Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios puošimas

QUOTE(Mimuke @ 2010 10 26, 21:27)
drinks_cheers.gif mums irgi pacios Baznycios papuosimu uzteko  ax.gif patys dar nieko papildomai nepuosem  ax.gif

Mes net masinos nepuosim, tai ka jau kalbet apie baznycia biggrin.gif man kazkaip nesinori tu papuosimu, kavine irgi puosiu minimaliai,tik zvakes ant stalu su akmenukais,kad jaukumo priduotu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 26, 19:48)
Mes net masinos nepuosim, tai ka jau kalbet apie baznycia  biggrin.gif  man kazkaip nesinori tu papuosimu, kavine irgi puosiu minimaliai,tik zvakes ant stalu su akmenukais,kad jaukumo priduotu  wub.gif
musu masinyte buvo labai graziai papuosa wub.gif cia jau didelis aciu musu pirmai pamergytei wub.gif ji cia viska suorganizavo, o kitos tai paprastais baltais kaspiniukais is sonu, prie veidrodeliu ax.gif
kazkokio akcento manau reiketu, juk smagiau wub.gif kad ir tu kaspineliu is sonu, jie ir nebrangus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 10 27, 01:22)
musu masinyte buvo labai graziai papuosa  wub.gif cia jau didelis aciu musu pirmai pamergytei  wub.gif ji cia viska suorganizavo, o kitos tai paprastais baltais kaspiniukais is sonu, prie veidrodeliu  ax.gif
kazkokio akcento manau reiketu, juk smagiau  wub.gif kad ir tu kaspineliu is sonu, jie ir nebrangus  ax.gif

Na reiks pagalvoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 27, 07:53)
Na reiks pagalvoti  biggrin.gif

nu manau patiems smagiau butu bigsmile.gif o tie kaspineliai kur dovaneles pakuoja nera labai brangus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 10 27, 14:28)
nu manau patiems smagiau butu  bigsmile.gif o tie kaspineliai kur dovaneles pakuoja nera labai brangus  ax.gif

Na, gal ir galima ant veidrodeliu uzkabinti keleta baltu kaspinu, reiks paziuret kur nugriebt,ikalbejot drinks_cheers.gif ax.gif o juos kur parduoda, ten kur buna dovanas pakuoja?
Atsakyti
tema apie BAŽNYČIOS PAPUOŠIMUS, NE MAŠINŲ!
Atsakyti
QUOTE(Dovilke @ 2010 10 06, 23:11)
mano nuomone, cia gerokai perkrauta....

drinks_cheers.gif , man tai netai kad negrazu, bet netgi baisu. viskas uzdengta vien gelem. mano nuomone papuosimas turi buti minimalus, tiesiog akcentas, pats grozis bus jaunieji, ir niekas i tas geles net neziures.na cia tik mano nuomone, kad perkraut nereikia.kazkas minimalaus, na bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2010 10 28, 19:10)
drinks_cheers.gif , man tai netai kad negrazu, bet netgi baisu. viskas uzdengta vien gelem. mano nuomone papuosimas turi buti minimalus, tiesiog akcentas, pats grozis bus jaunieji, ir niekas i tas geles net neziures.na cia tik mano nuomone, kad perkraut nereikia.kazkas minimalaus, na bet kiek zmoniu tiek ir nuomoniu smile.gif



labai gražu ir elegantiška tos žvakės (o mazeniuko pavyzdy man irgi perkrauta) thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukianti29: 28 spalio 2010 - 19:14
drinks_cheers.gif , as galvoju taip puosti, jei iseis. nes musu vestuves bus po pietu tai gal liks nuo kitu vestuviu papuosimai. na paziuresim
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2010 10 28, 22:24)
drinks_cheers.gif , as galvoju taip puosti, jei iseis. nes musu vestuves bus po pietu tai gal liks nuo kitu vestuviu papuosimai. na paziuresim

gera mintis drinks_cheers.gif thumbup.gif Pas mus tai tikrai neliks, nes tuokiames penktadieni ir dar baznycia nepopuliari,tai nieko ten ir nebus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 28, 23:25)
gera mintis  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  Pas mus tai tikrai neliks, nes tuokiames penktadieni ir dar baznycia nepopuliari,tai nieko ten ir nebus  blush2.gif

as aisku noreciau taip papuost, bet nezinia kaip bus. kada as papuosciau, motina ir anksciau nenuvziuos nes mus islydet tures, tai nebent drauges floristes prasysiu kad viska padarytu
Atsakyti
QUOTE(pupa7 @ 2010 10 28, 22:29)
as aisku noreciau taip papuost, bet nezinia kaip bus. kada as papuosciau, motina ir anksciau nenuvziuos nes mus islydet tures, tai nebent drauges floristes prasysiu kad viska padarytu

Na cia jau kazkaip suktis reikes Jums ax.gif As tai nenoriu papildomu rupesciu, neturi reiksmes man tie puosimai labai dideles, vis tiek is jaudulio nieko nemaysiu lotuliukas.gif
Atsakyti