Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios puošimas

Akims paganyti mirksiukas.gif Tik įdomu kiek tūkstančių kainuotų toks papuošimas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Varaud @ 2010 04 11, 16:15)
Labai grazu smile.gif  gal kas turite minciu, ka galima samdyti pagroti ceremonijos metu baznycioje?  smile.gif


Sveikute, manau smuiku grazu butu baznycioje pagroti. Manau galima kokia mergaite is muzikos mokyklos rasti, jei nereikalaujat tobulumo mirksiukas.gif
Papildyta:
Labai grazuz papuosimai thumbup.gif iskilmingai atrodo.
Gal ne taip brangiai butu, jei kelios nuotakos susidetu pinigelius mirksiukas.gif Buna juk baznyciu, kad net 20 poru per diena tuokiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2010 04 12, 19:12)
Labai grazuz papuosimai  thumbup.gif  iskilmingai atrodo.
Gal ne taip brangiai butu, jei kelios nuotakos susidetu pinigelius  mirksiukas.gif  Buna juk baznyciu, kad net 20 poru per diena tuokiasi smile.gif

Gera mintis drinks_cheers.gif
Man taaaip gražu,kad net silpna daros ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Urtė124: 12 balandžio 2010 - 18:33
labai faina temute 4u.gif
as tai labai noreciau ir kaspiniuko ir gelyciu, bet jauciu brangoka....nors jei kokius nedidelius g.gif
graziu cia prikelet, bet jau tikrai baisu apie kaina net pamastyt.... unsure.gif
Atsakyti
Mes puosem baltais kaspinais su dirbtinem gelem ir baltom zvakidem:

Atrode labai graziai ir sventiskai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Urtė124 @ 2010 04 12, 11:19)
Akims paganyti mirksiukas.gif Tik įdomu kiek tūkstančių kainuotų toks papuošimas? doh.gif



mano nuomone, cia gerokai perkrauta....
Atsakyti
QUOTE(Urtė124 @ 2010 04 12, 19:32)
Gera mintis drinks_cheers.gif
Man taaaip gražu,kad net silpna daros ax.gif

as ir taip pamaniau, kad reiketu kelioms susimesti, man labai grazu
Atsakyti
O mes niekaip nepuosim, man kazkaip neturi tai dideles reiksmes, vistike per susijaudinima niekas man nerupes lotuliukas.gif musu baznycioj ir taip pakabina tokius kaspinelius baltus ant tu suolu ir rodos raodona kilima patiesia, man to ir pakanka 4u.gif
Atsakyti
o ar butina puosti? g.gif as kiek esu buvusi vetuvese niekada nepastebejau jokiu papuosimu ax.gif matyt neispudingi jie buvo tongue.gif tai tada ar verta tuos kaspinus kabinti?
Atsakyti
QUOTE(jurkita @ 2010 10 19, 12:26)
o ar butina puosti?  g.gif  as kiek esu buvusi vetuvese niekada nepastebejau jokiu papuosimu  ax.gif  matyt neispudingi jie buvo tongue.gif  tai tada ar verta tuos kaspinus kabinti?

Nera tokio dalyko kaip BUTINA mirksiukas.gif Mes pvz nepuosim, nes man tai neturi dideles reiksmes ax.gif
Atsakyti
as noreciau ko nors grazaus ir paprasto ax.gif baznyciai musu 300 metu tai norisi ja papuost 4u.gif paspauskit smile.gif
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
tik gal maziau geliu butu smile.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 14, 10:24)
O mes niekaip nepuosim, man kazkaip neturi tai dideles reiksmes, vistike per susijaudinima niekas man nerupes  lotuliukas.gif  musu baznycioj ir taip pakabina tokius kaspinelius baltus ant tu suolu ir rodos raodona kilima patiesia, man to ir pakanka  4u.gif

drinks_cheers.gif mums irgi pacios Baznycios papuosimu uzteko ax.gif patys dar nieko papildomai nepuosem ax.gif
Atsakyti