Įkraunama...
Įkraunama...

Kalniečių mamytės ir jų vaikučiai

Sveikos smile.gif

Taip uz dyka, kaip visada per tokias sventes alkava daro akcijas smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na ka mamukai, linkiu geros vasaros- siltu oru-geru atostogu beatostogaujancioms, daug ispudziu ir nuotykiu smile.gif Besilaukiancioms (ar gal jau susilaukusioms mirksiukas.gif -ramaus leliuko, kad pilvelio nepustu ir ramiu nakteliu). Issikrausciusioms is namuciu linkiu, kad namuos jauku butu.

Issikraustom rytoj gyventi i kaima vasaros "sezonui".
Grysim tik karteli koki pas gyd. maziu pasverti, pamatuoti. Gal tuomet spesiu uzsukti paskaitinet biggrin.gif
Sekmes visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belty @ 2009 06 25, 10:41)
Sveikos  4u.gif
Na ka mamukai, linkiu geros vasaros- siltu oru-geru atostogu beatostogaujancioms, daug ispudziu ir nuotykiu smile.gif Besilaukiancioms (ar gal jau susilaukusioms  mirksiukas.gif -ramaus leliuko, kad pilvelio nepustu ir ramiu nakteliu). Issikrausciusioms is namuciu linkiu, kad namuos jauku butu.

Issikraustom rytoj gyventi i kaima vasaros "sezonui".
Grysim tik karteli koki pas gyd. maziu pasverti, pamatuoti. Gal tuomet spesiu uzsukti paskaitinet biggrin.gif
Sekmes visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Tai jums fainai wub.gif thumbup.gif

sėkmės atostogut rūgpienių kaime blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Labukas

mes su Simute jau po operacijos./ Žinokit buvau ant blogesnio nusiteikus,tai pasisekė super.
Šiandien jau septintą ryto stovėjom prie kabineto durų,kol suistvarkėm,persirengėm,pasisvėrėm,devintą išsivedė į operacinę merginą. Pasirodo tas Simos gulejimas ligoninėj ,kai gulėdavo viena ,nepraėjo be pėdsakų,tik įėjus į palatą ir pamačius lovas,atatupsta pro duris bandė išsmukt. Ir tokį triukšmą pakėlė doh.gif Šeip ne taip įtikinau,kad aš niekur neišeisiu,ir viskas bus gerai čia.Kai parnešė iš operacinės,blūdijo gerokai,vis saugojo mane viena akim,kad nedingčiau. Bet galiausiai užsupau.Žaizdos užkrešėjo greit,tai kai pmiegojo iškart ir namo išvarėm.. Sakė ,kad gali temperatūra pakilt dar kelias dienas. Bet šeip mergina geri visai jaučiasi,valgė jau ir žaidžia čia sau.
Liepos mėnesį turėsim dar kartą varyt,žiūrės ar tonziles šalint reik. Nes prieš širdelės operaciją,reik visus uždegimo šaltinius pašalint. O iškart tokiai mažai sako per sunku būtų. Skruzdėlė jinai tokia pas mane. Nu bet sakau,jau žingsnis į priekį.

Ar buvot kas Joninių šventėj čia toj aikštėj Čėčėnijos? Mes buvom. Mergaitės batutą nušokinėjo,nusissupo ant tų mašinikių. O ir kitą visą dieną dar atrakcionai tebebuvo,tai jau vaikams džiaugsmo buvo thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
QUOTE(rritukas @ 2009 06 26, 16:21)
mes su Simute jau po operacijos./ Žinokit buvau ant blogesnio nusiteikus,tai pasisekė super.
Šiandien jau septintą ryto stovėjom prie kabineto durų,kol suistvarkėm,persirengėm,pasisvėrėm,devintą išsivedė į operacinę merginą. Pasirodo tas Simos gulejimas ligoninėj ,kai gulėdavo viena ,nepraėjo be pėdsakų,tik įėjus į palatą ir pamačius lovas,atatupsta pro duris bandė išsmukt. Ir tokį triukšmą pakėlė doh.gif Šeip ne taip įtikinau,kad aš niekur neišeisiu,ir viskas bus gerai čia.Kai parnešė iš operacinės,blūdijo gerokai,vis saugojo mane viena akim,kad nedingčiau. Bet galiausiai užsupau.Žaizdos užkrešėjo greit,tai kai pmiegojo iškart ir namo išvarėm.. Sakė ,kad gali temperatūra pakilt dar kelias dienas. Bet šeip mergina geri visai jaučiasi,valgė jau ir žaidžia čia sau.
Liepos mėnesį turėsim dar kartą varyt,žiūrės ar tonziles šalint reik. Nes prieš širdelės operaciją,reik visus uždegimo šaltinius pašalint. O iškart tokiai mažai sako per sunku būtų. Skruzdėlė jinai tokia pas mane. Nu bet sakau,jau žingsnis į priekį.

Ar buvot kas Joninių šventėj čia toj aikštėj Čėčėnijos? Mes buvom. Mergaitės batutą nušokinėjo,nusissupo ant tų mašinikių. O ir kitą visą dieną dar atrakcionai tebebuvo,tai jau vaikams džiaugsmo buvo thumbup.gif

Kaip siandien mergyte jaucias?Mes kai paskutini kart rodemes pas LOR tai irgi parekomendavo adenoidus operuot doh.gif nes buna po slogos jie padideja,bet paskui susinormalizuoja,o pasake tai prie Tautvydo,tai verke vaikas kelias dienas verysad.gif Net ir nezinau kaip cia reiks daryt,jauciu reikia kitus loristus pasirodyt g.gif
Mes irgi buvom per Jonines toj aikstej thumbup.gif

Belty,geru atostogu 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
mes jau turim leliuka mirksiukas.gif Gime praeita sekmadieni 4300 g 53 cm - vardas Domantas mirksiukas.gif
valgo mamos nutraukta pienuka, nes papo neima schmoll.gif

P.S. Rrituk - uzuojauta 4u.gif
Atsakyti

wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Sveikinam bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif bis.gif 2.gif .
(šįryt apie tave pagalvojau,kur tu dingus... ir va,geros naujienos rolleyes.gif thumbup.gif )
Pati pagimdei? Ar baisu buvo? doh.gif lotuliukas.gif Kaip Marijus reaguoja į brolį? Tai vistiek dar kart teks mėgint....kad dukrytė gautųsi blush2.gif

Aukit sveikučiai,didučiai ,o svarbiausia ramučiai mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(berniukai @ 2009 06 27, 08:07)
Labas rytas smile.gif

Kaip siandien mergyte jaucias?Mes kai paskutini kart rodemes pas LOR tai irgi parekomendavo adenoidus operuot doh.gif nes buna po slogos jie padideja,bet paskui susinormalizuoja,o pasake tai prie Tautvydo,tai verke vaikas kelias dienas verysad.gif Net ir nezinau kaip cia reiks daryt,jauciu reikia kitus loristus pasirodyt g.gif
Mes irgi buvom per Jonines toj aikstej thumbup.gif


Mes tai gerai,žinok toks vaizdas,kad Simai tik pagerėjo po tos operacijos. Tik va biški pakosėja,tai neleidžiu į daržą,vyras namie su ja pasilieka. Man kursai vis dar.
Dar kraustomės,tai linksma kaip niekad pas mus. Ir labai namie tvarkinga doh.gif blush2.gif
Aš ne pas vieną gydytoją konsultavaus dėl tų adenoidų,pas Simą ju tikrai baisiniai jie buvo,jinai per nosį visai kvėpuot negalėjo. tai visi vieningai liepė,greičiau gelbėt vaiką.. Nėra čia jau baisi operacija,Belty sakė,kad vaikas kankinosi dar savaitę po jos. Mes tik po narkozės pablūdijom gerokokai,o paskui tai viskas gerai. Klausiau ar skauda,tai tik parodydavo tą vietą kur kateteris buvo įvestas,tipo ten skauda buvo. reiškia su gerklyte viskas gerai,tik saugau,nes atvira ten viskas.... O šeip tai jinai mažai ir kraujavo,mane nugasdino,kad ten spjaudysis kraujais vos ne parą...Omes kelis kart tik nosį išnypštėm ir viskas.Aš tikėjausi blogiau,kad bus. Bet nei karto namie nuskausminamųjų neprireikė,tfiu tfiu tfiu.
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2009 06 28, 23:09)
sveikutes  smile.gif
mes jau turim leliuka  mirksiukas.gif Gime praeita sekmadieni 4300 g 53 cm - vardas Domantas  mirksiukas.gif
valgo mamos nutraukta pienuka, nes papo neima  schmoll.gif

Didziuasi sveikinimai susilaukus mazo berniuko wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus smile.gif gimdziau pati, antroj ligoninej, galvojau kad dar paruosiamieji saremiai, nes buvo nereguliarus, tai uzeina tai vel praeina. MB sako gal vaziuojam i ligonine patikrins, sakau ne, cia dar tik paruosiamieji, nera ka tikrinti, po to sakau guldys i patologini ir lieps laukti gimdymo, o guleti ligonineje nenoriu. susidejom tase po biski, nuvezem mamai Mariju, sakau gal jau vaziuojam, nes kazkaip vis dazniau suskausdavio, sakau lb valgyrt noriu, tai dar nuvaziavom i Mcdonalda, nusipirkom hamburgeriu. bet jau nebesinorejo. sakau jei uzeis saremis nevalgysiu- neuzeis valgysiu. tada kad uzejo. sakau ai gal vaziuojam i ligonine, ziuresim. ir ka nuvaziavau i ligonine, patikrino - 8 cm atsidarymas blink.gif sako greiciau tik tuoj gimdysi. rekiu man epidura duokit, sako jau velu, reikejo anksciau atvaziuoti. tai jau tas paskutinis cm buvo linksmas- saukiau rekiau, kad darytu cezari, nes jau samone buvo aptemus. MB biski persigando kaip cia viskas baigsis, bet akusere ji nuramino, kad sitoj stadijoj visos cezario praso lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ir gime Domantukas naturaliai ir lb greitai biggrin.gif O Mariju ati gimdziau civilizuotai - su epiduru, tai jokiu skausmu nebuvo, galvojau ir si kart bus taip lengva ir paprasta tongue.gif

tik biski depresija kad to papo niekaip paimt neisejo verysad.gif Mariju maitinau iki 1,3 m be jokiu problemu, o dabar taip speniai iplyso, kad kraujo nesustabdziau, per antspenius dar blogiau gavosi, skausmas baisinis, vaiko burna kruvina, paklode kruvina, beto paragavo kraujo isvis i papa nebenori ziureti, tai dabar vargstu nusitraukinedama, kas 3-4 val ir maitinu is buteliuko. lauksiu kol uzgis visai, vel bandysiu siulyti. bet dabar iprates prie butelio, mazai vilciu verysad.gif
Atsakyti
Laba diena smile.gif
QUOTE(baltanosis @ 2009 06 28, 23:09)
sveikutes  smile.gif
mes jau turim leliuka  mirksiukas.gif Gime praeita sekmadieni 4300 g 53 cm - vardas Domantas  mirksiukas.gif
valgo mamos nutraukta pienuka, nes papo neima  schmoll.gif

Sveikinam,aukit sveiki ir laimingi wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image

Dal krutines tai uzjauciu,isivaizduoju koks skausmas doh.gif Man su Jokubu taip buvo,tai irgi pientrauki pirkaus,bet su papu taip ir nesusidraugavo,gal jums abiem pavyks 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Kaip sekasi vasaroti? Man tai va atostogu antra diena, tai ilsiuosi pas mama smile.gif
Atsakyti
o kaip čia tylu blink.gif blink.gif blink.gif
Aš porą savaičių interneto neturėjau,tai galvojau jau būsit prirašę.... O čia blush2.gif mirksiukas.gif

Mums tai gerai sekasi,po truputuką pripratom prie naujos vietos...man čia turbūt sunkiausia buvo,virtuvė mažesnė 3 kartus,vonia taip pat...viskas nesava,nemiela doh.gif verysad.gif Vaikai kaip vaikai,svarbu,kad žaislai kartu su jais keliauja...Nors daug dėžių ir garaže palikom,dabr po truputį parvežam,tai džiaugiasi,kaip naujais bigsmile.gif

Mano mokslai jau į pabaigą,atsiskaitymai ir praktika beliko. tai kaip nevasariški rūpesčiai sakyčiau schmoll.gif Bet gerai,kad iki pirmos dienos kasdien jau laisva būnu,tai ir iki upės su vaikais nulėkt suspėjam.

Kaip jums mergaitės,vasarot sekasi? wub.gif
Atsakyti