Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

Sveikos smile.gif
Vetrunges pradine mano vyrukas lanko

QUOTE(ievast @ 2009 06 12, 11:01)
Oj patikek skaudejo ilgai smile.gif isrove penktadieni, tai pirmadieni ejau i darba, bet iki treciadienio geriau nuskausminamuosius. Labai gerai padeda nimezilis (bet jis receptinis, nors camelijoj ir be recepto pardauoda) ir miltelius neskiestus reik i burna susikratyt, ir ibupromas 400.

Man irgi kai isrove danti,tai skaudejo kelias dienas ir ejau vel,o pasirodo saknies trupinuko buvo palikus blink.gif tai ilgai ji man ten krapste doh.gif
Nezinojau,kad Nimezili reik neskesta gert g.gif
Atsakyti
Laba laba smile.gif

Kaip savaitgali leidziat ax.gif Mano mazius pietu dabar miega,kad eiciau tvarkytis,tai ne prie kompo sedu blush2.gif Greiciau karsta vandeni ijungtu,nes jau atsibodo sylditis doh.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Niu bet ir vasara šiemet doh.gif . O vandens ,kad nėra tai linksma. Dar jei šilta būtų,tai ir su šaltu ne bėda nusipraust g.gif

Aš kaip visada lakstau lakstau.Pavalgyt nespėju,vakarais kai sėdu tai už visą dieną. Na ir penktadienį mano skrandis taip supyko,kad visą naktį prasikankinau,o visą šeštadienį paslika pragulėjau. Sakau streiką paskelbė,kad žiūrėčiau savęs blush2.gif Dar ir šiandien kava neskaniai gėrėsi doh.gif

Ar žinojot,kad pramonės Maksimoj naujas vaikų kambarys atsirado? Mes šiand jau išbandėm,tiesą sakant ne visą,nes gimtadienis buvo švenčiamas,tai tik į pusę įleido mirksiukas.gif

Iškart po joninių simos adenoidus operuosim,kad tik nesusirgtų jinai man,nes sloga antra diena kažkaip pastebėjau prasidėjus, Kai tokie orai,tai nežinau nei kaip tuos vaikus rengt.O jinai labai greitai sušyla,matyt tiek ir tereik,vėjas koks pagauna.

Berniukai,ar važinėjiesi? Nusipirkai mašiniuką? mirksiukas.gif

Kaip darželinokai? Atostogaus jūsų darželiai?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Siaip nimezilis geriamas skiestas, bet ant danties ji reik pilt milteliu pavidale, taip nuima skausma smile.gif

Musu darzelis nuo liepos 1 uzsidaro vasarai, tai ir as emiau atostogas nuo liepos 1, tai atostogausim kartu smile.gif

Savaitgali prabuvom Vilniui, tevams sode padejom darbuotis smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip mamytėms sekasi?

Kaip baltanosis? dar puškuoja? bigsmile.gif Praleidau,kur kelsitės iš kalniečių g.gif
Mes ir nuo liepos pirmos jau paliekam butą. na bet užsuksiu čia,neatsikratysit manęs doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dar nepradėjau daiktų pakuot,bet rankos nekyla schmoll.gif Žodžiu didelis darbas laukia mūsų.
Tėčiui blogėja,žmonių nebepažįsta,piktas visas,agresyvus net sakyčiau,keikiasi kaip pasiutęs verysad.gif
tai vat taip mes ir gyvenam unsure.gif

Vaikai vakar marsiečius pirko,su tuo garsiakalbiu,kur balsą pakeičia,nu tai apturėjom vakare koncertą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,vienas per kitą čia davė vaizdų,žinių nei vienų nemačiau doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(rritukas @ 2009 06 14, 22:13)
Ar žinojot,kad pramonės Maksimoj naujas vaikų kambarys atsirado? Mes šiand jau išbandėm,tiesą sakant ne visą,nes gimtadienis buvo švenčiamas,tai tik į pusę įleido mirksiukas.gif

Berniukai,ar važinėjiesi? Nusipirkai mašiniuką? mirksiukas.gif

Kurioj vietoj tas kambarys,vaikstinejau cia kuria diena ir nepastebejau schmoll.gif g.gif
Masinukas tai po langais jau stovejo,kai dar tik teisiu ejau laikyt biggrin.gif Vazinejuos po truputi,bet dar baisu blush2.gif

QUOTE(rritukas @ 2009 06 16, 07:41)
Mes ir nuo liepos pirmos jau paliekam butą. na bet užsuksiu čia,neatsikratysit manęs doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kur Jus keliates bigsmile.gif
O tu Patricijai irgi duodi marsiecius?
Mano Jokubas tai sekmadieni kazko visa diena veme,greiciausia nuo pomidoru,nes su skurytem privalge doh.gif O vakar tik sausainiukus kelis suvalge ir viskas,aisku gere arbateliu.Tikiuos nebus koks virusas prikibes unsure.gif
Atsakyti
smile.gif
sveikos
na mums pagaliau interneta ivede thumbup.gif
gyvenam gerai, dar vis nestuke.gif , jau paskutine savaite. o jau bijau gimdymo, naktim nemiegu unsure.gif visus sonus skauda
persikelem i a. sancius, su dar vienu leliuku butume sunkiai tilpe i 2 mazus kambariukus, taigi radom erdvu buta smile.gif tik kad kiemo nuosavo nera verysad.gif bet kai tik sugalvojam griztam pas mama kieme pabuti ax.gif
uzsuksiu pas jus dazniau tongue.gif
vakar tiek Marijus kieme prisidave, kad persalo matyt, siandien temperatura 37.4 ir sloga, tai nzn ciobreliu su medum padariau, tikiuosi issikapstysim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltanosis: 16 birželio 2009 - 09:12
Sveikutes 4u.gif
Oho kiek cia visokiu naujienu musu kampelyje bigsmile.gif
QUOTE(berniukai @ 2009 06 12, 12:30)
Man irgi kai isrove danti,tai skaudejo kelias dienas ir ejau vel,o pasirodo saknies trupinuko buvo palikus  tai ilgai ji man ten krapste
Nezinojau,kad  Nimezili reik neskesta gert

Man po sudetingo rovimo (anot mano stomatologes), uz kuri beje ir nuplese dvigubai daugiau doh.gif skauda jau 6-a para, geriu nuskausminamuosius Ketanova ir Ibuprofena 600. Pradeda jau stogas vaziuoti nuo amzino skausmo, nes , deja,negaliu gerti as tu tableciu kiek noriu. Ryte leliuka pamaitinu, tada ikalu viena tablete. Bet jos poveikis visa diena, kaip bebutu gaila, nesitesia. Vakare vel- tik po pamaitinimo isgeriu viena tablete- tai pries ryta jau sprogsta viskas nuo skausmo. Ir dar nakti turiu duoti misinuka, vietoj MP doh.gif Nu zodziu uzsiroviau as cia su tuo rovimu tai juodai.. verysad.gif

QUOTE(berniukai @ 2009 06 13, 13:12)
Greiciau karsta vandeni ijungtu,nes jau atsibodo sylditis

Mum vakar po pietu ijunge- tai tikra palaima pagaliau nebesalti ranku ir normaliai viska issiplauti thumbup.gif

QUOTE(rritukas @ 2009 06 14, 21:13)
Aš kaip visada lakstau lakstau.Pavalgyt nespėju,vakarais kai sėdu tai už visą dieną. Na ir penktadienį mano skrandis taip supyko,kad visą naktį prasikankinau,o visą šeštadienį paslika pragulėjau. Sakau streiką paskelbė,kad žiūrėčiau savęs  Dar ir šiandien kava neskaniai gėrėsi
Ar žinojot,kad pramonės Maksimoj naujas vaikų kambarys atsirado? Mes šiand jau išbandėm,tiesą sakant ne visą,nes gimtadienis buvo švenčiamas,tai tik į pusę įleido 
Iškart po joninių simos adenoidus operuosim,kad tik nesusirgtų jinai man,nes sloga antra diena kažkaip pastebėjau prasidėjus, Kai tokie orai,tai nežinau nei kaip tuos vaikus rengt.O jinai labai greitai sušyla,matyt tiek ir tereik,vėjas koks pagauna.
Kaip darželinokai? Atostogaus jūsų darželiai?

O tai gal uzvalgei ka ir apsinuodijai tiesiog? Ir siaip turbut stresas veikia labai. g.gif
O kaip tas kambarys Maximoj- geresnis , ar panasus , koks buvo seniau? Kokia kaina?
Mum darzas jau baiginejas- paskutine savaite- penktadieni jau isleistuves bigsmile.gif

QUOTE(ievast @ 2009 06 15, 07:34)
Musu darzelis nuo liepos 1 uzsidaro vasarai, tai ir as emiau atostogas nuo liepos 1, tai atostogausim kartu

O tai tu turi galimybe imti tokias ilgas atostogas? Visa menesi?

QUOTE(rritukas @ 2009 06 16, 06:41)
Mes ir nuo liepos pirmos jau paliekam butą. na bet užsuksiu čia,neatsikratysit manęs
Dar nepradėjau daiktų pakuot,bet rankos nekyla Žodžiu didelis darbas laukia mūsų.
Tėčiui blogėja,žmonių nebepažįsta,piktas visas,agresyvus net sakyčiau,keikiasi kaip pasiutęs verysad.gif
tai vat taip mes ir gyvenam
Vaikai vakar marsiečius pirko,su tuo garsiakalbiu,kur balsą pakeičia,nu tai apturėjom vakare koncertą ,vienas per kitą čia davė vaizdų,žinių nei vienų nemačiau

Na va kaip smagu-kraustymosi nuotaikos biggrin.gif Turesit darbelio viska susipakuoti..
O cia tai lauksim visad-koks cia dar atsikratymas gali buti rolleyes.gif
Laikykis del tecio 4u.gif -tas piktumas turbut del skausmo.. g.gif

QUOTE(baltanosis @ 2009 06 16, 09:09)
gyvenam gerai, dar vis  nestuke.gif , jau paskutine savaite. o jau bijau gimdymo, naktim nemiegu  visus sonus skauda
persikelem i a. sancius, su dar vienu leliuku butume sunkiai tilpe i 2 mazus kambariukus, taigi radom erdvu buta  tik kad kiemo nuosavo nera  bet kai tik sugalvojam griztam pas mama kieme pabuti  uzsuksiu pas jus dazniau  vakar tiek Marijus kieme prisidave, kad persalo matyt, siandien temperatura 37.4 ir sloga, tai nzn ciobreliu su medum padariau, tikiuosi issikapstysim 

Na va ir jus pabegot- bet prasom musu neapleisti 4u.gif
Laikykis- nebijok- mes kumscius laikysim. Zinok, antra kart viskas greiciau pasibaigs ir tu jau su patirtim mirksiukas.gif
Laikykites- sveikit 4u.gif
Atsakyti
Oho kaip smagu, gyvenat ikurtuviu jauduliu smile.gif

Taip siais metais, net du menesius turiu atostogu smile.gif Toks jau mano tas darbas, palankus vaiko auginimui smile.gif Uztat ir ejau i ji, ne del saves, o del vaiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2009 06 16, 12:09)
Oho kaip smagu, gyvenat ikurtuviu jauduliu smile.gif

Taip siais metais, net du menesius turiu atostogu smile.gif Toks jau mano tas darbas, palankus vaiko auginimui smile.gif Uztat ir ejau i ji, ne del saves, o del vaiko  blush2.gif


Super thumbup.gif pavydziu tau baltai
As, kai pamenu, dirbau, tai atostogos skausmingas reikalas budavo. Reikdavo is anksto labai derintis prie visu kolegu-kas kada iseina ir dar maximum tik 2sav. isleidavo verysad.gif
na bet kol kas dabar man neaktualu lotuliukas.gif -dabar istisai man atostogos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2009 06 16, 08:25)
Labas rytas smile.gif

Kurioj vietoj tas kambarys,vaikstinejau cia kuria diena ir nepastebejau schmoll.gif  g.gif
Masinukas tai po langais jau stovejo,kai dar tik teisiu ejau laikyt biggrin.gif Vazinejuos po truputi,bet dar baisu blush2.gif

Kambarys kitoj vietoj,nu praktiškai gaunasi prieš aną senąjį kur buvo doh.gif . Nu gal suprasi,kaip aš čia susakiau doh.gif lotuliukas.gif Gal neseniai jis atsidarė,kad aš praeitą savaitę tik pastebėjau.

Nu žinok su tais marsiečiais tai karas gaunasi,Simai su Rigertu duodu marsiečius,o Patricijai ten tokius meškučio tedžio ar kažkaip ten nupirkus. Bet jai jie netinka,jinai ir marsiečių nori,neapgaunu aš jau jos. nu tai duodu visiems vienodus :ohMačiau ,kad ten nuo trijų metų parašyta,bet tai gal nebus jau čia taip blogai dėl to pusmečio doh.gif
Kuo daugiau važinėsi,tuo bus drąsiau drinks_cheers.gif
Papildyta:
Mes kolkas keliamės čia vietoj,laikinai kaip ir nuomuosimės prie telekomo,nu ne gal greičiau už baldų gunasi. Nu žodžiu lotuliukas.gif Neskubėt su tais namų pirkimais agentas paterė,sakė po poros mėnesių ,o kad ir ant skubos nieko gero nerandam. Į butą eiti nebenorim,norim savo kiemo. O namukai blush2.gif ,nu arba pinigų trūksta,arba netinka jie mums. Krenta Nekilnojamo turto kainos ant akių praktiškai,tai ir neskubam. Intensyviai ieškom,gal užkliūsim už kokio smile.gif

Baltanosi,jūs butuką pirkot? Ar išsinuomavot? ax.gif

Belty console.gif console.gif console.gif man nėra baisesnio skausmo už dantų,tai aš labai tave užjaučiu. Aš žinok net sakau,kad man baisiau pas dantistą,nei vaiką pagimdyt blush2.gif . Čia man nuo tarybinių dantisčių ir tų gręžimo aparatų ta baimė....

Ievast ir aš tau atostogų baltai pavydžiu. Nu kaip baltas žmogus tu tiesiog thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2009 06 16, 10:09)
vakar tiek Marijus kieme prisidave, kad persalo matyt, siandien temperatura 37.4 ir sloga, tai nzn ciobreliu su medum padariau, tikiuosi issikapstysim  g.gif

Kaip Marijaus sveikatyte?

QUOTE(rritukas @ 2009 06 16, 15:56)
Kambarys kitoj vietoj,nu praktiškai gaunasi prieš aną senąjį kur buvo doh.gif . Nu gal suprasi,kaip aš čia susakiau doh.gif  lotuliukas.gif Gal neseniai jis atsidarė,kad aš praeitą savaitę tik pastebėjau.

Nu žinok su tais marsiečiais tai karas gaunasi,Simai su Rigertu duodu marsiečius,o Patricijai ten tokius meškučio tedžio ar kažkaip  ten nupirkus. Bet jai jie netinka,jinai ir marsiečių nori,neapgaunu aš jau jos. nu tai duodu visiems vienodus :ohMačiau ,kad ten nuo trijų metų parašyta,bet tai gal nebus jau čia taip blogai dėl to pusmečio doh.gif

Niu reiks ir mums isbandyt ta zaidimu kambari ax.gif Ale galetumem kada ir visos suderint laika ir nors kart susitikt g.gif
As irgi Jokubui esu davus marsieciu,brolis juos valgydavo,tai labai ir jam reikdavo,isbertas nebuvo.

QUOTE(rritukas @ 2009 06 16, 15:56)
Mes kolkas keliamės čia vietoj,laikinai kaip ir nuomuosimės prie telekomo,nu ne gal greičiau už baldų gunasi. Nu žodžiu lotuliukas.gif Neskubėt su tais namų pirkimais agentas paterė,sakė po poros mėnesių ,o kad ir ant skubos nieko gero nerandam. Į butą eiti nebenorim,norim savo kiemo. O namukai blush2.gif ,nu arba pinigų trūksta,arba netinka jie mums. Krenta Nekilnojamo turto kainos ant akių praktiškai,tai ir neskubam. Intensyviai ieškom,gal užkliūsim už kokio smile.gif

Tai savo buta jau pardavet,kad eisit nuomotis?
Papildyta:
QUOTE(Belty @ 2009 06 16, 11:44)
Man po sudetingo rovimo (anot mano stomatologes), uz kuri beje ir nuplese dvigubai daugiau doh.gif  skauda jau 6-a para, geriu nuskausminamuosius Ketanova ir Ibuprofena 600. Pradeda jau stogas vaziuoti nuo amzino skausmo, nes , deja,negaliu gerti as tu tableciu kiek noriu. Ryte leliuka pamaitinu, tada ikalu viena tablete. Bet jos poveikis visa diena, kaip bebutu gaila, nesitesia. Vakare vel- tik po pamaitinimo isgeriu viena tablete- tai pries ryta jau sprogsta viskas nuo skausmo. Ir dar nakti turiu duoti misinuka, vietoj MP doh.gif  Nu zodziu uzsiroviau as cia su tuo rovimu tai juodai.. verysad.gif

Tai tau visai prastai unsure.gif O nejai pas ja atgal,kad apziuretu nuo ko taip skauda g.gif As tai ir antibiotikus geriau doh.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti