Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

QUOTE(berniukai @ 2009 06 17, 09:11)
Niu reiks ir mums isbandyt ta zaidimu kambari ax.gif Ale  galetumem kada ir visos suderint laika ir nors kart susitikt g.gif
As irgi Jokubui esu davus marsieciu,brolis juos valgydavo,tai labai ir jam reikdavo,isbertas nebuvo.
Tai savo buta jau pardavet,kad eisit nuomotis?

Tikrai galėtume,kada su vaikais nusiaubt žaidimų kambarį...Ypač kokią dieną kai lyja,kai namie vaikams ką veikt nėra.

Aga butą pardavėm ir neradom nieko tinkamo ištikrųjų,na truputį namams dar kainas laiko...butus tai jau visai atidavinėja kaip aš sakau. Tai mes dar spejom i ta traukini,kad pardavėm butą ,atsiskaitėm su banku,nes buvom ėmę paskolą,ir dar liko prie santaupų prisidėt ,kur jau nuo seniai namui taupom.Visi nekilnojamo turto žinovai siūlo palaukt 9 metų pabaigos,tada sako pats palankiausias metas pirkti bus. tai mes ir palauksim,pasinuomuosim ir palauksim,savo namo.
Nes dabar matau kad nekilnojamo turto kainos krenta ne dienom o valandom.Tai sakau jau paskubejom su ta paskola ir su tuo butu,dabar jau nebenorim skubėt.
Dabar daug kas verkia,palūkanos baisinės.
Teks kurį laiką ant dėžių gyvent,na bet dėl gero tikslo. Pakentėsim.
Atsakyti
Tai smagu, kad spejot buta parduot ir paskola atiduot, o dar ir liko smile.gif Aisku geriauisiai niekur neskubet smile.gif O tai keliu kambariu butuka nuomuojat? Kaip sutelpat? blush2.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
QUOTE(rritukas @ 2009 06 19, 08:41)
Tikrai galėtume,kada su vaikais nusiaubt žaidimų kambarį...Ypač kokią dieną kai lyja,kai namie vaikams ką veikt nėra.

Aga butą pardavėm ir neradom nieko tinkamo ištikrųjų,na truputį namams dar kainas laiko...butus tai jau visai atidavinėja kaip aš sakau. Tai mes dar spejom i ta traukini,kad pardavėm butą ,atsiskaitėm su banku,nes buvom ėmę paskolą,ir dar liko prie santaupų prisidėt ,kur jau nuo seniai namui taupom.Visi nekilnojamo turto žinovai siūlo palaukt 9 metų pabaigos,tada sako pats palankiausias metas pirkti bus. tai mes ir palauksim,pasinuomuosim ir palauksim,savo namo.
Nes dabar matau kad nekilnojamo turto kainos krenta ne dienom o valandom.Tai sakau jau paskubejom su ta paskola ir su tuo butu,dabar jau nebenorim skubėt.
Dabar daug kas verkia,palūkanos baisinės.
Teks kurį laiką ant dėžių gyvent,na bet dėl gero tikslo. Pakentėsim.

Jo,kainos krenta doh.gif Kai pagalvoju,kad mes pirkom buta per pati buma,tai nors verk dabar doh.gif Paskola moket tai reks iki galo,o dabar parduot visai neapsimoka mums,pliusas tik,kad be paskolos liktumem,bet uztai ir be buto,nes kitam tai tik ant puse uztektu,baisu... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2009 06 19, 08:30)
Tai smagu, kad spejot buta parduot ir paskola atiduot, o dar ir liko smile.gif Aisku geriauisiai niekur neskubet smile.gif O tai keliu kambariu butuka nuomuojat? Kaip sutelpat?  blush2.gif

mes keturiu kambarių butuke ,na bet vienam kambarį šeimininko daiktai. Tilpsim gal kaip nors,aišku daiktai pasieniuose nervus gadins,bet gal nieko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rritukas @ 2009 06 19, 17:48)
mes keturiu kambarių butuke ,na bet vienam kambarį šeimininko daiktai. Tilpsim gal kaip nors,aišku daiktai pasieniuose nervus gadins,bet gal nieko blush2.gif


Na nieko, kaip nors..Nors kaip sakoma yra patarle- nera nieko laikiniau uz pastovuma...bet gal ilgam neuzsibusit jau..

Mes pradejom kambary remonta-ruosiam rugsejo pirmai maziui, oi t.y. dickiui- doh.gif biggrin.gif - visa kambari. Paty i kaima pas senelius isiunte - tai dabar ramiai per zaislus galima "pereit" ir biski paluzusiais atsikratyt lotuliukas.gif - taip tai uzkeltu triuksma..
Kaip Jonines svesit??
Atsakyti
Sveikos

Saunu remontai, dickiui bus siurprizas smile.gif

Mes tai apsiverte darbais, rupesciais ir t.t. Atostogos nusimato be vaiko, tai taip liudna daros, net apie tai pagalvot sad.gif Bet pratinam prie minties, kad pora savaiteliu gaus pas senelius pagyvent smile.gif

Iki keliones ir taip rupesciu pilna, o dar kaip tik savaitgali pries pusesere i vestuves pakviete, tai vel galvos skausmas moteriskas, kuo gi apsirengt doh.gif

Dovydas jau zyzia, kaip jam darzas atsibodo, bet liko tris dienelias pakentet ir atostogos bus smile.gif

Joniniu mes kaskaip niekad nesvenciam, ai tiesa vienais metais plaukem baidarem, tai tada nakti per lauza sokinejom, vainikus pynem smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Mano anyta irgi siulo vaikus pas juos atvezt,kazkaip del Tautvydo tai viskas gerai,o Jokubas nezinau kaip ten jaustus,jie gyv. Klaipedoj tai susimatom retokai,jauciu vaikui sunku butu blush2.gif Kaip jums atrodo g.gif Net nezinau kaip cia pasielgt.
O Joniniu mes irgi nesvenciam,maciau prie IKI bus kazkoks koncertas gal reik nueit su vaikais pasiziuret.
Atsakyti
Labukas

o aš su liūdnom nuotaikom. vis dėl to manęs nuojauta neapgavo. Sekmadienį tėtį palaidojom verysad.gif verysad.gif verysad.gif Tai taip į vėžes ir neatsistojam,reik pakuot,kraustyt ,o man rankos nekyla. taip ir ieškau priežaščių,kad nereiktų užsiimt.

Rigerčiukas mano pas močiutę išvažiavęs kelioms dienoms, Simutę operacijai suruošėm jau. dabar tik ketvirtadienį pas operuojančią gydytoją dar pasirodyt reik.
Ir penktadienį operacija.

Vyras su anyta kol pasikeisdami savaitgalį su vaikais buvo,šiek tiek namus apkraustė,baldus kelis išvežė. bet čia dar smulkmena ..... bandysism šįvakar ir per rytojų ką nors išvežt.

Patricijos aš dar kažkaip ir nenoriu niekur išleist vienos. Rigertas pirmą kartą trims dienoms pas močiutę išvažiavo trijų su puse.Tai gal jau kitais metais ir aš ją paleisiu. Nors norėjo abi mergos ir dabar važiuot,tik man močiutės pagailo,gal jau per sunku jai būtų su trim doh.gif g.gif Ir pačiai nesmagu užkraut,visgi ne vienas ir ne du...Aš pati kitąkart pagalvoju kaip aš iš šono su tais trim žasiukais atrodau biggrin.gif

Tai vat taip mes ir gyvenam. kažkaip liūdna šiandien,kelis metus iš eilės jonines pajūryje švęsdavom,o šiemet kažin ar išvis iki jūros išeis nusibelst. man mokslai tik rugpjūčio pabaigoj baigsis...Ir šeip. nu gal kaip nors.
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(rritukas @ 2009 06 23, 17:10)

Uzuojauta del tevelio.Stiprybes.


Ir vel vejas lauke ir vel salta doh.gif Bus ta vasara siemet ar ne g.gif
Atsakyti
Rituk, uzuojauta del tecio-laikykis, buk stipri 4u.gif Bet kai tokia liga tai turbut ir nebuvo netiketa...
Atsakyti
rituk stiprybes, tau.

Mes tai syrit buvom megoj dviese, tai biski pasivaiksciojom kol zmones nepradejo plusti, nes matyt visi torto uzsimane, o mums ir be jo gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievast @ 2009 06 24, 13:58)
rituk stiprybes, tau.

Mes tai syrit buvom megoj dviese, tai biski pasivaiksciojom kol zmones nepradejo plusti, nes matyt visi torto uzsimane, o mums ir be jo gerai smile.gif


O tai ka- uz dyka turejo dalinti? g.gif Mes tai amzinai praziopsom tokias visokias "akcijas" doh.gif
Atsakyti