Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės KET savarankiškai II tema

QUOTE(karameler @ 2014 11 23, 15:47)
Saunuole sveikinimai  4u.gif  mirksiukas.gif kaip dziaugiuosi kai Jums iskart pavyksta islaikyti wink.gif idomu kaip bus man gruodzio 6diena laikysiu ir as dar yra laiko pasimokinti

Ačiū 4u.gif pavyks ir tau tik pasimokyt reikia,laiko dar turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2014 11 23, 16:53)
Ačiū  4u.gif  pavyks ir tau tik pasimokyt reikia,laiko dar turi  mirksiukas.gif




Merginos ateinu su jumis pasidziaugti wink.gif sestadieni laikiau teorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto buvo neitiketina smile.gif euforijoj dar ir dabar lotuliukas.gif susiradau jau vairavimo mokykla nuo kitos savaites prasides vaziavimai laukiu nesulaukiu jau pradzia yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(karameler @ 2014 12 09, 23:08)
Merginos ateinu su jumis pasidziaugti wink.gif sestadieni laikiau teorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto buvo neitiketina  smile.gif  euforijoj dar ir dabar  lotuliukas.gif  susiradau jau vairavimo mokykla nuo kitos savaites prasides vaziavimai laukiu nesulaukiu jau pradzia yra  smile.gif

Sveikinu 4u.gif šaunuolė mirksiukas.gif
Pavydžiu baltai dėl važiavimų,aš kolkas neturiu galimybės eiti į vairavimo mokyklą...na,bet nieko,ateis šventė ir į mano kiemą biggrin.gif linkiu gerų pamokų ir gero instruktoriaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(karameler @ 2014 12 10, 00:08)
Merginos ateinu su jumis pasidziaugti wink.gif sestadieni laikiau teorijos egzamina ir islaikiau is pirmo karto buvo neitiketina  smile.gif  euforijoj dar ir dabar  lotuliukas.gif  susiradau jau vairavimo mokykla nuo kitos savaites prasides vaziavimai laukiu nesulaukiu jau pradzia yra  smile.gif

Sveikinimai 4u.gif
Gerai, kad gali iš kart mokytis su instruktoriumi. O man laiko stoka trukdo, bet tikiu, kad pavasarį ir aš eisiu su instruktoriumi praktikuotis.
Atsakyti
Sveikos, reikalinga Jusu pagalba. Situacija pas mane tokia. Lankau vairavimo mokykla, joje isklausiau kursa teorijos ir issilaikiau mokyklini teorijos egzamina. Ketvirtadieni esu uzsiregistravusi laikyti regitroje ir noriu savarankiskai pasispresti namuose testus. Gal rekomenduotumete, kurie yra geri , atnaujinti pagal naujausius KET pakeitimus ir kurie jums padejo islaikyti egzamina regitroje. Bandziau sia informacija gauti is savo mokyklos, bet administratore rekomenduoja tik pas juos mokykloje sprestis, bet vaikas mano susirgo ir as neturiu galimybes vaikscioti ir spresti. Tad prasau Jusu pagalbos, numeskite nuoroda naudinga. Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 14, 13:43)
Sveikos, reikalinga Jusu pagalba. Situacija pas mane tokia. Lankau vairavimo mokykla, joje isklausiau kursa teorijos ir issilaikiau mokyklini teorijos egzamina. Ketvirtadieni esu uzsiregistravusi laikyti regitroje ir noriu savarankiskai pasispresti namuose testus. Gal rekomenduotumete, kurie yra geri , atnaujinti pagal naujausius KET pakeitimus ir kurie jums padejo islaikyti egzamina regitroje. Bandziau sia informacija gauti is savo mokyklos, bet administratore rekomenduoja tik pas juos mokykloje sprestis, bet vaikas mano susirgo ir as neturiu galimybes vaikscioti ir spresti. Tad prasau Jusu pagalbos, numeskite nuoroda naudinga. Aciu labai 4u.gif


Ketbilietai.lt spreskite , as gavau panasius klausimus kai laikiau teorija regitroje.
Atsakyti
QUOTE(MajaLi @ 2014 12 15, 19:59)
Ketbilietai.lt spreskite , as gavau panasius klausimus kai laikiau teorija regitroje.

Aciu 4u.gif . Sunkoki ziuriu ten klausimai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 16, 18:10)
Aciu 4u.gif . Sunkoki ziuriu ten klausimai blush2.gif

Nėra taip sunku,kaip atrodo mirksiukas.gif tik pasimokyti reikia smile.gif
Aš dar ir www.alsket.lt mokiausi 4u.gif
Sėkmės moksluose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2014 12 16, 18:20)
Nėra taip sunku,kaip atrodo  mirksiukas.gif tik pasimokyti reikia  smile.gif
Aš dar ir www.alsket.lt mokiausi  4u.gif
Sėkmės moksluose  4u.gif

Gal nesunkus, bet sukti klausimai, nezinau kaip cia bus , ketvirtadieni vaziuoju i Regitra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 16, 19:46)
Gal nesunkus, bet sukti klausimai, nezinau kaip cia bus , ketvirtadieni vaziuoju i Regitra 4u.gif

Viskas bus gerai 4u.gif sėkmės tau Regitroj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2014 12 16, 21:37)
Viskas bus gerai  4u.gif sėkmės tau Regitroj  smile.gif

Aciu 4u.gif
Va kokios naujienos laukia nuo kitu metu doh.gif
Praktikos egzaminas
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 12 17, 19:20)
Aciu 4u.gif
Va kokios naujienos laukia nuo kitu metu doh.gif
Praktikos egzaminas

Skaičiau jau,ale nesigąsdinu smile.gif nemanau,kad bus sunkiau,išmoksim parkuotis normaliai,ne pagal kuoliukus...nežinau,aš manau tikrai nereikia bijoti 4u.gif o kaip seksis tos naujovės,matysim mirksiukas.gif
Atsakyti