Įkraunama...
Įkraunama...

Keratokonusas

QUOTE
Sveiki. Mano vyras 8 metus eilėje dėl donorinės ragenos laukė. Ir šiandien paskambino iš Kauno...Ryt važiuojam...


Linkiu jums pačios didžiausios sėkmės. Net neabejoju, kad viskas pavyko puikiai.. Kantrybės ir ištvermės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrra: 23 balandžio 2012 - 21:40
sveikas Andriau 76 sakyk kaip jum ta akis nusprogo ragena truko ar tik nematai su ta akim jei truko kaip toj akyje migla uzsidejo ar isvis juoda naktis. ir kaip tau sekesi ragenos persodinimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomtom149: 25 gegužės 2012 - 16:05
QUOTE(tomtom149 @ 2012 05 25, 15:59)
sveikas Andriau 76  sakyk kaip jum ta akis nusprogo ragena truko ar tik nematai su ta akim jei truko kaip toj akyje migla uzsidejo ar isvis juoda naktis. ir kaip tau sekesi ragenos persodinimas


Paprastai, truko ragena. Pradziai buvo balta deme. Veliau gydytoja dave lasu, jas lasinus po poros savaiciu deme praejo. Ant ragenos liko didziuliai randai kuriu plika akimi nematyti, tik mikroskopu. Linzes ant tos akies jau nebeuzsidesi, skauda. Zodziu sitaip gyvenau gal 10-11 metu.

Geguzes 15a pasidariau operacija Vokietijoje, privacioje klinikoje. Dabar jau 3 savaites praejo, lasinu 27 lasus per diena i ta aki. Regejimas nelabai, astigmatizmas kankina. Is arti galiu laikrasti skaityti bet i toli kiekvienas objektas turi kelis konturus aplink. Po sekmingo prigyjimo galima daryti lasika arba vel deti linze. Tada zada iki 1 atstatyti regejima ta akimi.

Kas kalba ir skaito rusiskai galiu duoti adresa forumu ir VK grupes. Ten daug info apie konusa ir operacijas. Visi konusininkai yra ir daktaru ten rasanciu. Yra ir FB angliskai grupe, kas moka gerai angl kalba patys susirasite.
Papildyta:
QUOTE(red40 @ 2012 04 16, 17:48)
Sveiki. Mano vyras 8 metus eilėje dėl donorinės ragenos laukė. Ir šiandien paskambino iš Kauno...Ryt važiuojam...

Apgailetina lietuviska medicina.

As susedau su daktaru ir jis manes paklause kada nori operuotis? Sakau, duokit man 2-3 savaites pasiruosti. Paziurejom kalendoriu, pasiderinom jo ir mano grafikus ir nusprendem darytis po 28 dienu. Taip ir buvo. Atskridau, isikeliau i buta, pasivaiksciojau prie Reino, isgeriau alaus. Kita diena jau nusipirkom kruiza Reinu, apziurejom apylinkes. Vakare suvalgiau rumsteika, bet jau alkoholio negeriau. O kita ryta atsikeliau, issivaliau dantis pasiemiau kepure ir pesciomis nuejau akies pjaustyti.

Operacija buvo antradieni o sestadieni jau bare champu lygos finala ziurejau. Mes vieninteliai buvom visame bare uz Chelsie. Po pergales visi vokieciai sveikino smile.gif glebesciavomes ir sakiau "Das ist fussball" Labai fainai pasedejom smile.gif
Atsakyti
Aciu Andriau 76 uz info ir jei galesit parasykit kaip toliau seksis . o dar del tos ragenos kai truko tai ta balta deme sakot isnyko po vaistu susilasinimo bet nors kiek matesi kas ar isvis nieko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomtom149: 09 birželio 2012 - 01:27
QUOTE(tomtom149 @ 2012 06 09, 01:26)
Aciu Andriau 76 uz info ir jei galesit parasykit kaip toliau seksis . o dar del tos ragenos kai truko tai ta balta deme sakot isnyko po vaistu susilasinimo bet nors kiek matesi kas ar isvis nieko

Be mikroskopo nieko. Aisku nuotraukuose ji atrode nenaturaliai. Bet plika akimi nematyti.
Ka tavo sprogo jau ar netoli?
Atsakyti
QUOTE(Andrius76 @ 2012 06 09, 13:15)
Be mikroskopo nieko. Aisku nuotraukuose ji atrode nenaturaliai. Bet plika akimi nematyti.
Ka tavo sprogo jau ar netoli?

ne mano nesprogo dar bet labai sunkiai bematau ir sake kad gali jau bet kada sprokti nes labai plona ta ragena ir man taip smalsu kaip sproks ar visai bus juoda naktis ar biski kazka iziureti bent konturus kokius bus imanoma g.gif
Atsakyti
QUOTE(tomtom149 @ 2012 06 09, 15:04)
ne mano nesprogo dar bet labai sunkiai bematau ir sake kad gali jau bet kada sprokti nes labai plona ta ragena ir man  taip smalsu kaip sproks ar visai bus juoda naktis ar biski kazka  iziureti bent konturus kokius bus imanoma  g.gif

Juodos nakties nuo konuso nebuna. Matysi sviesos demes, ryskumo jokio nebus bet juoda nebuna.
Tu nelauk kol sprogs. Tada nezinia ar veliau operuotis galima bus. Jeigu nusprogs taip kad i aki pateks oras, gali buti komplikaciju veliau su transplantantu. Gali blogai pRigyti arba drumztis.
Jei ragena plona, operuokis, nelauk.
Jei babkiu turi, geriau ne lietuvoi. Jei neturi, tada jau geriau kaune pas jasinska. Tik jis ten tipelis pagerintas. Smarkus dievo sindromas issivistes. Grynas kaunietis. Issyk pagalvok kokiu pazinciu, giminiu ir t.t. kad su juo suvestu. Uz operacija i kisene nuo 2 gabalu ima. Uz ragena, kad ilgai nereiketu laukti dar panasiai tiek. Gali ir daugiau paprasyti, ziures i tave, tipo kiek nuskalpuot galima.
Jei nieko neduosi, lauksi kaip tos moteryskes vyras 8 metus. O ir kai turesi ta paskambins vidury dienos ir pasakys kad ryt ant stalo guletum. Dirbi ar mokaisi ar sergi ar isvykes is lt jam neidomu, parduos ragena kam nors kitam.
Nepasiseke tau su tokia diagnoze lt gymti.
Atsakyti
Andrius76, o kiek kainuoja ragenos keitimo operacija Vokietijoje?
Atsakyti
8500 eur. Cia su avastinu.
Atsakyti
QUOTE(Andrius76 @ 2012 06 10, 00:13)
Juodos nakties nuo konuso nebuna. Matysi sviesos demes, ryskumo jokio nebus bet juoda nebuna.
Tu nelauk kol sprogs. Tada nezinia ar veliau operuotis galima bus. Jeigu nusprogs taip kad i aki pateks oras, gali buti komplikaciju veliau su transplantantu. Gali blogai pRigyti arba drumztis.
Jei ragena plona, operuokis, nelauk.
Jei babkiu turi, geriau ne lietuvoi. Jei neturi, tada jau geriau kaune pas jasinska. Tik jis ten tipelis pagerintas. Smarkus dievo sindromas issivistes. Grynas kaunietis. Issyk pagalvok kokiu pazinciu, giminiu ir t.t. kad su juo suvestu. Uz operacija i kisene nuo 2 gabalu ima. Uz ragena, kad ilgai nereiketu laukti dar panasiai tiek. Gali ir daugiau paprasyti, ziures i tave, tipo kiek nuskalpuot galima.
Jei nieko neduosi, lauksi kaip tos moteryskes vyras 8 metus. O ir kai turesi ta paskambins vidury dienos ir pasakys kad ryt ant stalo guletum. Dirbi ar mokaisi ar sergi ar isvykes is lt jam neidomu, parduos ragena kam nors kitam.
Nepasiseke tau su tokia diagnoze lt gymti.

Aciu uz patarimus Andriau 76 del to dalyko rimtai pamastysiu seip as dirbantis norvegijoje oficialiai tai gal man ja nemokamai padarys norgese nu ziuresiu o jei ka tai dar su jum susisieksiu del tikslesniu adresu ten kur vokietijoj buvot tai sutarem drinks_cheers.gif
Atsakyti
Paziurek jeimnorwegose tau padarys gerai taimkodel gi ne.
Tu kietas linzes nesioji?
Atsakyti
QUOTE(Andrius76 @ 2012 06 14, 10:09)
Paziurek jeimnorwegose tau padarys gerai taimkodel gi ne.
Tu kietas linzes nesioji?

ne nenesioju jokiu nes tik isidedu iskart uzdegimas akiu atsiranda .
Atsakyti