.gif

Ir mes prisiduodam ax.gif Kazkaip prisijungiu,paskaitau,o parasyt ir nesugebu nieko blush2.gif  doh.gif Dar kol gerai orai lauke daznai bunam.Paskui po brolio pamoku po burelius lakstom,zodziu sunkei i laika telpam.
Dabar visi trys susipykom,tai tyla namuose biggrin.gif Ejom vakare pestute iki Savo,tai slapi slapi parejom doh.gif

Laba

Kokius būrelius brolis lanko? mažiuko į darželį nežadi leisti?
Kaip mokslai broliui sekasi? Ir kelintokas jis pas tave dabar?
Kaip vairuotojai sekasi? Važinėji mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ievast @ 2009 09 17, 16:59)
Sveikos

Mano vaikis susirges, tai net prie kompo neturiu kada prisest, lakstau visur aplinkui. Zodziu pulinga angina ir tikriausiai skarlatina  doh.gif Jau baigiu nusisaut is nevilties, nes siandien dar berimai praxsidejo, bet buvom syrit infekcinej, tai nieko baisaus nemate, svarbuu, kad vandeni geria, tai isleido namo antibus gert  doh.gif  Tai va atidarem sezona  doh.gif

Vargšiukai verysad.gif verysad.gif verysad.gif O tai klausyk vasara vaikas viskas gerai,o tik ruduo žiema ir vsio? O adenoidų nereikia jam operuot?

O kaip sekasi tau pilvuką augint? Gal žinot kas pilvelyje gyvena? Jau kibina tave? wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Kantrybės ir sveikatytės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti