Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios puošimas

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 29, 11:21)
Na cia jau kazkaip suktis reikes Jums  ax.gif  As tai nenoriu papildomu rupesciu, neturi reiksmes man tie puosimai labai dideles, vis tiek is jaudulio nieko nemaysiu  lotuliukas.gif

tai vat butent, sakiau jei liks kazkokie papuosimai nuo kitu vestuviu, tai tegul buna, o jei ne, tai jau kaip iseis gal tada tik ziedlapiais pabarstysim
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2010 10 29, 12:30)
tai vat butent, sakiau jei liks kazkokie papuosimai nuo kitu vestuviu, tai tegul buna, o jei ne, tai jau kaip iseis gal tada tik ziedlapiais pabarstysim

Gera mintis drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes nepuošėm bažnyčios, ten ir taip buvo gėlių daug, raudonas kilimas. O nuo kitų vestuvių liko raudonų ir baltų rožių žiedlapiai prie bažnyčios smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciai: 03 lapkričio 2010 - 20:39
QUOTE(aciai @ 2010 11 03, 20:39)
mes nepuošėm bažnyčios, ten ir taip buvo gėlių daug, raudonas kilimas. O nuo kitų vestuvių liko raudonų ir baltų rožių žiedlapiai prie bažnyčios smile.gif

Faina wub.gif Pas mus aisku nieko ten nebus, bet vistiek nepuosim,uzteks man ir ka jie patys ten puosia, nes rupesciu ir taip per akis doh.gif Reikia jau nesdintis is cia,atai nieko nespesiu lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutes ax.gif na as irgi jau galvoju apie puosima, nenoriu nieko perkrauti, nes baznycia ir taip labai grazi wub.gif tai bandysiu kazka prie suoleliu paprasto, ir labai noreciau zvakuciu prie kas antro suolo ir pabarstyti geliu ziedlapiu..

Jei atsirastu jaunuju besituokianciu 2011 07 23 Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo parapijoje (ties 11-15val) gal galetumete parasyti man i az, galbut bendrai kazka sugalvotumeme mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mira66: 28 lapkričio 2010 - 10:56
O kas gal Mažeikiuose (ar aplinkiniuose rajonuose) ruošiasi tuoktis bažnyčioje? galiu pasiūlyti ją papuošti: kaspinai, raudonas kilimas, arka, žvakidė širdies formos.
Pirmai porai - nemokamai smile.gif Rašyti į až.
Atsiprašau už reklamą blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laurisimo: 03 gruodžio 2010 - 23:07
Na mes baznycios irgi neperkrovinejom ir nepuosem, bet taip gavosi, kad jinai buvo papuosta kazkokiai baznytinei sventei, o kadangi altoriai buvo puosti kalijom kaip ir mano puokste, tai gavosi visai super wub.gif O su zvakuciu taku, tai turejau prastos patirties pamerge budama schmoll.gif , jaunosios suknele buvo labai pusta ir zvakutes liepsna ja pagavo verysad.gif , patikekit vaizdelis tikrai nekoks doh.gif .
Atsakyti
zinute laurisimai mano vestuves vyks viekšniuose, butų idomu pažiureti tuos papuosimus. gal galimi kokie kontaktai? smile.gif
Atsakyti
Mums papuose, bet labai patiko wub.gif

user posted image
Atsakyti
tikrai grazu smile.gif ir man patiktu...
Atsakyti
Kažkada dirbant viename gėlių salone teko puošti -

user posted image

user posted image
Atsakyti
Idėjos bažnyčios puošybai ir ne tik..

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image


Atsakyti